18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Janlew u psychologa
FransFr • 2018-04-30, 10:46
Nie tak dawno błądząc po komentarzach na głównej trafiłem na materiał o ubitym jaguarze, a pod nim komentarz Janlewa

ukryta treść
janlew napisał/a:


Co pod wzglęm człowieczeństwa ustawia cię poniżej da silvów. Ba. Jako sprany lewacką i żydowską propagandą o miłości do zwierzątków (zoofilia to jest tak na marginesie) stoisz pożyteczny goju, nawet niżej od tego jaguara.
On przynajmnjej wie do czego służą zwierzęta, i co należy robić z innymi drapierznikami.
1. Wolisz inne toważystwo, rodziny niż swoją rodzinę. Płydkie ale bywa.
2. Jarasz się jakąś durną Francją, a gardzisz ojczyzną. Żałosne, ale też bywa.
3. Wolisz inne cywilizacje, niż swoją. Jarasz się murzynami, azjatami, żydami, islamem i chcesz tym zalać Europę. Bo cywilizacja europejska/chrześcijańska zła i zaściankowa. No i tu już jesteś bardzo popierdolony, plus zaczynasz realizować żydowsko-lewackie ideały.
4. Wolisz zwierzątków i drzewków, ponad istoty ludzkie? Bardziej ci ich szkoda bydła i nierogacizny, tak że aż serduszko krwawi. Noooo, to brawo, osiągnołeś właśnie szczyty sprania umysłowego. Stałeś się wrogiem człowieczeństwa (ktore mierzymy stosunkiem do ludzi, nie do bydła. Co wielu dało sobie wmówić).



Bardzo się zaniepokoiłem o Jego stan zdrowia i percepcji, bo chociaż wszyscy przywykliśmy do Jego skrajnie abstrakcyjnego myślenia to jednak ostatnimi czasy zdaje się nie odnajdywać wśród sodolowych tematów.

Dlatego udało mi się go namówić na wizytę u psychologa
Mamy z tego video, I znamy diagnozę!!
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2018-04-30, 11:03 12
Uprzedzam atak: Ty Żydzie, agencie GRU, mossadu i cyklistów.
Antypolaku, łajzo lewacka i tęczowa...


Sprawiłeś, że poranna kawa smakuje jeszcze lepiej.
Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-04-30, 11:05 10
Zajebiste i to są dobre materiały. Prawie autorskie, nie podjebane z innych stron.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-04-30, 11:09 9
Ty Żydzie, agencie GRU, mossadu i cyklistów.
Antypolaku, łajzo lewacka i tęczowa...

Zgłoś
Avatar
mazin 2018-04-30, 11:13 18
Zgadzam się z 99-oma na sto poglądów janalwa (janalewa?). Ale kiedy widzę "toważystwo" albo "osiągnołeś", to serce mi krwawi...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-04-30, 11:34 23
Kurwa ale się uśmiałem
To jest najlepszy materiał od dawien dawna.
Zgłoś
Avatar
latino_lover 2018-04-30, 12:25 30
mazin napisał/a:

Zgadzam się z 99-oma na sto poglądów janalwa (janalewa?).



To, że się wszędzie widzi spisek, lewactwo, pedałów, Żydów, jeszcze więcej Spisków, PO, Sorosa i cywilizację śmierci wychodząc na papierosa na balkon to nie oznacza, że się ma poglądy. To oznacza, że się jest jebnięty.
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2018-04-30, 13:20 3
Po jednym zdaniu typa Janlew mu wyjebał cały referat na jego temat NSA powinno go zatrudnić do analizy danych
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-04-30, 13:53 7
@up ło kurwa. To jest zaraźliwe
Pewnie przenosi się drogą płciową i obaj złapali na zlocie ONR.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2018-04-30, 14:32 5
Cicho cicho a gdzie wypowiedź głównego zainteresowanego ?
Janlew gdzie jesteś ??
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2018-04-30, 16:04 10
krasnal_hałabała napisał/a:

Hasbara nigdy nie śpi.

en.wikipedia.org/wiki/Public_diplomacy_%28Israel%29



Zgłoś
Avatar
TB303 2018-04-30, 16:37 12
mazin napisał/a:

Zgadzam się z 99-oma na sto poglądów janalwa (janalewa?).


W takim razie jak najlepiej udaj się do jakiegoś psychiatry, bo w swej schizofrenii komuś krzywdę zrobisz.
krasnal_hałabała napisał/a:

Hasbara nigdy nie śpi.

en.wikipedia.org/wiki/Public_diplomacy_%28Israel%29



Ale nie za mocno, bo ci ta pusta główka pęknie.
Zgłoś
Avatar
modoc 2018-04-30, 16:59 7
Janlewa ma 99% racji. Lewactwo to dewianci.
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2018-04-30, 17:37 3
A chuj mnie jakieś janlwy interesują, jeszcze mnie nie pojebało żeby się interesować użytkownikami portalu. Niech sobie pierdolą co chcą.
Zgłoś