18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
Jebany ćpun
P................C • 2012-06-01, 15:59
w radiowozie


zaraz pojawią się obrońcy marihuany- nie oszukujcie się, też jesteście ćpunami!
Zgłoś
Avatar
bullett 2012-06-02, 14:37

Scooby?


Zgłoś
Avatar
Pompon 2012-06-02, 15:20 1
Idz sobie przyćpaj wódki, a nie pierdolisz.
Zgłoś
Avatar
rafalskiddz 2012-06-02, 15:25 1
ewidentnie widać że chłop brał albo kwasy albo jakieś piguły, po trawie napewno nikt tak się nie zachowuje ps. jak coś co wyrasta z ziemi może być nielegalne?
Zgłoś
Avatar
PaTTern 2012-06-02, 15:29
kurwa jak włączyłem filmik pierwszą moją myślą było to że znów słyszę ten pojebany śmiech z bajek (spanczbob czy coś takiego) które oglądają moi siostrzeńcy.... i chuj mnie to boli co brał
Zgłoś
Avatar
rickert 2012-06-02, 15:56
Shadow323 napisał/a:

To że się śmieje nie oznacza, że jest po trawce. Ewidentnie widać, że naćpał się jakiegoś gówna. Zobacz na jego histeryczne zachowanie, raz się śmieje a raz ma wzrok psychopatycznego mordercy który nie zawaha się wbić Ci kosy pod żebra. "Sam nie palę ale jestem za legalem"!!!

P.S. Wg. Ciebie palacze trawki to ćpuny? Widać ubytki w rozwoju umysłowym. Nie będę tłumaczył dlaczego i "zaszufladkowywał" samego siebie do grona ludzi jakich określiłeś mianem " ćpunów" . . .

Przemyśl zanim coś napiszesz. . .



Dobrze pomyślał! Każdy kto pali, wciąga i wącha jest ćpunem i tyle. WHO zakwalifikowało marihuanę jako narkotyk i nie zmieni tego Twoje pierdolenie na haju.
Zgłoś
Avatar
mr.knowhow 2012-06-02, 18:32
nie wiem dlaczego bronicie honoru topki na forum internetowym.
Zgłoś
Avatar
Johnnsky 2012-06-02, 20:11 1
Orginalne źródło filmiku na YT :
//watch?v=Wh_nZiuFC4o

Kretyni to nie żadna marihunana tylko "bath salts" coś w stylu naszych dopalaczy, ale widać, że podobnie ryje beret.

en.wikipedia.org/wiki/Bath_salts

Adios, frajerzy !
Zgłoś
Avatar
TrooperBR 2012-06-02, 20:30
szałwia, albo fake ;f
Zgłoś
Avatar
s................1 2012-06-02, 20:48
@Shadow323

Nazwij to jak chcesz ale to ścierwo, uwierz wiem coś o tym,

...albo nie wierz, pierdole to ale hryt to i tak gówno, i nawet zagorzali fanatycy w końcu to przyznają...
Zgłoś
Avatar
series 2012-06-03, 12:44 1
W waszym jebanym dysmózgim mniemaniu, każdy kto jest naćpany i się śmieje to od razu po THC tak? Jest tak wiele innych psychoaktywnych środków który różnie działają na człowieka, nie tylko po marihuanie się człowiek śmieje. ale tak, lepiej znać dwie nazwy marihuana i amfetamina z narkotyków, robić z siebie wielkiego znawce, nie umieć ich rozróżnić, chodzić i pierdolić głupoty nie znając ich działa z autopsji.. Z takim pierdoleniem to idź do podstawówki i bajeruj dziewczynki które nic nie wiedzą i będą uważały Cie za zajebistego bo Ty coś wiesz, tutaj ludziom oczu nie mydl...
Zgłoś
Avatar
adris 2012-06-03, 13:40
a tak właściwie, to po chuj jarać to gówno ? rzeczywistość za ciężka do akceptacji...
Zgłoś
Avatar
series 2012-06-03, 13:54
Niektórym alkohol pomaga uciec od rzeczywistości, a niektórym zioło... proste jak pierdolenie..
Zgłoś
Avatar
Grz3chu12 2013-06-03, 19:12
Autor napisał dlatego "zaraz pojawią się obrońcy marihuany- nie oszukujcie się, też jesteście ćpunami!" bo pewnie nie ma motki na jaranie hahahaha
Zgłoś
Avatar
Kloneq18 2013-10-11, 14:22

Ziółko jest dobre,lubię je palić i nie uważam Siebie za ćpuna.

Ćpun to osoba która musi sobie uderzać cały czas.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
lsklaska 2013-11-29, 10:32
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.