18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
~Angel 2012-02-04, 21:00 5
yoyoyo napisał/a:

K****, co to jest za strona - sadistic.pl czy miłosierdzie.pl?



Po chuj te jebane śnieżynki wstawiłeś. Jak boisz się przeklinać to wypad na miłosierdzie.pl
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-02-04, 21:00 1
Oto sposób rozumowania pesudowrażliwych zjebów. Jak możesz nie współczuć madzi ty kurwysynu, powinieneś sam tam zdechnąć a nie ona, życzę ci żeby tobie ktoś tak umarł i zobaczysz itp. Jak można pierdolić, że jest się takim dobrym i mądrym i nieskazitelnym plując jednocześnie na innych jadem bo mają inne światopoglądy. Chociaż w sumie to coraz bardziej powszechne. Niezliczone są już rzesze matołów którzy łykają propagandę np. tolerancji by za chwilę nie tolerować tych jej nie poparli. Zawsze jest to samo: jestem zajebisty ale wybiórczo, wtedy kiedy mi pasuje i kiedy sobie postanowię a w reszcie przypadków nie muszę.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2012-02-04, 21:24 1
Negatywne komentarze na temat kawału piszą hipokryci którzy śmieją się z palenia żydów, niedożywionych murzynków i udają prawych ludzi bo jakaś idiotka upuściła bachora.

PS. To jest SADISTIC !
PS2. Kawał dobry
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-02-04, 21:31 4
Ver0 napisał/a:

bo jakaś idiotka upuściła bachora.



wierzysz w to, że go upuściła przypadkowo

Każdy normalny człowiek wzywał by pomoc a nie wywoził zwłoki do parku.
Przyjebała za mocno dzieciakowi bo ryczał a ładną bajeczkę wymyśliła tak jak porwanie aby ratować dupsko.
Zgłoś
Avatar
fullgaz 2012-02-04, 21:52 1
Plecionkarz napisał/a:

Oto sposób rozumowania pesudowrażliwych zjebów. Jak możesz nie współczuć madzi ty kurwysynu, powinieneś sam tam zdechnąć a nie ona, życzę ci żeby tobie ktoś tak umarł i zobaczysz itp. Jak można pierdolić, że jest się takim dobrym i mądrym i nieskazitelnym plując jednocześnie na innych jadem bo mają inne światopoglądy. Chociaż w sumie to coraz bardziej powszechne. Niezliczone są już rzesze matołów którzy łykają propagandę np. tolerancji by za chwilę nie tolerować tych jej nie poparli. Zawsze jest to samo: jestem zajebisty ale wybiórczo, wtedy kiedy mi pasuje i kiedy sobie postanowię a w reszcie przypadków nie muszę.



szczera rada wez sie koleś rozpedz i pierdolij w sciane
dla ciebie nabijanie ze smierci juz kogokolwiek to światopogląd ?
Zgłoś
Avatar
Dopeboy 2012-02-04, 22:06 8
rafal0487 napisał/a:

ja też mam kawał:

- kim jest miranda?

- cwelem



a ty ? Pofatygowałem się o mały research..

Cytat:

- kim jest miranda?

- cwelem



Cytat:

typowe baby - dwa zwoje więcej od kury


Cytat:

mój kot niedawno przyszedł do domu ze śrutem w boku, najgorsze jest to że nie wiadomo komu łeb rozpierdolić


Cytat:

smaruje sie bronzerem; lubie kulturystyke i podziwiam tych gosci za poswiecenie i dyscypline, ale Marcus przesadzil z masa. Sprawdzcie sobie Kevina Levrone, jak dla mnie ideal kulturysty


Cytat:

Gdyby nie ta cwelownia w samochodzie to film byłby całkiem spoko



Odraza do kobiet,koksik z kotem,nadużywanie słowa "cwel" we wszelkich odmianach,smarujący się jakimś gównem..

Pewnie brzydzisz się kobietami ale w głębi serca pragniesz dziecka więc swoje macierzyńskie instynkty przelewasz na kota,chodzisz na siłkę, żeby patrzeć na tych wszystkich koksików licząc, że znajdziesz partnera z którym będziesz chciał adoptować dziecko.

Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-02-04, 22:15 4
Kurwa ile on się musiał naczekać


Zgłoś
Avatar
r................7 2012-02-04, 22:21
Mesh napisał/a:

Japierdole ludzie trochę dystansu.. Jak się t[r]upolew rozjebał to wszyscy się zaśmiewali, ale jak zdycha jakieś dziecko to wszyscy nagle obrońcy uciśnionych.. Żart dobry i inteligentny dlatego poleciało piwo.. Wkurwia Cię to, że nie wszyscy są emocipkami przejmującymi się losem obcych? To wypierdalaj. ;* Dziękuję dobranoc



Jestem ciekaw czy twarzą w twarz też byłbyś takim cwaniakiem

Cytat:

Więc pojebusy nie pie**olcie że każdy musi od razu rzucać się na ziemię i płakać.



Nie chodzi o to że macie się tarzać po ziemi z oczami zalanymi łzami ale kurwa trochę szacunku popierdoleńcy.
Zgłoś
Avatar
lakoko 2012-02-04, 23:01
Co wam to dziecko było winne ? Rozumiem, sadistic... ale dla własnego sumienia ? Matkę mozna jezdzic za to co sobie ubzdurała, ale tą dziecinke ? Zastanówcie sie nad sobą
Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-02-04, 23:17 7
lakoko napisał/a:

Co wam to dziecko było winne ? Rozumiem, sadistic... ale dla własnego sumienia ? Matkę mozna jezdzic za to co sobie ubzdurała, ale tą dziecinke ? Zastanówcie sie nad sobą


Masz i nie płacz

I wiecie co bardziej się przejąłem śmiercią Szymborskiej niż tego dziecka, czemu kurwa nie trąbią o śmierci Szymborskiej tak (a przynajmniej podobnie) jak o tym dziecku ? a przecież Szymborska była dużo bardziej znana i szanowana. Co dziennie ginie dużo dzieci w afryce czy innym kraju 3-go świata i też nic o tym nie słychać :/ no tak tylko że to nie dzieje się na naszym "podwórku".
Zgłoś
Avatar
M................e 2012-02-04, 23:22 2
Ale my tu mamy "sadystów" Litościwi sadyści
Zgłoś
Avatar
gieza 2012-02-04, 23:28 2
Miranda napisał/a:

Dlaczego Madzia nie skacze na nartach?


bo słabo odbija się od progu
Zgłoś
Avatar
darecki328 2012-02-04, 23:44 12
wiecie co wam kurwa powiem? czytam wasze popierdolone komentarze i zaczynam kurwa płakać nad tym jak piękne rzeczy przemijają... jeszcze rok temu śmialismy się dziko z kilkulatków zamknętych w beczkach po ogórkach , martwych płodów , pedofilli i wszystkiego kurwa po kolei a teraz nawet nie można wstawić kawału o pierdolonej półrocznej Madzi która kiedyś i tak by się kurwiła ew. ktoś by ją chujem na śmierć zatłukł bo się wszyscy kurwa spinają. No kurwa ... to nie jest domowe przedszkole skurwysyny tylko sadistic! tutaj jest śmierć chaos szatan i zniszczenie i nie ma miejsca na pierdoloną żałobę za jakimś bachorem.
P.S : Czemu madzia nie płakała na mrozie?
Bo ją od progu zatkało
Zgłoś
Avatar
Desti 2012-02-05, 0:38
No właśnie. Trzeba mieć dystans do siebie samego i do wszystkiego wokół. Umieć się śmiać ze wszystkiego i wyrobić sobie poniekąd swoistą znieczulice bo inaczej nie dałoby się żyć w tym popierdolonym świecie. Ci wielcy idealiści z przed monitora jeszcze się w życiu na tym przejadą.

Stary sadol już nie wróci. Niestety. Teraz, gdy reklamuje na jebanych kwejkach i innych gównach nie ma już ratunku.
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-02-05, 2:00
Desti,

Cytat:

No właśnie. Trzeba mieć dystans do siebie samego i do wszystkiego wokół. Umieć się śmiać ze wszystkiego i wyrobić sobie poniekąd swoistą znieczulice bo inaczej nie dałoby się żyć w tym popie**olonym świecie.



To idź sobie strzel w ten pusty łeb, a najlepiej niech zrobią to ci wszyscy idioci naśmiewający się ze śmierci dziecka, powiedzcie znajomym żeby porobili fotki, filmiki i gify po czym wstawili na sadola.
Chętnie się wszyscy pośmiejemy.

Cytat:

Ci wielcy idealiści z przed monitora jeszcze się w życiu na tym przejadą.



Cytat:

z przed



Na czym kurwa bo nie rozumiem? Przejadę się na tym że kiedy zobaczę martwe dziecko na ulicy to nie zacznę pękać ze śmiechu i cykać fotek? Umrzyj proszę.

Tak gimbusy "umrzyj" było napisane celowo więc poprawianie mnie możecie sobie wsadzić w dupska.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie