18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mysz_Kamiki 2013-01-09, 21:37
ha,ha,ha he,he,he mocne
Zgłoś
Avatar
DeadManWalking 2013-01-09, 21:41 4
A oni wiedzą, czy wierzą, a raczej wydaje im się że wierzą, iż wiedzą.
Buahahahah!
Zgłoś
Avatar
j2m2 2013-01-09, 23:32
@up za głębokie to było
Zgłoś
Avatar
knix666 2013-01-10, 1:55
@up up czy tylko ja nie czaje o co chodzi ?
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-01-10, 11:59 7
Bardzo, kurcze jego mać, zabawne.

Za jehowę zawsze piwo.

Mysz_Kamiki, masz chyba źle dobrany biustonosz.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-01-10, 14:07 1
Cytat:

Autentyk z forum motocyklowego.


chyba to twoje początki na forach
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2013-01-10, 15:33 5
Mam kolegę z którym chodziłem do podstawówki i potem do gimbazy.
Koleś, jak koleś, miał chrzest, komunię i bierzmowanie. Poszliśmy do różnych liceów, w 2giej klasie, miał komisa i modlił się do boga o zdanie. Niestety widocznie bóg był zajęty i kolega zajebał replaya. Stojąc na przystanku w dużym mieście, zobaczył 2 starsze panie, właśnie z jahwe. Jak sam mi opowiadał : "a chuj podbije do nich i zagadam, pewnie i tak jakimiś śmieciami sypią" i tak poopowiadały mu różne rzeczy i koleś poszedł na spotkanie do "królestwa" w moim mieście.
Niedawno ustawiłem się z 2 kumplami (w tym właśnie z nim) na piwko. Gadka, szmatka i co tam u was i takie tam.
Po kilku piwach, kolega się rozkręcił : A wiecie że jahwe to ? a że tamto ? Ja mówię no fajnie, ale pogadajmy o czymś bardziej przyziemnym. A gdzie tam ni chuja ! co wchodziliśmy z kumplem na jakieś inne tematy, to ten znajdował opcje żeby wkręcić tam jahwe. W końcu się wkurwiłem, i mówię, dobra, kurwa, skończ już pierdolić. A ten nawet uwagi nie zwrócił.
Więc postanowiłem go olewać. A ten wskoczył na drugiego kumpla ( który w nic nie wierzy) i dyskusja. Potem dyskusja przerodziła się w regularną bitwę, jahwe spokojnie napierdala o swoim bogu, drugi kumpel drze na niego ryja i mówi że jest pojebany, ja próbuję uspokoić niewierzącego - ale gdzie tam. Prawie się napierdalali...
Resumując: jehowi wytrenowani są tak, żeby znaleźć, zawsze, na wszystko odpowiedź. Jak już kumpel nie wiedział jak odpowiedzieć na pytanie, bronił się : "ja pójdę do królestwa i zapytam, potem Ci powiem."
Stwierdzam że każda religia to zło.
Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
Momonti 2013-01-10, 15:50 1
Cytat:

Stwierdzam że każda religia to zło.


Szczególnie buddyzm i wspólnota amiszy! Są groźni i ogłupiają.

A tak poważnie, każda religia jest dobra, o ile nie jest się fanatykiem. Jedni wierzą w Boga, inni w wielki wybuch. Koniec końców każdy w coś wierzy. W końcu jest wolność wyboru
Zgłoś
Avatar
Astrail 2013-01-10, 16:05 1
@up Buddyzm to nie jest religia tylko filozofia.
Zgłoś
Avatar
B................B 2013-01-10, 16:13 5
@Kakutniaczek
Kto normalny kurwa chodzi z jechowym na piwo ?!
Zgłoś
Avatar
Momonti 2013-01-10, 16:29 1
@astrail
Czy religia nie jest filozofią życia? Nie bawmy się w nazewnictwo, bo dalej wyraźnie zaznaczyłem iż chodzi o wiarę w coś Buddyzm też ma swój system wierzeń w "coś". Czy to medytację, czy równowagę. Niech każdy wierzy w co mu wygodnie.
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2013-01-10, 16:47
B-B napisał/a:

Kto normalny kurwa chodzi z jechowym na piwo ?!



Stary, w tym problem, że jak czasem spotykałem go gdzieś to był normalny (mimo że łaził na spotkania)
Ostatnim czasem coś mu dopierdoliło tak, że napierdala nom stop - jak fanatyk.
Którejś niedzieli przyszedł do mnie i mówi że ma coś dla mnie, wyszedłem a ten mi biblie daje...
Po prostu skłania to do refleksji. Masz kolesia, z którym kontakt jako taki miałeś a teraz to inna osoba...
Wypić lubi...ale ani nie klnie ani się nie trzaska, bo mu religia zabrania.
Zgłoś
Avatar
Carol 2013-01-10, 23:36
Wszyscy wiedzą co... rozłożą go na części. Nereczka dla jednego, serduszko dla innego...
Zgłoś