18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
KOD gotowy na polski Majdan
vonreinert • 2016-05-09, 14:55


#RakContent gwarantowany.

"Nie żyłeś za komuny to gówno wiesz", "Konstytucja 1 maja. Doucz się syneczku", "Świat kontrolują roboty, coś z tym trzeba zrobić" i inne błyskotliwe teksty geniuszów KODu. Jeśli znasz dobrego onkologa, możesz spokojnie oglądać
Zgłoś
Avatar
saves 2016-05-09, 14:58 5
Do koleżanki mojej żony dzwoniła pani ze związków zawodowych ŻĄDAJĄC!!! przyjścia na marsz. Dwukrotnie.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-05-09, 15:03 5
@up
Nawet ta zjebana żydówka z nowoczesnej (ta co jej wszędzie pełno i ciągle nie zna programu partii) w tv przyznała się ,że każdym możliwym sposobem nakłaniają ludzi i nawet rozsyłają smsy do ludzi którzy podali swój tel na fejsie a także częściowo przyznała się ,że organizują im transport.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-05-09, 15:05 8
za podniecanie się niebieską szmatą w gwiazdki chuj z dupy do mordy.
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2016-05-09, 15:08 4
Mam gdzieś KOD-y i inne marsze. Ludzie mają prawo protestować. To, że większość z nich nie ma pojęcia przeciwko czemu konkretnie protestuje i nie posiada żadnej wiedzy teoretycznej powinno być oczywiste dla każdego. Nie popieram ich i moje poglądy są rozbieżne. Są tam na pewno też osoby, które znacznie więcej byłyby w stanie powiedzieć na temat sytuacji w państwie. Mnie mierzi jednak najbardziej to, jak postronne stały się media w Polsce. Nie mają najmniejszych wartości. Łapanka osób niedoinformowanych aby ośmieszyć całą grupę. Podejrzewam, że znaleźli się i tacy z większą wiedzą, ale tych wycięli. "eMisja", "TVP", "TVN", "Niezależna"!, "Republika"... wszystko to jeden chłam i hołota. To już nie jest dziennikarstwo. To dziwkarstwo za konkretne pieniądze.
Zgłoś
Avatar
uszatok 2016-05-09, 15:15
@up

No i kolego masz rację. Ideą dziennikarstwa jest przedstawianie rzeczywistości w sposób neutralny i niestronniczy, a pytania, które ten młody pan prezentuje wyglądają jakby sam prezes mu je podsunął.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2016-05-09, 15:19 1
Powinni zapytac Petru, on jest najlepszym przykladem ciemnoty. Jaki lider takie zgromadzenia.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2016-05-09, 15:27 2
Powinni tam wjechać na pełnej kurwie tak jak to było za PO na protestach rolników, górników, pielęgniarek, marszach. Patrze na te tępe ryje i choćbym chciał zrozumieć ten bełkot to nie mogę.

Co jest kurwa pierdoleni kodziarze, pamięć krótka? Skleroza, alzhaimer czy demencja starcza?
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2016-05-09, 15:34 1
To jest kurwa dramat.
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-05-09, 15:50 3
Maderfakermen napisał/a:

Powinni tam wjechać na pełnej kurwie tak jak to było za PO na protestach rolników, górników, pielęgniarek, marszach. Patrze na te tępe ryje i choćbym chciał zrozumieć ten bełkot to nie mogę.

Co jest kurwa pierdoleni kodziarze, pamięć krótka? Skleroza, alzhaimer czy demencja starcza?



Przecież im dokładnie o to chodzi. Bo jak wpadną tam narodowcy czy nawet Polskie Wojsko. To nagle się okaże że "totalitarny faszystowski reżim" gnębi "wolną młodzież". A że to stare komuchy i żydowska lewica laicka... to już nie będzie ważne.
Pojawią się jednostki i Niemieckie,i Mosad i ONZowskie, a może i Rosyjskie jak już przestaną się "kryć" ze współpracą. I ich marzenia się spełnią.
Oni do tego dążą i jedyne co należy uczynić to zlać ich ciepłym moczem. Co oni zebrali, 30tyś urzędasów? Pff.
Czego mogą próbować:
- zaostrzać "majdaniki" KODu
- będą nas chcieć zalać uchodźcami
- może coś jebnąć na dniach Młodzieszy lub Nato
- zaczną generować coraz to większe pseudokryzysy finansowe
- będą chcieli napuścić naszą i ukraińską młodzież na siebie, w imię zaszłości. A naprawdę dla tego że Ukrainę już mają. Zobaczcie kim jest tamtejszy premier Hrojsman.
V.Neuland przyznała że wydali na demokracje na Ukrainie 5mld dolarów, a w Polsce wizytowała Petru. Soros to samo, płaci i tu, i tu. Ukraina to była zemsta na Rosji i alimenty dla Usraela za Syrie. Syria miała paść. Ale Rosyjskie i Usraelskie wojsko działa już w Syrii razem, ktoś się dogadał. Po co więc "wzmacnianie wschodniej flanki nato", skoro już jest deal?
Zgłoś
Avatar
Cappo_di_Tutti_Ferdi 2016-05-09, 15:58
wszyscy doskonale wiemy że oni przyszli po ser na wykałaczkach,jak to emeryci
Zgłoś
Avatar
det0x 2016-05-09, 16:06
Wielkie halo, wyrwali z wielotysiecznego tlumu kilku oszolomow ktorych tam nie brakuje i robia z tego mega material, a jak robili podobna prowokacje na marszu niepodleglosci to wielkie hurr durr ze jednostki wybieraja

Znajomy byl zarowno na marszu rownosci jak i niepodleglosci co by ocenic samemu jak to faktycznie jest. Okazuje sie ze w 80-90% przychodza tam normalni ludzie ktorzy maja jakies poglady i chca to zademonstrowac a swiry ktorzy sa pokazywani w tv czy "materialach" jak ten to jednostki.
Ta zezowata pipa z sercem na mozgu tak zamiotla cale srodowisko gejowskie ze prawicy sie to chyba nigdy nie udalo

Ludzie nie dajmy sie zwariowac, jeden naskakuje na drugiego dlatego ze popiera innego zlodzieja na Wiejskiej a z kibicow sie smiejemy bo sie leja za swoj klub.

ps. Wisienka na torcie byl wystep Bula Komorowskiego na wiecu mowiacego o demokracji i poszanowaniu sprawiedliwosci jeszcze powinni zrobic prezentacje "Hitler obronca praw ludzkich"
Zgłoś
Avatar
decode21 2016-05-09, 16:13 3
Ci ludzie są pełni nienawiści, oni się cali trzęsą jak mówią. Sami nie wiedzą dlaczego protestują, są zamknięci na jakąkolwiek dyskusję.
Zgłoś