18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Kolejny sukces Policji - 0.2g
BongMan • 2011-12-20, 13:58
Pruszkowska policja - przed mafią pruszkowską trzęśli portkami, to próbują odzyskać renomę napastując niewinne kobiety...
Cytat:

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 23-letnią kobietę, która schowała w kosmetyczce torebkę z marihuaną. Policjanci zabezpieczyli też 2 tys. zł na poczet kary.

fot. KAM
W niedzielę podczas wieczornego patrolu pruszkowscy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej BMW. W pojeździe siedziały dwie kobiety. Nerwowe zachowanie jednej z nich wzbudziło podejrzenia mundurowych. Podczas kontroli osobistej policjantka znalazła w kosmetyczce Klaudyny P. torebkę z suszem roślinnym. 23-letnia kobieta przyznała, że jest to marihuana.

Klaudyna P. została zatrzymana i umieszczona w areszcie. Po zważeniu zawartości torebki okazało się, że miała przy sobie 0,2 grama narkotyku.

Zatrzymanej grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Kobiecie zostały też odebrane pieniądze w wysokości 2 tys. zł, które zabezpieczono na poczet przyszłej kary.

Zgłoś
Avatar
bloodwar 2011-12-20, 17:49
@Pener - nie, chciałbym się wkręcić jakoś do administracji i myślę, że przez powiązania rodzinne byłoby najszybciej
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-20, 17:52 6
bloodwar napisał/a:

@Pener - nie, chciałbym się wkręcić jakoś do administracji i myślę, że przez powiązania rodzinne byłoby najszybciej


dwie, może trzy flaszki luksusowej i możesz zostać moim bratem
Zgłoś
Avatar
(................) 2011-12-20, 19:01
lapps napisał/a:

@Lewy
oni moga zgodnie z prawem przymknac oko, tym bardziej na taka ilosc. ofiara(w tym wypadku one sa ofiarami) nie stanowila zagrozenia, ani nic nie przeskrobala. policja bezprawnie ja przeszukala(znaczy typiarka sie pewnie z wlasnej glupoty zgodzila, ale nie powinno byc takiej sytuacji), bezprawnie zabrali jej sporo pieniedzy(znaczy w polsce to niby zgodnie z prawem, bo u nas kazdy kto ma troche narkotykow, albo czegos co przypomina narkotyki jest od razu uznawany za dilera). a jakby tego bylo malo, zlapali ja z iloscia odpowiadajaca ilosci 1 piwa, zgodnie z nowelizacja ustawy, ktora weszla w zycie jakos z tydzien-2 temu, jest to ilosc nieznaczna, mniej znacznej sie nie da, na 100% nie jest to ilosc z ktorej moznaby cos sprzedac, wiec policjanci powinni ja puscic wolno z upomnieniem, prawnie byloby to w 100% wytlumaczone. ale oni ja woleli okrasc i straszyc
takich psow nie mozna nazywac ludzmi. TO SA KURWY I SZMATY BEZ HONORU. jakbysmy zyli w normalnym swiecie to by sie zebrali po sasiedzku w 50 osob odprowadzili panow oficerow pod dom i polamali rece za grzebanie w kieszeniach blizniego i nogi za sciganie niewinnych + zabrali by pieniadze za poniesione szkody i by wszystko bylo w porzadku. ale zyjemy w pojebanym swiecie, gdzie panuje spoleczne przywolenie zeby takie kurestwo bylo na porzadku dziennym. a w sadzie z takimi nie powalczysz niestety.
bandytow, co moga zabic to by puscili, zeby nie ryzykowac. niech sie cbs nimi zajmuje. ale jak juz maja bezbronna typiarke, ktora spokojnie spedza wieczor i nie chce, ani nie jest w stanie nikomu krzywdy zrobic, to wszystko z niej zedra. wykorzystaja wszystkie luki prawne, zeby jak najbardziej jej dojebac, to moze jeszcze awans dostana. jak popierasz takie kurestwo, to zaslugujesz na jeszcze wiekszy wpierdol niz oni

@Mesiah
w twoim przykladzie jest konkretna ofiara- rodzina matki, ktorej grob okradziono. a kto jest ofiara w tym wypadku? typiarki z bmw bo bezprawnie zostaly okradzione i potraktowane jak bandyci, mimo ze patrzac pod katem ilosci posiadanej substancji byly tez ofiarami nalogu, a nie przestepcami(ta wiem jak to jest z nalogiem marihuanowym, ale to mowie z prawnego punktu widzenia)



Widzisz są rózne kurestwa na świecie. Idziesz do korporacji typu TP i tam cięgnoją, robią z Ciebie gówno, pośmiewisko, przygniatają do dna. Idziesz do pracy gdziekolwiek i masz przepierdolone. I wszedzie trafi się skurwol który jest jak to nazwałeś kurwą i szmatą bez honoru. Z tym że policja jest instytucją, która ma pilnować przestrzegania przez obywateli przepisów prawa. Bez takiej instytucji była by totalna Sodoma. I na prawdę wolę, że policja jest i kogo trzeba to przetrzepie, kogo trzeba zatrzyma. Wiadomo pomyłek i chamskich zagrywek nie unikniesz.

A wracając do sprawy. W tym momencie policja działa jak korporacja. Policjanci, którzy cię zatrzymują czy tą kobitkę w obecnych czasach musi zatrzymać taką osobę. W tym momencie w korporacyjnej policji jest taka kontrola wewnętrzna, że policjant choćby chciał to nie może. Gdyby się wydało to nie dość, że kobita by miała problemy to i policjant. Wiec wciąż uważam że to wcale nie policja jest zła, tylko prawo i organy nadrzędne.

Tak jak pisałem w policji są gnoje i chuje jak w każdym zawodzie, ale to ślepe napierdalanie na całą policję jest bezprzedmiotowe. A babce i tak zawieszą postepowanie wiec w czym problem. PRzecież żyjemy w państwie biurokracji
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2011-12-20, 20:15
A ja dziś zawracałem na podwójnej ciągłej i dostałem tylko słowne upomnienie
Zgłoś
Avatar
E................t 2011-12-21, 2:39
Bandyci nie dosc ze jej zajebali ziolo to jeszcze hajs
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2011-12-21, 10:51
EudezetReprezent napisał/a:

Bandyci nie dosc ze jej zajebali ziolo to jeszcze hajs

No co ty,poplułeś się-tyle jarania miałbyś.A na serio,co to byli za policjanci wie ktoś?Ja przypuszczam ,ze zaraz po szkółce,i chcieli zabłysnąć.Ile ja powinienem mandatów dostać w tym roku to głowa mała ,a co miałem tylko pouczenia słownie 3 .A hajs jej zwrócą,bo nie wierzę że dostanie karę grzywny
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-12-21, 14:48 4
@Lewy
a co ci za roznica czy masz bezprawie zgodne z prawem czy niezgodne z prawem? ja jakos bym wolal, zyc w kraju gdzie sasiedzi po znajomosci dbaja o bezpieczenstwo na wlasnym podworku, gdzie kazdy kazdego zna, a nie, ze mam w kraju instytucje, ktora moze mnie zgnoic za niewinnosc, a ktorej ja nic nie moge zrobic, dodatkowo ma bron, ktorej ja miec nie moge i jestem zdany tylko na ich laske. przyklad masz czajki z marszu niepodleglosci, albo tej typiarki tutaj, ktorej ukradli 2000, potem jej prokurator da oferte kuratora + grzywne 500-2000 zl(zazwyczaj w przypadku jakiejkolwiek ilosci daja kuratora i pare 100 mandatu), a ona sie pewnie zgodzi z wlasnej ignorancji, a nawet jak sie zgodzi, to my wszyscy bedziemy musieli sie zrzucic na rozprawe dla niej.
jak ci malo przykladow, wejdz sobie na jakies forum o tematyce narkotykowej. tam masz pelno prosb o porade w przypadku naduzyc przez psy. w wiekszosci przypadkow, lepiej jest nie oskarzac psa o naduzycie, bo tylko mozesz miec bardziej przesrane. nawet w wypadku jak typowi wpadli na chate, rzucili mu woreczek, mowiac "co to jest" on nie zdazyl pomyslec, zlapal i juz nic nie poradzi, bo mu dowody podlozyli przeciwko niemu. swiadkow zadnych nie mial, oprocz psow. to nie dziala jak korporacja, bardziej jak frakcja, gdzie kazdy kazdemu pomaga(to w koncu wszystko znajomi z pracy), zeby zylo sie IM lepiej i zeby mieli lepsza opinie.
a problem jest w tym, ze jesli nie bedzie spolecznej krytyki, oni sie beda coraz bardziej rozzuchwalac, bo czlowiek w pojedynke nic im nie zrobi, a opinie spoleczenstwa tworza media( tak jak tutaj bohaterska akcja policji wymierzona w strone, marginesu i cpunow, jezdzacych przestepczymi autami marki BMW, i jeszcze areszt za 0.2????:E).
mnie w tym roku zatrzymali na wakacjach. oczywiscie do suki, sprawdzanie telefonow, trzepanie, a typek co nas przeszukiwal, caly czas pytal "nie macie jakis srodkow psychoaktywnych?"(okolicznosci zatrzymania nie wskazywaly zebym mial). dobrze ze nie znalazl te kurwy latwych awansow szukaja nic wiecej
jak policji sie jedna rzecz uda, to od razu jest sukces calej policji. a tysiac przypadkow naduzyc, to co pojedyncze egzemplarze?? prosze cie nie pierdol. jak odpierdalaja to powinni sie spotkac z krytyka i brakiem szacunku, a nie specjalnym traktowaniem "nobotopolicja". a jak sie dobrowolnie zgadzasz, zeby cie wszyscy traktowali jak gowno, to cale zycie bedziesz mial gowniane, nie ma innego wyjscia.

@bloodwar
oj jestes strzasznie krotkowzroczny. skutkiem naszego prawa nie jest to, ze niektorzy moga palic, a niektorzy nie moga. to to jest maly chuj bo marihuane latwo zdobyc. tylko to, ze przez to prawo, tworzy sie wielka nieopodatkowana szara strefa, na ktorej zarabiaja przestepcy(mozna powiedziec, ze przez kryminalizacje narkotykow, panstwo stwarza miejsca pracy przestepcom, ze 100% ulga podatkowo). szara strefa tworzy dziure w budzecie, ktora my wszyscy uczciwie pracujacy musimy wspolnie latac, w postaci coraz to wyzszych podatkow. takto coffeshop by odprowadzil podatek, wynajal by lokal, zatrudnil pracownikow, gospodarka by ruszyla. a teraz jest chujnia, nie dosc ze tworzymy szara strefe, nasze dzieci musza cpac gowno, ktore akurat jest na rynku, zamiast sobie usiasc przy stoliku i wybrac z menuu to co najlepsze, przestepcy sie dorabiaja, a panstwo w swoim idiotyzmie wyrzuca pieniadze na walke z tym wszystkim. przez ostatnie 15 lat to to idzie w miliardy albo nawet biliony zlotych. jakos z 3-5 lat temu, przeznaczono nawet pieniadze z funduszu zdrowia na walke z narkotykami? rozumiesz ta durnote? zamiast leczyc ofiary narkotykow, przeznaczono te pieniadze na zamykanie ofiar narkotykow:D ergo jeszcze wieksze rujnowanie ich zycia, bo 99% osob lapanych z narkotykami to ofiary, tzn osoby uzaleznione, tzn uzytkownicy, przestepcy ktorzy na tym zarabiaja sa zazwyczaj nietykalni. walka z narkotykami to gospodarczy samoboj.
i z historii znajomych/znajomych znajomych kontakt z policja nie pomagal, czasem znacznie pogarszal sytuacje
Zgłoś
Avatar
Nililgard 2011-12-21, 17:21 1
@up

O ja jebie! Chciało Ci się tyle napierdalać w klawiaturę? Ja tam wole debilnego posta jebnąć, niż takiego wywody do trolli pisać
Zgłoś
Avatar
RastaSoldat 2011-12-21, 18:39
hohoho ale napinka ^^
i tak zalegalizują niedługo to nie srajcie, a prawo to jebać, od wykonawcy zależy jak je interpretuje.
Zgłoś
Avatar
alli82 2011-12-22, 0:36
Powiem tak... po prostu bezczelność w tym CzarnoGrodzie i tyle... Huj...Qurwa...
Zgłoś
Avatar
zonk 2011-12-23, 10:04
Max Ibuprom napisał/a:

normalnie to nic do nich nie mam ale coś takeigo, samosąd ktoś powinien robić na takich psach skurwiałych

cvhodzi o to że powinni przymknąć oko , a że sa hujami do kwadratu to tego nie zrobili. Trzeba byc tkaą kurwą w środku żeby komuś tak życie uprzykrzyć! jakbym miał okazję to bym przekopał to tałatajstwo, cohciaż strasznie eni lubie jak kogoś kopią to tych bym kopął po ryju z uśmeichem na gębie. jak tak kurwa mozna?!



Gówno byś zrobił, jescze byś poleciał do nich z podkulonym ogonem gdyby Ci się krzywda działa. TE słowa kieruję to wszystkich napinatorów co to by właśnie przez internet wymordowali całą policję.
Zgłoś
Avatar
ptasznik69 2011-12-23, 10:07
Przynajmniej można teraz spać bezpieczniej, bez strachu, że jakaś naszprycowana marichłanom 23 latka zasztyletuje nasze dziedzko
Zgłoś
Avatar
marekeasy 2011-12-23, 10:15
Nie ma się czym podniecać, jak dla mnie informacja z dupy wzięta, sam, też mogę napisać że ktoś kogoś aresztował. Informacja tak prawdziwa jak o smoku wawelskim. Jak już się coś cytuje to podaje się źródło, albo miejsce i czas wydarzenia.
Zgłoś
Avatar
P................e 2011-12-23, 10:18
@lapps
Wyjedź do kraju gdzie policji nie ma albo istnieje w teorii.
Tam sobie załóż organizację obronny sąsiedzkiej i braterstwo wpier*olu. Na pewno wszyscy chętnie dołączą.
Jeśli chcesz przeprowadzać rewolucje i wyżalać się na sadisticu to nie wiem jaki jest cel, takim sposobem do końca życia będziesz walił smuty jak to źle nie jest a na ulicę w czasie demonstracji nie wyjdziesz (mogę się mylić, ale z mojej perspektywy właśnie tak to wygląda).
Zgłoś
Avatar
Ranger 2011-12-23, 10:58
Kiedy ujrzałem ten temat od razu wiedziałem, że znajdzie się w nim kilka postów ''pseudofanów legalizacji'', ale że tak dużo tego kurestwa tutaj jest to nie przypuszczałem...

Śmieszy mnie, jak 16-latki, co nie potrafią zdania z dużej litery napisać i przecinka postawić nagle są ekspertami od prawa d/s narkotyków. Świecą paragrafami z kodeksu karnego, dają liczne przykłady ze świata, a tak naprawdę mają gówniane pojęcie na temat tego o czym mówią. Ot taka zwykła polskość
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie