18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego- Medycyna Naturalna zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Konopia leczy nowotwory
srakakloaka • 2013-09-04, 10:24
Dla wielu za pewne nic nowego film nie wnosi, ale niektórym może otworzą się w końcu oczy.



Źródło YT

Ps. W Internetach jest całe mnóstwo filmów na ten temat, wystarczy poszukać. Zdejmijcie klapki z oczu i wyciągnijcie gó*no z uszu, którym faszerują was rządy, media i korporacje!

Ps2. Polecam zainteresowanym oraz niedowiarkom dwa filmy (zwłaszcza ten drugi):

Grass - The History of Marijuana (Narrated By Woody Harrelson) -angielski średniozaawansowany

1/4 Rick Simpson - Ucieczka przed lekarstwem (napisy PL)
Po tagach nie znalazłem, a jak było, to było, to na ch*j drążyć temat...
Zgłoś
Avatar
D................t 2013-09-04, 17:01
Ja pierdole, kurwa... Co za tępka logika jaraczy. To, że pomaga na raka, to znaczy, że powinniście jarać ją legalnie 24h na dobe?
Zgłoś
Avatar
sharqylbj 2013-09-04, 17:14
Kurwa, wprowadzić do obrotu, jebnąć podatek i niech sobie ludzie jarają.....
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2013-09-04, 17:20
Konopia ma dobroczynne działanie, zgadzam się. Ale nie to ścierwo, które jest maczane w chujwieczym, tylko prawdziwa, czysta konopia. No i jaraniem dzień w dzień gimbaza nie odczuje tej dobroci, wręcz przeciwnie.
Zgłoś
Avatar
mouzer 2013-09-04, 17:21
Warto zauważyć, że "efekty leczące" w dużej mierze są wywoływane przez zawarte ziółku HTC. A tego jak dowiedli już brytole (badania bodajże z 2011) w rozprowadzanej w Europie trawie jest coraz mniej. "Producenci" stawiają tak silny nacisk na wzrost i tempo produkcji że faszerują małe krzaki różnymi nawozami a w efekcie tego musimy więcej kupić bo stężenie HTC jest mniejsze, a i wciągamy więcej metali ciężkich i innego gówna które już bardziej szkodzi niż pomaga.

Jak dla mnie rozwiązaniem dobrym jest "hodowla na użytek własny". Wiesz ile to rosło i czym było faszerowane. A jeżeli ktoś chce sobie życie zmarnować to zrobi to tak czy inaczej... nie trawą to wódką.

Ktoś już pisał, wszystko jest dla ludzi
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-04, 17:50 5
mouzer napisał/a:

HTC.





Zgłoś
Avatar
Wojtalson 2013-09-04, 18:01 1
O tym jak marihuana zwalcza raka najlepiej świadczy fakt, że Bob Marley zmarł na raka...
Zgłoś
Avatar
iOskar 2013-09-04, 18:04
Lepiej nie ogarniać świata niż umrzeć na raka. BTW wszystko w dużej ilości szkodzi.
Zgłoś
Avatar
brorze 2013-09-04, 18:43
Siniak37 napisał/a:

Do maryśki nic nie mam, wiem o działaniach dobroczynnych, ale to i tak nie zmienia faktu że palone w dużej mierze, powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)


Tak samo jak wypijesz trochę, to nic się nie stanie, a jak pierdolniesz litra na łeb to już może byc pozamiatane.

jakistyp napisał/a:

A na co zmarł Bob Marley


Może nie leczy raka, ale może koic skutki tej choroby. Tak czy inaczej, jeżeli miałbyś raka, to prędzej, czy później na niego umrzesz.
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-09-04, 19:47
Wojtalson, B Marley zmarł przez gangrenę która wdarła się w ranę na jego nodze ... Doucz się zanim coś najebiesz w internetach.

Ktoś pisał, że ziele robi papkę z mózgu. Robi, ale tylko to hodowane chemicznie (każda uliczna odmiana) Jeśli rząd zalegalizuje zielone to automatycznie dogląda jakości i procesu jej uprawiania. Nowe odmiany ziela nie szkodzą tak na banie. Kurwa mógłbym tu esej napisać na ten temat i tak zaraz kogoś będzie boleć dupa.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2013-09-04, 19:57 1
umcumcpolowka napisał/a:

Wojtalson, B Marley zmarł przez gangrenę która wdarła się w ranę na jego nodze ... Doucz się zanim coś najebiesz w internetach.



Marley zmarł na raka. Wykryto u niego czerniaka na palcu u stopy, lekarze zaproponowali amputacje, ale się nie zgodził, bo nie mógłby grać w piłkę, co było jego ulubionym zajęciem, dlatego odmówił. Mimo palenia kilku gram dziennie przerzuty dotarły po kilku latach do mózgu i mimo dalszego palenia zmarł. Historia z pierwszej ręki opowiedziana przez jego najbliższą rodzinę i kolegów z zespołu:

filmweb.pl/film/Marley-2012-499044

Obejrzyj gimbie to może cię oświeci.

Cytat:

Ktoś pisał, że ziele robi papkę z mózgu. Robi, ale tylko to hodowane chemicznie (każda uliczna odmiana) Jeśli rząd zalegalizuje zielone to automatycznie dogląda jakości i procesu jej uprawiania. Nowe odmiany ziela nie szkodzą tak na banie. k***a mógłbym tu esej napisać na ten temat i tak zaraz kogoś będzie boleć dupa.



gówno wiesz, jakieś ploteczki z lewackich portali, już się widzą o marleyu popisałeś, konopia to takie samo gówno jak inne narkotyki, jakoś marleya z raka nie uleczyła, a ćpał przecież ten dobry naturalny stuff hodowany 30 lat temu
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-09-04, 20:39
Siniak37 napisał/a:

powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)


Dopiero jak pali PARE RAZY dziennie!? Chyba cię pojebało wystarczy, że regularnie raz na dwa dni ktoś będzie jarał i już ma problem podobnie jakbyś co dwa dni walił do ryja ba nawet raz na trzy dni wystarczy, a może nawet rzadziej, żeby człowiek po jakimś czasie chodził jak obłąkany. Więc tu nie pierdol, że MJ jest taka dobra, że dopiero jak się pare razy dziennie zjarasz to masz papke Poza tym jakie działania dobroczynne ? poza kojeniem bólu nic.. Bo chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wierzysz w te bajki dla gimbusów, że MJ leczy raka, HIV'a, astmę i ból dupy do tego
Zgłoś
Avatar
MlodyGrzywa 2013-09-04, 21:02
Siniak37 napisał/a:

Do maryśki nic nie mam, wiem o działaniach dobroczynnych, ale to i tak nie zmienia faktu że palone w dużej mierze, powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)




Jestem za!
Zgłoś
Avatar
misiek779 2013-09-04, 21:23
Powiedzcie to takiemu dość znanemu panu który się nazywał Bob Marley....

I padł na raka choć palił całe życie;p
Zgłoś
Avatar
Harlem 2013-09-04, 21:34
Sylarr napisał/a:


W biblii, którą katolicki (nie mylić z prawicowym) pis powinien znać znajdziemy kilka ciekawych odniesień do wolnej woli czy to, że cała Ziemia i wszystko co na niej jest należy do człowieka. Poniżej ciekawy werset:

"I rzekł Bóg: Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem." (Rdz 1,29)



POKARMEM. Z tego wynika, że wpierdalasz szysze. Niezły pokurw z ciebie stary.
Zgłoś
Avatar
M................2 2013-09-04, 21:36
@Messor To chujowy temat dostałeś bo jest faza po tym że sobie niewyobrażasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie