18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Instytut Obrony Zdrowia Naturalnego- Medycyna Naturalna zgłoszony przez Centurion
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Konopia leczy nowotwory
srakakloaka • 2013-09-04, 10:24
Dla wielu za pewne nic nowego film nie wnosi, ale niektórym może otworzą się w końcu oczy.



Źródło YT

Ps. W Internetach jest całe mnóstwo filmów na ten temat, wystarczy poszukać. Zdejmijcie klapki z oczu i wyciągnijcie gó*no z uszu, którym faszerują was rządy, media i korporacje!

Ps2. Polecam zainteresowanym oraz niedowiarkom dwa filmy (zwłaszcza ten drugi):

Grass - The History of Marijuana (Narrated By Woody Harrelson) -angielski średniozaawansowany

1/4 Rick Simpson - Ucieczka przed lekarstwem (napisy PL)
Po tagach nie znalazłem, a jak było, to było, to na ch*j drążyć temat...
Zgłoś
Avatar
kaiel 2013-09-04, 10:27 8
tylko nacieraj sie dobrze pod pachami
Zgłoś
Avatar
Siniak37 2013-09-04, 10:46 50
Do maryśki nic nie mam, wiem o działaniach dobroczynnych, ale to i tak nie zmienia faktu że palone w dużej mierze, powtarzam: DUŻEJ (pare razy dziennie), robi papke z mózgu (wiem, bo miałem paru kumpli, którzy powoli nie ogarniali świata)
Zgłoś
Avatar
Trimeresurus 2013-09-04, 10:50 4
Jakby nie spojrzeć to wszystkie jest ,,dla ludzi". Kwestia tego, że niektórym psychika nie daje rady i się zatracają.

A z innej beczki... to używki nie są do szczęścia potrzebne, no chyba, że ktoś jest na tyle cienki, że nie potrafi się dobrze bez tego bawić...
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-09-04, 10:58 7
Przecież taka terapia która miałaby polegać nawet na samym paleniu trawki jest dla pacjenta chyba mniej szkodliwa niż mieszanka z tablicy Mendelejewa... dlaczego chociaż nie spróbują?
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2013-09-04, 11:04 5
ogólnie pacjentom z rakiem to powinni pozwolić palić jak chcą.

MJ może zwiększyć skłonności do paranoi i lęki wiec jeżeli ktoś ma raka to może delikatnie mówiąc bardziej się zdołować.

poza tym popieram powinno być chociaż nie oficjalne przyzwolenie żeby za nabitą fifkę nie ścigali
Zgłoś
Avatar
Messor 2013-09-04, 11:47 3
Jak kto woli, ja próbowałem ale jakoś tak się zawiodłem. Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego po tym jak każdy młodziak twardo staje za legalizacją tu chuj, nic specjalnego. Według mnie lepiej jest przeznaczyć to 30-40zł na piwko z kumplami Inną sprawą jest że rządowe kurwy prędzej zalegalizują śluby homoseksualne niż marihuane...
Zgłoś
Avatar
srakakloaka 2013-09-04, 12:10 8
Wstawiając ten temat nie chodziło mi o szerzenie palenia wśród gimbonautów i innych degeneratów -którzy i tak jeśli mają się zaćpać to zrobią to (polecam wywiad JKM o legalizacji). Raczej zależało mi na tym aby dotrzeć do jeszcze nie zatrutych umysłów ludzi, którym ta wiedza może coś przynieść i coś w ich życiu zmienić.
Wystarczy pomyśleć ile dobrego można uczynić dzięki tej cudownej roślinie, która to gości w kulturze człowieka tysiące lat przed Chrystusem. ( w dalszym ciągu nie mówię o paleniu!!!) Chodzi mi o przydatność tej rośliny w wielu gałęziach przemysłu: farmaceutycznym (leki,maści), spożywczym (oleje, nasiona na paszę), papierniczym, odzieżowym (ubrania, liny), a nawet w budownictwie (ocieplenia) i wielu wielu innych gałęziach gospodarki.

Nielegalne konopie = przepełnione więzienia lub/i spieprzone życie młodych ludzi, którzy popalają a nie szkodzą społeczeństwu tylko sobie + wydatki rządowe na walkę z narkotykami (policja, sądy, prokuratorzy, straż więzienna, wojna której i tak nie da się wygrać) + rosnąca przestępczość. itd itp.

Czy nie lepiej byłoby wydać te pieniądze, na szczytniejsze cele? takie jak odesłanie wszystkich kozojebców tam gdzie pieprz rośnie??

Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-04, 12:11 4
Znowu kurwa ta lecząca wszystko marycha
Zgłoś
Avatar
srakakloaka 2013-09-04, 12:38 23
Browaryt napisał/a:

Znowu kurwa ta lecząca wszystko marycha


Zgłoś
Avatar
c................t 2013-09-04, 12:40 1
Narkotyki nadal złe, a ludzie nadal głupi.
Zgłoś
Avatar
Browaryt 2013-09-04, 12:56 1
No jest ból dupy bo ileż można każdy wie że marycha nie jest zła ale idioci co walą codziennie 100 kilo to brzydko i nieładnie.
Zgłoś
Avatar
srakakloaka 2013-09-04, 13:15 1
@up siedząc cicho na tyłku, nic nie robiąc, nic się w życiu/państwie nie zmieni, trzeba krzyczeć żeby wszyscy usłyszeli- trzeba zacząć działać

przepraszam za obrazek ale tak go lubię, że nie mogłem się powstrzymać
Zgłoś
Avatar
Varyz 2013-09-04, 15:19 2
Marysia upośledza w mózgu hipokamp (i nie tylko) ale Ci co mówią o jej niebiańskich właściwościach zawsze zapominają o tym wspomnieć i pewnie nawet nie wiedzą czym on jest. Jeśli się ją zalegalizuje to będzie to opodatkowane, a cena spadnie ale bez pierdolenia, że to jakieś anielskie ziele.... jasne - jest pomocne przy leczeniach depresji ale to tylko półśrodek.

@Srakakloaka - pisz coś na temat zamiast wrzucać do zrzygania jednego mema.

Nie wiesz jak zdobyć wyborców? Mów o marysi bo to główne zmartwienie narodu. Ech...
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2013-09-04, 16:05
Otworzy oczy? Ja je zamykam, ilu patoli i marginali mogło potencjalnie paść na raka zamiast być rakiem społeczeństwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie