18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~tedwaha 2010-10-21, 20:58
Chodź zabiorę cie do domu, nie powiem nic nikomu...
Zgłoś
Avatar
Kremol 2010-10-21, 21:19
Go go legal !
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-10-22, 3:12 29
przecież bycie idiotą jest już zalegalizowane i powszechnie akceptowalne, to po co ulepszać to pod marką rastakretynizmu?

PS: jestem za legalizacją i dekryminalizacją wszelkich narkotyków, pretensje mam tylko do rastadebili, którzy będąc białymi uczestniczą w sekcie superioryzującej człowieka czarnego i negującej całą resztę, niczym chrześcijanie wielbiący króla żydów i będący antysemitami jednocześnie

Zgłoś
Avatar
Cooper 2010-10-22, 6:48 11
@Up

W tym momencie niektórzy dopiero dowiedzieli się w co wierzą.
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-10-22, 6:57 7
matx napisał/a:


Sadzić, palić, zalegalizować!



Zamykać idiotów głoszących takie hasła
Zgłoś
Avatar
SkupiK 2010-10-22, 7:08 1
KonopII kurwa!
Zgłoś
Avatar
s................i 2010-10-22, 7:26 15
echelon idz sie pierdolnij z mostu
Zgłoś
Avatar
k................9 2010-10-22, 8:23 2
filmik nudny i nic w nim zabawnego ani madrego:) Co do legalizacji to powinna byc juz dawno bo jednak M jest roslina ktora rosnie sobie od wiekow, wiec powinna byc legalna tak by kazdy mogl miec ja u siebie na podworku a jjesli chodzi o amfetamine i inne chemiczne gowna co robia z czlowieka wrak to powinny byc zakazane i tepione jak sie tylko da
Zgłoś
Avatar
pankany 2010-10-22, 9:23 1
@SkupiK

konopi kurwa konoPI

nie poprawiaj kogoś jak nie wiesz
Zgłoś
Avatar
Stachu Wichura 2010-10-22, 9:36 1
ile razy można wałkować ten sam temat, ten już jest chyba 10 o legalizacji. Spierdalajcie na hyperreal, a mod powinien zrobić jeden temat zbiorczy o tym.
Zgłoś
Avatar
R................s 2010-10-22, 10:02
co miala na celu ta akcja??
Zgłoś
Avatar
oksi89 2010-10-22, 11:02
@Up- nie mam pojęcia. Jakoś nie widzę, żeby to było w okolicach Sejmu. Ale może to dla tego, że nie jestem z Warszawy.

@mblmb ma 100% racji. W końcu to czarni są od zbierania nam bawełny a nie odwrotnie.
Pomińmy tylko fakt, że Jezus był chrześcijaninem. Choć żydem też był. No, w zasadzie to przechrztem.
W każdym razie Żydem, więc też nadaje się do zbierania bawełny.
Zgłoś
Avatar
NiggaFromNR 2010-10-22, 11:20
@up ni huja niemacie racji. gdzie u rastamanow wyslawianie czarnego czlowieka?? to tak jakby powiedziec ze w chrzescijanizmie wychwala sie pod niebiosa zydow. a ak przeciez kurwa nie jest. w ruchu rasta wychwala sie ziolo i Jah.

ktos rzucil w temacie "po co to po raz dziesiaty walkowac". a po to zeby kurwa to tych zajebanych tepych sejmowych glow dotarlo ze maria to nic zlego. jak sie tego nie bedzie powtarzac w kolko i w kolko to beda mieli dalej wszystko w udpie jak maja teraz. obawiam sie ze to jedyna metoda...
Zgłoś
Avatar
Gryps44 2010-10-22, 11:27
Wsadzić do tej przyczepki granat a w te doniczki pierdolnąć z bazooki, hmm albo na odwrót I po sprawie prawda?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie