18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
H................R 2015-03-06, 8:07 7
To tylko potwierdzenie tego co wielokrotnie pisałem, że ukraińcy to naród który swoją tożsamość narodową buduje na wyczynach oun, upa i ss galizien. Daleko na takim paliwie nie zajadą. Właśnie dlatego Putinowi było tak łatwo spolaryzować obywateli ukrainy zachód ma za bohaterów ludzi którymi na wschodzie się pogardza i których tam nienawidzą.

Eksperyment:
Wyobraźcie sobie analogiczną sytuacje w niemczech gdzie po II wś nazistą stawiano by pomniki, nazywano by ulice hitlerstrasse geringstrase itp, a na uroczystościach państwowych obok flagi niemieckiej powiewała by flaga III rzeszy.
Zgłoś
Avatar
E................1 2015-03-06, 9:16
Czekam na jakis filmik z Polski, gdzie chłopaki leją na flage ukrainy i rosji nic by mnie nie uszczesliwiło jak własnie taki widok idący w świat
Zgłoś
Avatar
b................e 2015-03-06, 9:37 1
elBiaauawy napisał/a:



kurwa, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem



Donald, zjedz snickersa.
Zgłoś
Avatar
x................j 2015-03-06, 10:17
No kurwa nie mogę z gości Ucięli głowę szmacianej lalce i co pokazali w ten sposób? Że są straszni i należy się ich bać? A może mam się poczuć urażony?
Śmieszne zabawy ludzi o mentalności dzieci mających za dużo wolnego czasu.
Zgłoś
Avatar
Wada postawy 2015-03-06, 12:21
@up z tą różnicą, że nam chodzi o pozbycie się właśnie tego antypolonizmu z systemu, a ta kukła to symbol narodu polskiego co da się usłyszeć w ironicznym haśle "[...] do naszych polskich braci". Z drugiej strony nasze władze nie są takie głupie na jakie się kreują. Komorowski idiotą jest bo ma taki być - powiązań z WSI nie każdy może się doszczycić... Na nic bulwers niestety
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-03-06, 17:29 2
Od zawsze mówiłem, że to pierdolona dzicz i podludzie, między innymi dlatego jestem za Ruskimi i mam nadzieję, że zrobią z nimi porządek i tak ich za mordy wezmą, że się odechce bandytyzmu raz na zawsze.
Zgłoś
Avatar
S................r 2015-03-06, 18:30
podejrzewam ze Putin ma plan na nich, te kurwiszony by chcialy wydymac i rosje i Polskę
Zgłoś
Avatar
moja stara 2015-03-06, 18:35
VIPwood napisał/a:

Już niedługo będzie po kozaczeniu... spokojnie, karma cierpliwa jest... zajedzie tam wujek Władimir i zrobi im z dupy wiosnę ludów, jesień średniowiecza pękną jak morele te jebane cwele haha zapraszam Pana na solo kurwa, konsekwentnie bym go chętnie rozjebał pierdolę wyzywam, go na śmierć czelendż
Każdy szmaciarz, który wyzywa nasz naród powinien mieć popełnione samobójstwo, oczywiście nasz nieRZĄD ma to w dupie bo godność tego narodu jest w bankach israela...



solo to sobie swietnie sam radzisz w kozaczeniu na łączach ale w duecie to pan z filmiku chetnie by cie pewnie
Zgłoś
Avatar
r................0 2015-03-06, 18:47 6
1. Film z 2013

2. ... Komorowi ujebali więc w czym macie problem?

Piwko dla tych co odeszli od kompa i obalili swój złodziejski rząd !
Zgłoś
Avatar
napierdalator13 2015-03-06, 18:50
AKEVITT ile ci putin płaci za takie pierdolenie?
Zgłoś
Avatar
sauerps 2015-03-06, 19:02
Brawo Filmik o tym jak ukraińcy odgrażają się Polakom a pod nim w komentarzach wojna Polsko-Polska. Jesteście kurwa wielcy!
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-03-06, 19:13 4
rico90 napisał/a:

Piwko dla tych co odeszli od kompa i obalili swój złodziejski rząd !



Po chuju obalili- zamienili jednego oligarchę na drugiego. Latino/oligarcho demokracja tak działa właśnie.
A co do kółka wzajemnej adroracji- analtora małpy i innych spiedolin to zachęcam do odrobiny reflekcji zamiast pałować się bez zastanowienia nad gangsterem nr 1, czyli Putinem
Wszak w Polskiej racji stanu jest mieć bufor w postaci w miarę niezależnej Ukrainy pomiędzy Polską a Rosją.
Nie ma co też generalizować i wrzucać wszystkich Ukraińców do jednego wora z bandyterką działającą pod egidą czarno-czerwonej flagi. W głównej mierze mieszkają tam ludzie tacy sami jak my, którzy zapewne chcieli by normalnie żyć i pracować bez obawy, że jutro ojciec rodziny może oberwać kulę z nieznanych nikomu bliżej przyczyn.
Rozumiem pewne animozje między narodami, ale bądźmy ludźmi
Zgłoś
Avatar
fashe 2015-03-06, 19:13
Sądząc po tym, że żyją to do wojenki się im nie spieszyło, ale kozaczą sie do nas
Zgłoś
Avatar
kolgrim 2015-03-06, 19:41
z takim tępym kozikiem to mogą mi kanapkę smalcem posmarować
Zgłoś
Avatar
stopro123456 2015-03-06, 19:48 1
ale wy dajecie sobą manipulować, jak teatralne kukiełki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie