18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Avatar
AKEVITT 2015-03-05, 23:43 168
jebać ukraińską swołocz
Zgłoś
Avatar
emptypants 2015-03-05, 23:54 6
Ewidentnie to nie Komorowski, bo Komorowski nie ma wąsa
Zgłoś
Avatar
VIPwood 2015-03-06, 0:04 78
Już niedługo będzie po kozaczeniu... spokojnie, karma cierpliwa jest... zajedzie tam wujek Władimir i zrobi im z dupy wiosnę ludów, jesień średniowiecza pękną jak morele te jebane cwele haha zapraszam Pana na solo kurwa, konsekwentnie bym go chętnie rozjebał pierdolę wyzywam, go na śmierć czelendż
Każdy szmaciarz, który wyzywa nasz naród powinien mieć popełnione samobójstwo, oczywiście nasz nieRZĄD ma to w dupie bo godność tego narodu jest w bankach israela...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2015-03-06, 0:12 27
No proszę jak ładnie potrafią się odwdzięczyć za pomoc.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-03-06, 0:18 63
VIPwood napisał/a:

Już niedługo będzie po kozaczeniu... spokojnie, karma cierpliwa jest... zajedzie tam wujek Władimir i zrobi im z dupy wiosnę ludów, jesień średniowiecza pękną jak morele te jebane cwele haha zapraszam Pana na solo kurwa, konsekwentnie bym go chętnie rozjebał pierdolę wyzywam, go na śmierć czelendż
Każdy szmaciarz, który wyzywa nasz naród powinien mieć popełnione samobójstwo, oczywiście nasz nieRZĄD ma to w dupie bo godność tego narodu jest w bankach israela...



kurwa, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2015-03-06, 0:19 4
No pytam się kurwa mać kto im dawał jeszcze kasę... Mama nadzieję, że cwela na pal tam ruskie nabiją i jeszcze na kolanach do "Polskich braci" będą zapierdalać...
Zgłoś
Avatar
J................r 2015-03-06, 0:29 3
Jebac to ruskie trolle
Zgłoś
Avatar
A................r 2015-03-06, 0:32 32
elBiaauawy napisał/a:



kurwa, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem



Jesteś zdecydowanie zbyt skromny, do poziomu twoich jeszcze mu daleko
Zgłoś
Avatar
M................s 2015-03-06, 0:34
brakowalo mi przy tym Allaha
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-03-06, 1:14 1
Antalor napisał/a:



Jesteś zdecydowanie zbyt skromny, do poziomu twoich jeszcze mu daleko



Ubogi pojazd, wysrany przez katamitę z kijem w dupie. Kurwa załamię się
Zgłoś
Avatar
ulifont 2015-03-06, 1:20 4
Jebana ukraińska swołocz, chwała wielkiej Rosji, najbardziej pokojowego państwa z którym nigdy nie mieliśmy zatargu!
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-03-06, 1:21 9
elBiaauawy napisał/a:

kurwa, jeden z najbardziej prymitywnych komentarzy jakie tu kiedykolwiek widziałem


Widocznie nie czytasz swoich komentarzy
Zgłoś
Avatar
R................y 2015-03-06, 2:33 1
Ogólnie to to jakaś prowokacja chyba, rosyjska ? ukrainska ? chuj wie
Zgłoś
Avatar
ganji 2015-03-06, 6:32 7
Ludzie nie potrafią zrozumieć, że w każdym narodzie zawsze znajdą się jakieś pojeby, którym wszystko przeszkadza i nie nawidzą innych ( tak tka, u nas tez tacy są).

Jak płytkim trrzeba by, żeby komentować rzekomą nienawiśc do polskiego narodu ze strony ukrainy po 1 nagraniu jakichś odmieńców i to w dodatku sprzed euro 2012. No ludzie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie