18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Sonal 2014-11-25, 16:46 4
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.



Trudno byłoby mi się zamienić - nie spełniam podstawowego kryterium: nie jestem debilem!
a i oceniając wczorajszego kuriera z przesyłką - nie jebie mi z usta jak z szamba... i to z odległości ponad metra. A może się gówna nawpierdalał jak na tych filmikach na hardzie.
Zgłoś
Avatar
mordotymoja 2014-11-25, 16:47
Śmierć na torach. Pociąg Pendolino potrącił 43-latka
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2014-11-25, 16:53 1
tam gdzie się nie da tam kurier wjedzie..
Zgłoś
Avatar
Sonal 2014-11-25, 16:54 7
100PROcentZmC napisał/a:

Kurwa wy jebane debile,o robocie w kurierce wiecie całe gówno a wypowiadacie się jak eksperci.
Sam jestem kurierem,czasami trafia się paczka która musi być dostarczona np na godzine 9 bo klient zaznaczył sobie taką opcję,wtedy wszystko inne gówno Cię obchodzi,trzeba dać z siebie 200% i zapierdalać z jedną paczką mimo tego że po drodze ma się inne przesyłki do zdania.Nie zdążysz na czas i trafi się pojebany klient z którym nie da się dogadać to 50zł kary finansowej z pensji.Albo kiedy wiezie się paczke do urzędu który jest np do godziny 15,wtedy zapierdalasz na złamanie karku aby zdążyć przed zamknięciem bo zdana paczka=pieniądz,nie zdana paczka=wkurwienie kierownika i więcej roboty na drugi dzien.Bycie kurierem to jeden wielki pierdolony stres,a czasem np podczas okresu przedświątecznego,cały grudzień trzeba dawać z siebie 500% kiedy ma się do rozwiezienia dziennie nawet do 300 paczek.W tamtym roku ostatnie paczki dowoziłem ludziom o 23:00 taki był zapierdol.Każdy orze jak może,w tej robocie najlepiej odzwierciedla się powiedzenie "Czas to pieniądz"
Nie opisałem tu nawet 10% problemów z jakimi ma do czynienia kurier każdego dnia.
Pozdrawiam wszystkich kumatych którzy mają pojęcie czym jest robota w kurierce.


O ja pierdolę, jaka Ty masz odpowiedzialną pracę.
Aż boję pomyśleć co byś opisał gdybyś pracował jako sporzątacz(ka). Twoje bohaterstwo byłoby znane i sławione w całym uniwersum.
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2014-11-25, 16:54 1
Jaki jest najszybszy samochód na świecie?

Dostawczak.
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2014-11-25, 16:56 6
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.



To,że pracują w takiej a nie innej branży nie upoważnia ich do łamania przepisów lub narażania życia innych.Trochę wyobraźni kurwa.Raz na skrzyżowaniu jechałem wprawo a jakiś ćwok właśnie wyprzedzał na tym skrzyżowaniu i mnie do rowu wpierdolił.Jak zawróciłem i dogoniłem chuja to już nie był taki kurwa szybki bil.Prawo jazdy zabrać pizdom i niech wypierdalają na łopatę może tam się odnajdą
Zgłoś
Avatar
manriusz 2014-11-25, 16:58 3
Robota jak robota ale takich kretynów na drogach to bym wystrzelał.Zero szacunku do ludzi na drodze i chodnikach.Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
PS.7 lat jeżdziłem jako kurier, nie w Polsce ale takiego bezmózgowia jak te przykłady to nigdzie nie widziałem.
Zgłoś
Avatar
Visuelt 2014-11-25, 17:07 8
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.



A jak chcecie się wypowiadać o górnikach to zostańcie wpierw górnikami, a o ogrodnikach to ogrodnikami... jak ja nienawidzę takiego pierdolenia.

Zgłoś
Avatar
dareqq 2014-11-25, 17:15 1
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.



To, że mają taką pracę nie zwalnia ich z przestrzegania przepisów.
Zgłoś
Avatar
100PROcentZmC 2014-11-25, 17:22
Sonal napisał/a:


O ja pierdolę, jaka Ty masz odpowiedzialną pracę.
Aż boję pomyśleć co byś opisał gdybyś pracował jako sporzątacz(ka). Twoje bohaterstwo byłoby znane i sławione w całym uniwersum.



O kurwa,aleś Ty zabawny.
Zgłoś
Avatar
ChomikAdrian 2014-11-25, 17:23
Że niby co, oni są ponad prawem ? Praca jak praca, każdy ma wybór.
Zgłoś
Avatar
pigwak123 2014-11-25, 17:27 3
omgłomatkobosko napisał/a:

Zanim zacznie się lament polecam zamienić się z tymi ludźmi robotą. Potem możecie się wypowiedzieć.

nie wiem za co tyle piw co z tego ze maja ciezka prace nie znaczy ze moga lamac przepisy
Zgłoś
Avatar
wiesuaf 2014-11-25, 17:33
A dla mnie to większość wymuszeń, które się tu dzieją to raczej zagapienie się lub złe ocenienie sytuacji "zdążę-nie zdążę". Nie dotyczy to oczywiście podkurwiania po chodniku.

Od ponad pół roku przeniosłem się z największego Polskiego w Polsce miasta do drugiego największego Polskiego miasta w Europie (Lądek, Lądek Zdrój) i tu to codzienność, nie tylko kurierów.
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2014-11-25, 17:35 4
Tak kurwa, teraz to każdy jęczy że kurierzy to zapierdalają i w ogóle ale (pracuje w sklepie internetowym) jak pozamawiają w czwartek to w piątek conajmniej kilka telefonów panie gdzie moja paczka bo przecież kurierem to na drugi dzień musi być.

Najlepsze są ostatnio ASY którzy jako dostawę wybierają "paczka24" od Poczty Polskiej w skrócie klika taki kup teraz czy do koszyka odpala stoper i po 24 godzinach telefon z pretensją że jakto jeszcze listonosz nie stoi pod drzwiami.

Z kurierami jest tak samo jak wszędzie są ludzie, którzy jeżdżą normalnie a są oszołomy takie jak na powyższym filmie.

Poprostu należy się trochę zrozumienia wobec innych i że nie jesteśmy pierdolonym pępkiem świata.
Zgłoś
Avatar
micemincer 2014-11-25, 17:37 2
Jak przesyłka leży na magazynie od 7 rano i czeka na drugi dzień to nie ma się co dziwić że potem muszą zapierdalać jak debile.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie