18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
🔥 Powrót człowieka skurwiela - teraz popularne
Kurwica
Masturbator18 • 2022-11-30, 18:52
Kurwica go bierze jeden



Kurwica go bierze dwa

Zgłoś
Avatar
Kriski 2022-11-30, 19:02 5
A możesz trochę jaśniej, czy wystarczą Ci napięte emocje do szczęścia?
Zgłoś
Avatar
Kali111 2022-11-30, 19:03 35
z miejsca skierowanie na badania psychiatryczne bez względu co go tak wkurwiło
Zgłoś
Avatar
Masturbator18 2022-11-30, 19:04 3
Kierowca tira blokuje innych uczestników ruchu tylko tyle wiadomo
Zgłoś
Avatar
Extermis 2022-11-30, 19:10 56
Tak to jest z tymi kolejkami na granicy z Białorusią, czasem takie kolejki potrafią ciągnąć się 20-30km. I teraz pytanie, czy kierowca ciężarówki próbował się na chama wpierdolić w kolejkę omijając całość, czy ktoś "wypchną" go z kolejki. Druga sprawa, że często tak się chuje ustawiają, stojąc dwie, a nawet trzy ciężarówki obok siebie w jadąc w jedną stronę (na drodze jednopasmowej), przez co generują jeszcze większy zamęt, dłużenie się kolejek i korków. Chuj w dupę każdemu, co chce na siłę się wcisnąć i wyprzedzać generując zamęt.
Zgłoś
Avatar
liliputek 2022-11-30, 19:11 7
Extermis napisał/a:

Tak to jest z tymi kolejkami na granicy z Białorusią, czasem takie kolejki potrafią ciągnąć się 20-30km. I teraz pytanie, czy kierowca ciężarówki próbował się na chama wpierdolić w kolejkę omijając całość, czy ktoś "wypchną" go z kolejki. Druga sprawa, że często tak się chuje ustawiają, stojąc dwie, a nawet trzy ciężarówki obok siebie w jadąc w jedną stronę (na drodze jednopasmowej), przez co generują jeszcze większy zamęt, dłużenie się kolejek i korków. Chuj w dupę każdemu, co chce na siłę się wcisnąć i wyprzedzać generując zamęt.



Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś
Avatar
Masturbator18 2022-11-30, 19:17
Ja to bym pasował
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2022-11-30, 19:17 35
Blokuje pas dla osobówek. Pała, taser disco i na koniec kolejki. Też bym się wkurwił na entego kutasa w TIRze, który udaje niewiniątko.
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2022-11-30, 19:18 28
niebieskie szmaty, taki pajac który w ogóle nie radzi sobie z nerwami, a w dodatku w tak krótkim urywku widać, że ma poważne problemy z inteligencją jak większość z nich, powinien robić kurwa na produkcji, a nie się ruchem zajmować.
Zgłoś
Avatar
Pietruchm 2022-11-30, 19:35
Co tu sie odwala??
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2022-11-30, 19:49 6
Nie wiem co upoważnia kierowcę dużego do stania sobie w kolejce na środku jezdni, ale zachowanie "policjanta" skandaliczne.
Zadzwoniłbym na 112 i poprosił o przysłanie prawdziwego i zdrowego psychicznie i wykonywał dopiero jego polecenia.
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2022-11-30, 21:00 25
Byłem jakiś miesiąc godzina 22 na wschodniej stronie na drodze do m.Terespol kolejka ciężarówek trzy obok siebie osobówki przeciskają się lewym poboczem a policjanci sobie nie radzą ciamajdy . Każdemu pseldo kierowcy zawodowemu wystawiłbym po tysiaku za uniemożliwienie przejazdu blokowanie drogi oraz narażenie innych i był by porządek. Nigdy nie widziałem takiej samowolki a niebiescy jedyne co zrobili to bomby włączyli. Ludzie których byli na szkoleniu mówili że niektórym przed domem stoją prawie cały rok smród śmieci obsrane pobocza i hałas. Próbujesz wyjechać do pracy a wyjazd zablokowany bo król szos pałzę czy coś tam ma.
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2022-11-30, 23:13 6
Kali111 napisał/a:

z miejsca skierowanie na badania psychiatryczne bez względu co go tak wkurwiło



Nie po to obniżali wymagania dla kandydatów i skrócili cykl szkolenia, żeby teraz sprawdzać poziom funkcjonariuszy. Ma być z tektury i na sznurek, ważne żeby towarzystwo posłuszne władzy było.
Zgłoś
Avatar
smc 2022-11-30, 23:19 1
Tępemu tirowcowi chuj w dupę.

Czy ktoś wie, dlaczego jeśli jadę na autostradzie lewym pasem z tą samą prędkością razem z tirami, co chwilę jakaś kurwa mruga mi z tyłu długimi? Nie spowalniam, nie blokuję, osobowym wstęp wzbroniony, czy co...?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-11-30, 23:26 7
A ić pan w huj z takim nagraniem wyciętym.
Zgłoś