18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Lecą do nas
tupak • 2021-11-08, 20:08
Dziś kierowca od nas dostał filmiki - ciągną ciapaki do naszej granicy.



Zgłoś
Avatar
Websterthe1 2021-11-08, 20:12 4
O kierwa zjedzo wszystkich Polaków.
Zgłoś
Avatar
Raider 2021-11-08, 20:19 7
Hitler wróć i zrób z tym bydłem porządek ty wiesz jak to zrobić
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-11-08, 20:26 18
Zgłoś
Avatar
KFCnigget 2021-11-08, 20:27
i nawet ukradli TIRa którym staranują nasz mur, mamy przepierdolone
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-11-08, 20:33
Poco te mory ten haos
przecież oni tylko przelotem przez polske do Niemiec
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-11-08, 20:36 55
Zbysław napisał/a:

Poco te mory ten haos
przecież oni tylko przelotem przez polske do Niemiec



Bo zgodnie z prawem z Niemiec będą odesłani do Polski a Polska nie da rady odesłać ich na Białoruś i będziemy zmuszeni ich u siebie zostawić.
A co powiedziała dzisiaj ochojska? Żeby brać ich jak leci, bo nawet jeżeli tylko 20% będzie pracować to i tak będzie się nam opłacać, czaicie kurwa?
Zgłoś
Avatar
WYPAL0NY 2021-11-08, 20:50
Będzie wojna

Bo mi się nudzić zaczyna.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-11-08, 21:03 7
mygyry napisał/a:

Bo zgodnie z prawem z Niemiec będą odesłani do Polski a Polska nie da rady odesłać ich na Białoruś i będziemy zmuszeni ich u siebie zostawić.
A co powiedziała dzisiaj ochojska? Żeby brać ich jak leci, bo nawet jeżeli tylko 20% będzie pracować to i tak będzie się nam opłacać, czaicie kurwa?



Ta Ochujała to już całkiem ochojska.
Zgłoś
Avatar
Hajzenberg 2021-11-08, 21:21 4
Gdzie jest kurwej szmatan?
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-08, 21:27 32
Jestem za nie wpuszczaniem ich do nas przy zastosowaniu wszelkich środków. Dzieci nie lubię, kobiety mają brzydkie a facetów zbyt religijnych w sposob niebezpieczny dla nas.

I cieszę się tylko, że nie ma mnie w pobliżu, bo jednak dzieciaków szkoda, zwłaszcza takich trzymanych z daleka od bezstresowego wychowania.

@mygyry

Post factum to każdy mądry. Nie lubię imigrantów, ciapatych, ukrów, pedałów i Was, bo ja mało ludzi lubię. Ale zwykły uchodza spierdalajacy od reżimu takiego czy srakiego to nie jest mój wróg. Wrogiem jest ten odsetek zjebów, co napływa z normalnymi. I brak chęci asymilacji.
Więc jakkolwiek szkoda ludzi, to trzeba pilnować własnego interesu i ich nie wpuszczać.
Zgłoś
Avatar
Mez 2021-11-08, 21:33 3
Co za pojebany ten świat. Najpierw wprowadzili demokrację w krajach w których nie da się wprowadzić. Potem spieprzyli z podkulonym ogonem, a europa najpierw chce a potem się dupą wypina. Dojczlandy już nie potrzebują inżynierów, wykwalifikowanych chętnych do pracy ludzi. Co jest z tą postępową europą.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-11-08, 21:39 2
Jebać tych suchoklatesów z pakistanu, ja tam się ich nie boję
Zgłoś
Avatar
mygyry 2021-11-08, 21:43 1
sothis napisał/a:


@mygyry
Post factum to każdy mądry. Nie lubię imigrantów, ciapatych, ukrów, pedałów i Was, bo ja mało ludzi lubię. Ale zwykły uchodza spierdalajacy od reżimu takiego czy srakiego to nie jest mój wróg. Wrogiem jest ten odsetek zjebów, co napływa z normalnymi. I brak chęci asymilacji.
Więc jakkolwiek szkoda ludzi, to trzeba pilnować własnego interesu i ich nie wpuszczać.



Połowa naszych polityków myśli raczej per rectum
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-08, 21:44 2
pazuzu napisał/a:

Jebać tych suchoklatesów z pakistanu, ja tam się ich nie boję



Powyżej Warszawy jest jakieś getto dla nich, znajomy był w okolicy na rybach. Kilku ciapatych z kosami poprosiło o sprzęt wędkarski. Co zrobiłbyś, przyjebał im z karate, czy kanapkami z szynką straszył?

mygyry napisał/a:

Połowa naszych polityków myśli raczej per rectum



Nie mam zdania, nie umiem oddzielić propagandy od prawdy, za daleko od tej prawdy jestem.
Zgłoś