18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Artykuł skopiowany ze strony www.dzienniklodzki.pl:
Łódź ma pierwszą w Polsce kartę rabatową dla gejów i lesbijek. Zniżki dla posiadaczy Queercard oferują lokale gastronomiczne i sklepy.
Queercard wypuściła jesienią Fabryka Równości - łódzka organizacja reprezentująca mniejszości seksualne. - Postanowiliśmy stworzyć mapę miejsc przyjaznych osobom nieheteroseksualnym, w których nikt nie będzie wyśmiany ani wyrzucony. Karta z rabatami jest dodatkiem do projektu - wyjaśnia Damian Graczyk, prezes Fabryki.

Posiadacze karty mogą uzyskać od złotówki do 10 proc. zniżki w lokalach, salonach fryzjerskich i sex-shopach. Karta wystartowała z 10 firmami, teraz jest ich 20, dołączają się kolejne.
- Na początku wysłaliśmy zaproszenia do zaprzyjaźnionych lokali, teraz firmy same się do nas zgłaszają - zapewnia Damian Graczyk.

Zniżki oferują m.in.: kawiarnia w Muzeum Sztuki w Łodzi, sklep Pan Tu Nie Stał, klub Narraganset i herbaciarnie Niebieskie Migdały. - Przyłączyliśmy się do akcji, bo w naszych lokalach obowiązuje tolerancja. Na drzwiach mamy specjalne naklejki - mówi Joanna Maciejewska-Sieniawska, właścicielka "Migdałów".

Wydano już 1,5 tys. kart. Można je uzyskać bezpłatnie w Fabryce Równości i na organizowanych przez nią imprezach. Przy jej wydawaniu nikt o orientację seksualną jednak nie pyta, mogą ją dostać wszyscy. - Karta dostępna jest dla wszystkich, którzy czują się związani z naszym środowiskiem - mówi Damian Graczyk.

Podobne karty funkcjonują w innych krajach, np. niemiecka Queercard daje zniżki na samochody, hotele i... szkła kontaktowe

Nie wydaje mi się, że było, bo to świeża sprawa
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-18, 23:58 1
booore napisał/a:

I bardzo fajnie. Tylko zamiast kart proponuję naszywki, albo opaski na ramię z kolorową tęczą.

No co? Z gwiazdą Dawida się ponoć sprawdzało.



Kolega widzę mało obeznany z historią bo nie wie że Hitler miał też inne oznaczenia dla więźniów niż gwiazda Dawida
pl.auschwitz.org/h/index.php?option=com_content&task=view&id=3...

Swoją drogą gdyby w Białymstoku czy Łomży zrobili takie zniżki ja bym już takiego przyjaznego homoseksualistom lokalu nie odwiedził

jabolmax napisał/a:

no właśnie nie sprawdzają, dlatego to jest zwykłe pierdolenie



I co zarejestrowałbyś się w organizacji promującej homoseksualizm jako pedał dla 10% rabatu?
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-05-19, 0:56
Ja pierdole, moja Łódź....
Zgłoś
Avatar
jelito_cienkie 2013-05-19, 11:56 11
Ta, tolerancja, pierdolenie, nie tolerancja. Nie dość, że się pedalstwo rozpanoszyło, to jeszcze będzie wpierdalać za półdarmo. No kurwa, gdzie ja żyje.
Zgłoś
Avatar
massq 2013-05-19, 12:05 11
gonzo3211 napisał/a:

Ja pierdole, moja Łódź....



... taka piękna
Zgłoś
Avatar
~LeweOkoSaurona 2013-05-19, 12:17 8
@up up
Nie ma czegoś takiego jak tolerancja, to jedna wielka ściema wymyślona przez bandę wszelkiego pedalstwa, murzyństwa i innego kurewstwa, tylko po to, aby ograniczyć wolność NORMALNEGO CZŁOWIEKA. Co to kurwa za równość i wolność słowa, jak byle pedał, ma więcej praw niż Ty czy ja? Widzą, że zaraza zalewa świat , zamiast wprowadzić kontrolowany odstrzał to im kurwa rabaty dają... ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-19, 14:22 1
gonzo3211 napisał/a:

Ja pierdole, moja Łódź....



Idziesz wyrobić klubkartę?
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-19, 15:20 17
Loaloa napisał/a:

Bolą was dupy, jakbyście sami nadużywali gejowskich promocji. Sprawa jest prosta - ktoś ci oferuje kartę na rabaty w danych lokalach i to twój wybór czy z niej skorzystasz. Jeśli uznasz, że i tak nie wydajesz pieniędzy w objętych zniżką miejscach to po prostu tej karty nie bierzesz. Wasza nienawiść do homosekualistów z dnia na dzień przybiera coraz bardziej niedorzeczne formy. Tym razem chcecie innym zabronić korzystania z promocji tylko dlatego, że sami nie chcecie z niej korzystać. Oczywiście, że karta dostępna jest dla każdego. Nie istnieje w Polsce przepis prawny zmuszający kogokolwiek do ujawniania swojej orientacji seksualnej w jakichkolwiek okolicznościach. Kluby gejowskie działąją tak samo jak stowarzyszenia filatelistów - człoknowstwo w nich jest całkowicie dobrowolne



Pewnie kurwa! Za chwilę zrobią zniżki dla pedofili i też tego będziesz bronił?!
Każde takie wynaturzenie (pedalstwo, pedofilia, zoofilia itp.) powinno się leczyć a nie jeszcze nagradzać!
To może gwałcicielom też już odpuśćmy? Przecież oni tylko uprawiają sex z kobietami które "chyba" tego nie chciały....
Zgłoś
Avatar
cizia666 2013-05-19, 16:47 3
Powinni dostawać nie rabat a darmową eutanazje
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-05-19, 16:48 2
Zaraz stracę rachubę... ZNÓW temat o gejach otwieram sadistica i na pierwszej stronie pierwszym tematem jest kolejny antygejowski butthurt.

Loaloa już wyjaśnił najlepiej problem w kwestii akurat tego tematu - mentalność psa ogrodnika. Nie chcecie korzystać i zabronicie innym. Rowerzyści mają pobić się z kierowcami osobówek o to, że ci drudzy zbierają punkty za kupowanie paliwa na stacjach benzynowych? No ja pierdolę, przezabawni jesteście!
Zgłoś
Avatar
kdow 2013-05-19, 16:49
Banda jebanych lewaków! Może jeszcze państwo ma zabronić dawania zniżek w lokalach?! Wolny rynek, pajace :*
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-05-19, 16:51
Panowie i Panie spokojnie.... Toż pomysł jest genialny! Zrobić karty rabatowe dla heteroseksualistów i niech pedalstwo płaci 300% za towar
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-05-19, 16:51 1
To ja już wolę nie mieć zniżki niż mieć legitymację dla pedałów. Ja bym poszedł dalej i nie dawał im kart tylko znakował rozgrzanym żelazem, w końcu to bydło.
Zgłoś
Avatar
banankb 2013-05-19, 16:53
W Polsce powinni wprowadzić karty rabatowe na wyjazdy za granicę w jedną stronę dla gejów, brzydkich lezbilek,feministek, żydów, murzynów, ciapatych nie pracujących w kebabach i innej hołoty.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2013-05-19, 16:54 1
@up porównanie z dupy. Rower nie potrzebuje benzyny a heteroseksualiści jedzą, piją ba.... nawet niektórzy czasem do fryzjera chodzą! I co? Mają płacić więcej bo są normalni? Ja rozumiem jakieś zniżki dla osób chorych ale kurwa.... nie chcą się homosie za chorych uznać to niech nie mają ulg jak chorzy. Albo wszystko albo nic.

To @up było do kogoś innego, wybacz.
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-05-19, 16:55
isotop napisał/a:

Zaraz stracę rachubę... ZNÓW temat o gejach otwieram sadistica i na pierwszej stronie pierwszym tematem jest kolejny antygejowski butthurt.

Loaloa już wyjaśnił najlepiej problem w kwestii akurat tego tematu - mentalność psa ogrodnika. Nie chcecie korzystać i zabronicie innym. Rowerzyści mają pobić się z kierowcami osobówek o to, że ci drudzy zbierają punkty za kupowanie paliwa na stacjach benzynowych? No ja pierdolę, przezabawni jesteście!



Co ty kurwa porównujesz?

A co do tematu. Można by zorganizować podobną akcję (jakieś karty zniżkowe dla pedałów), a potem na podstawie posiadanych danych rozjebywać ich w pizdu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie