18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
DemostenesSięgaPoMydełko 2013-02-10, 20:45
Co za dużo, to niezdrowo. Na środkowej fotce w ostatnich sekundach filmu wygląda jak człowiek, a nie jak jakiś pieprzony Hulk. Bez przesady. Rozumiem - hobby, a raczej pasja - ale estetyka też jest ważna.
Zgłoś
Avatar
Chuck_Taylor 2013-02-10, 21:21
ciekawe czemu nie napisał nic o wzroście w późniejszym okresie. Wygląda jakby na tych 165cm się zatrzymał ale i tak piwo za walkę, którą tak wielu osobom włącznie ze mną trudno podjąć ;D a to, że wbijał sensacją być nie powinno błagam...
Zgłoś
Avatar
Myski 2013-02-10, 23:08
Bez przesady. Jak ktoś wierzy, że samym treningiem tak spuchł to jest idiotą. Tablice Mendelejewa można mu z wątroby rozłożyć. Rozumiem do takiej formy przez 10-15 lat, ale nie kurwa w 3.
Zgłoś
Avatar
kam332 2013-02-11, 9:39 1
na chemii to wychodowane, w wieku 40 lat nawet babki nie porucha sobie,
Zgłoś
Avatar
Chilly 2013-02-11, 9:41
spoko transformacja ale są to pewne informacje że już od początku przygody z siłownią walił koks, nie jest to złe liczy się wygląd ale przez to że od razu zaczął z "grubej rury" to wymaxował się i ciężko mu będzie teraz o progres bez dobrej dozy gh i insy.
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-02-11, 9:42
OFC fajnie wygląda się mając podkreśloną definicję mięsa i troche masy, ale żeby wyglądać jak taki kwadrat to niezbyt fajnie.
Zgłoś
Avatar
DonGotti 2013-02-11, 9:47
Uswiadomie tych debili I powiem za dzisiaj taki wyglad mozna osiagnac na odzywkach proteinowych I dobrej diecie. Sam ma cyklu 1,5m zjadlem coz ze 4kg razem z kreatyna i glutamine, efekt , z 94do 99kg w miesiac. Sam bylem zaskocczony.
Zgłoś
Avatar
Drakhesh 2013-02-11, 9:49 2
Będzie, że się czepiam, ale tak napompowany facet wygląda równie naturalnie i ciekawie co, nie przymierzając, rudy Żyd.
Zgłoś
Avatar
DonGotti 2013-02-11, 9:49
I dieta oczywiscie
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-02-11, 9:55 3
Tak to jest jak ludzie wypowiadają się na tematy o których nigdy nawet nie mieli pojęcia,styczy ności itd.

Teraz odżywki są jak koks to raz, koks sam w sobie gówno daje tak czy inaczej trzeba zapierdalać na siłowni,żeby spadków nie było, to cała masa wyrzeczeń, diet, przerzuconych kilogramów,godzin spędzonych na siłowni.
Kulturystyka,fitness to nie sport to styl życia tak samo jak biegacze nie traktują tego już jako sport to wchodzi w krew,staje się naszym dniem,nocą a kiedy przestajemy to część tego co wypracowaliśmy odpływa,odchodzi.

Reasumując koksi nie koksi bez ćwiczeń byłby zalanym grubasem z ginekomastią ,siedzącym przed komputerem interesując się laskami z kutasami i podniecając co raz to nowymi ekranizacjami tolkiena i zinnych....Zazdrościcie?PRzestańcie siłownia jest dla każdego....

Ps. 15 lat a wybrał siłonię zamiast stania z kolegami pod klatką, bicia,picia,ćpania a wam i tak kurwa mało,całe życie mało
Zgłoś
Avatar
konioklonio 2013-02-11, 9:57 1
Coś dziwnego: Napisane że sierota, a niewiele później rozpierdala się w całkiem nowym BMW...
Zgłoś
Avatar
J................8 2013-02-11, 10:04 4
DonGotti napisał/a:

Uswiadomie tych debili I powiem za dzisiaj taki wyglad mozna osiagnac na odzywkach proteinowych I dobrej diecie. Sam ma cyklu 1,5m zjadlem coz ze 4kg razem z kreatyna i glutamine, efekt , z 94do 99kg w miesiac. Sam bylem zaskocczony.


Pierdolisz pan. Sam już trochę ten sport uprawiam, co nieco widziałem, słyszałem, czytałem. Takich efektów jak ten chłopak NIE DA się osiągnąć bez sterydów anabolicznych. Inną kwestią jest to, że nawet z SA taka masa i definicja to lata bardzo ciężkiej harówki i cała masa wyrzeczeń. Jednak robiąc to z głową i pod opieką lekarza, nie jest to bardziej niebezpieczne od wpierdalania codziennie obiadków w McDonalds.
Jeśli chodzi o te Twoje 5 kg w miesiąc to się nie ciesz. 4,5 kg z tego to woda i tłuszcz (nikt Ci nie powiedział o działaniu kreatyny? Owszem daje przyrost siły i bierze udział w syntezie białek mięśniowych, ale to jedna strona). Wiesz ile dobrej, suchej masy mięśniowej robi się w rok przy dobrej diecie i suplementach? 2-3 kg. Najwyżej 4, przy pomyślnych wiatrach. Nie mówię oczywiście o ulewaniu się tłuszczem i wodą jak świnia, bo tak to można i zrobić i 20 kg w rok.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-02-11, 10:14 3
DonGotti napisał/a:

Uswiadomie tych debili I powiem za dzisiaj taki wyglad mozna osiagnac na odzywkach proteinowych I dobrej diecie. Sam ma cyklu 1,5m zjadlem coz ze 4kg razem z kreatyna i glutamine, efekt , z 94do 99kg w miesiac. Sam bylem zaskocczony.



BAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. IHAHHAEHRHEHEHEHEH. HUEHUEHUEHUE.

Weź idz w chuj. Na odżywkach to ja robię 1.5kg w miesiąc jak jest dobrze przy treningach do wyrzygania. Tego, co osiągnął ten koleś, nie zrobisz bez hormonów i innego ścierwa.

Typek, moim zdaniem, przegiął pałę gdzieś koło 18tki. Trzeba było przestać opierdalać ruską metę i po prostu trzymać fason, bo wyglądał całkiem spoko. Potem coraz bardziej przypominał skrzyżowanie płaszczki z kebabem. Dlatego siłownia jest taka groźna. Trzeba założyć sobie jakąś masę i do niej cisnąć i nie przeginać potem z podnoszeniem poprzeczki. Sam ważyłem niecałe 60kg, zamierzałem dobić do 75. Dzisiaj ważę 74 i wiem, że będę cisnął do 80-85. ciekawe, co tam mi się ubzdura... Może sam zacznę cisnąć do 100.

Jedno jest pewne. Nigdy nie wezmę żadnych wspomagaczy poza podstawowymi, legalnymi odżywkami i suplementami. Sama kreatyna daje dostatecznego kopa.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-02-11, 10:16
Jarema88,

Z całym szacunkiem,ale pierdolisz 4 kg masy w rok:) nie przesadzaj z 10 się zrobi pod warunkiem że dobra dieta, dobre zmienne treningi,dobra regeneracja i brak używek.

A i z kreatyny też coś zostaje,nie wiele ale zawsze to zależy jak dużo sobie wypracowaliśmy przez te 1,5 miesiąca no i od naszego organizmu;)
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2013-02-11, 10:20
@Jarema88
Taka prawda, nawet jak masz zajebiste predyspozycje genetyczne i nie wiadomo ile będziesz czasu na siłowni spędzał, nie urośniesz do takich rozmiarów bez anabolików....Idealnie trafiłeś, mówią tutaj o opiece lekarza - odpowiednia mieszanka i gościu urósł jak na drożdżach (wiadomo, bez ćwiczeń nic by to nie znaczyło) Moim zdaniem nie ma czym się podniecać - no może tylko szacun za chodzenie na siłownie i nie poddawanie się.
A tak to tylko kalectwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie