18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
maXikinght 2013-02-10, 12:11 8
też bym chciał przypakować ale zazwyczaj po miesiącu ćwiczenia odechciewa mi się
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-10, 12:12 36
Żywa reklama koncernów faramaceutycznych, powinni mu dawać 30% zniżki nie tylko w aptekach ale i w koksowni
Zgłoś
Avatar
miek13 2013-02-10, 12:17 7
Już pewnie wątróbkę do przeszczepu ma odłożoną xD
Zgłoś
Avatar
eldomel 2013-02-10, 12:19 2
ciekawe jak firanki zmienia
Zgłoś
Avatar
A................R 2013-02-10, 12:30 25
Haha zaczynają sie hasła na poziomie @bloodwar, skąd wiesz czy brał koksy? I jeszcze jedno co to jest za miejsce koksownia? Chodzi Ci o skład węgla? Głupie pierdolenie siedź przed kompem całe życie, a całe życie będziesz tak pierdolić o ludziach którzy ciężko pracują na swój sukces. Sukces, którego prawdopodobnie nigdy nie osiągniesz ;]
Zgłoś
Avatar
Shock 2013-02-10, 12:31 2
wyjebane w niego.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-10, 12:41 32
@AarturR - nie wiem czy można nazwac sukcesem kaleczenie swojego ciała w sposób jaki robi to pan z tematu, znam wielu ludzi którzy budują swoje ciało "na legalu" (zapaśnicy, rzucający młotem/dyskiem, biegacze) i każdą wolną chwilę spędzają w siłowni i ŻADEN nie wygląda choćby w połowie jak pan z tematu, a mają po 25-30 lat i spędzili pół życia w siłowni, jeżeli koleś uzyskał tak wielkie mieśnie w kilka miesięcy ćpając, to jego "sukces" jest porównywalny z cyklistą, który wygrał Tour de France jeżdząc skrótami i podczepiając się pod samochody albo z biegaczem, który ustanowił rekord świata bo zegar się śpieszył...
Zgłoś
Avatar
miek13 2013-02-10, 12:41 1
Już się kurwa napinają, ja pierdole xD
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-02-10, 12:48 9
Co innego normalny wygląd a co innego wygląd jak przerośnięta kupa mięsa.
Zgłoś
Avatar
Stoho 2013-02-10, 13:04 1
Brawo dla chłopaka
Zgłoś
Avatar
animalus 2013-02-10, 13:45 28
To, że chłop jest na sterydach jest tak oczywiste jak to , że ziemia jest okrągła. Jeśli ktoś mówi inaczej to jest idiotą. Natomiast negowanie tego co robi i w jaki sposób to osiągnął też jest bez sensu ponieważ kulturystyka bez sterydów jest jak MISSION IMPOSSIBLE. Powszechnie wiadome.
Zgłoś
Avatar
A................R 2013-02-10, 14:34 3
@bloodwar nie zaprzeczyłem, że brał wspomagacze bo z 45kg zrobic ponad 100 się na zdrowo nie da, chodzi mi po prostu o to, że na siłownie nikt za niego nie poszedł, nikt za niego nie dźwigał ciężarów. I niech bierze co chce to jego sprawa. Kulturystyka jest takim a nie innym sportem i każdy to wie. Denerwuje mnie po prostu to, że ludzie wyskakują z hasłami typu: koksiarz, widać ze na sterydach... ale chuja zrobią żeby takiej osobie chociaż w połowie dorównać. Nie mówię tu o konkretnej osobie tylko chodzi mi o ogół. Zamiast dopierdalać głupimy hasłami zapierdalać na trening!
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-02-10, 15:45 2
Fajnie, że ćwiczy, ale wygląda chujowo. Nie jak człowiek tylko mutant i do tego jest niski, może jakby nie pakował to by bardziej urósł.
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2013-02-10, 20:21
bloodwar branie koksow to wg ciebie ćpanie ? po raz n-ty z kolei mowie ci jebnij sie w łeb ale tak porzadnie z rozpedu....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie