18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
b................e 2013-02-11, 10:21
A za 10 lat będzie flak a nie mięśnie.
Zgłoś
Avatar
hadzbe 2013-02-11, 10:24
sledzilem jego temat na forach. biedny chlopak w tak mlodym wieku juz ma problem z sercem i z zdarzylo sie ze go karetka z silownii zabrala.
Zgłoś
Avatar
J................8 2013-02-11, 10:30 1
jestę żydę napisał/a:

Jarema88,

Z całym szacunkiem,ale pierdolisz 4 kg masy w rok:) nie przesadzaj z 10 się zrobi pod warunkiem że dobra dieta, dobre zmienne treningi,dobra regeneracja i brak używek.

A i z kreatyny też coś zostaje,nie wiele ale zawsze to zależy jak dużo sobie wypracowaliśmy przez te 1,5 miesiąca no i od naszego organizmu;)


Nie pierdolę. Nie mówię o 4 kg masy w rok (bo można zrobić i 20) tylko o czystym suchym mięśniu odliczając wodę i tłuszcz. Wiem co mówię. Nie mówię, że z kreatyny nic nie zostaję, sam od czas do czasu używa i sobie chwalę. Popytaj kulturystów "czystych" i tych biorących jak to jest. Sam ćwiczyłem z mnóstwem osób wpierdalających SA, jak i tych jadących tylko na suplementach. Po wejściu na pewien poziom nie robi się po 10 kg masy rocznie tylko właśnie po 2-3.
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-02-11, 10:34
Bierze koksy to bierze, po co się napinać. To jest taki sport, że bez odpowiednich substancji odpadasz. Mój znajomy właściciel siłowni ( niegdyś kulturysta ) powiedział mi kiedyś "w wieku kilkunastu lat ćwiczy się tylko na sucho, ewentualnie jakieś odżywki po pewnym czasie, ale jak masz długi staż i masę ponad 100 kilo a chcesz utrzymać progres - musisz skuć dupę "
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-02-11, 10:35
Jarema88 napisał/a:


Nie pierdolę. Nie mówię o 4 kg masy w rok (bo można zrobić i 20) tylko o czystym suchym mięśniu odliczając wodę i tłuszcz. Wiem co mówię. Nie mówię, że z kreatyny nic nie zostaję, sam od czas do czasu używa i sobie chwalę. Popytaj kulturystów "czystych" i tych biorących jak to jest. Sam ćwiczyłem z mnóstwem osób wpierdalających SA, jak i tych jadących tylko na suplementach. Po wejściu na pewien poziom nie robi się po 10 kg masy rocznie tylko właśnie po 2-3.



Im dalej od genetycznego optimum, tym trudniej wbić cokolwiek i trzeba się bardziej męczyć i/lub bardziej szprycować, żeby organizm w ogóle zgodził się na dodanie czegokolwiek do mięśni (prócz bólu, bo ból to chuj jeden z przyjemnością dodaje zawsze ).

Ja w jakieś dziesięć miesięcy zrobiłem 58 -> 74 czyli 16kg zwiększając swoją siłę dwu-trzykrotnie w zależności od tego, o których mięśniach mowa. Nie jest to więc woda, ergo da się. Teraz będzie dużo ciężej, już to czuję. Wcinam praktycznie non stop, a i tak mało, mało, mało...
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-02-11, 10:39
Jarema88,

Sam ćwiczę,interesuję się coś tam biorę od czasu do czasu i też ćwiczę z ludźmi i wiem,widzę co się dzieje z nimi i tez wiem o czym mówię, zapomniałeś dodać tego ostatniego zdania, jak osiągniesz jakiś pułap to idzie po 2-3 kg ale z początku idzie w chu więcej i żadnego tłuszczu i wody wszystko zależy od diety,treningu,regeneracji no i oczywiście od urozmaicenia treningów, zmian w nich itd No i najważniejszego co chcesz osiągnąć.
Zgłoś
Avatar
Bodziek93 2013-02-11, 10:40 2
Czym tu sie podniecać? Nie dosc ze gosc wyglada jak wielka świnia, to doszedl do tego na sterydach, wszyscy co o nim slyszeli, wiedza to, a jego fani i tak sie jaraja... Motywacja ten wieprz moze byc chyba tylko dla dzieciakow wlasnie 14 lat, ktorzy jeszcze nie dorosli i maja chude rece, i mysla ze juz zawsze tacy beda.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-02-11, 10:47 2
A co za różnice czy na koksie czy nie? Ani deca, prolo wino nie zrobi za Ciebie treningu, nie wpierdoli 7 posiłków ani nie będzie za Ciebie spał. Takie głupie pierdolenie, że na koksie to frajer...
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-02-11, 10:53
tak szybko sklejone ze nawet czytac nie nadazam. idz w pizdu
Zgłoś
Avatar
o................k 2013-02-11, 11:10
w muły idzie... a kutas coraz mniejszy po za tym nawpierdalał sie koksów to urósł
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-02-11, 11:24
Hahahaha... w rok czasu z chudzinki zmienił się w dobrze zbudowanego kolesia (jeszcze nie szafa )... że tak powiem, musiał mieć BARDZO dobre sterydy... W rok czasu nie da się zrobić czegoś takiego naturalnie i na samej diecie. Koleś poszedł na skróty, dlatego jest frajerem. Aha i niech mi nikt nie pisze, że pewnie sam nic nie robię i nic nie osiągnąłem... po prostu mnie nie znacie więc nie oceniajcie
Zgłoś
Avatar
kupan 2013-02-11, 12:17
Na sucho to nawet trawa nie rośnie
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-02-11, 13:08 1
AarturR napisał/a:

Haha zaczynają sie hasła na poziomie @bloodwar, skąd wiesz czy brał koksy? I jeszcze jedno co to jest za miejsce koksownia? Chodzi Ci o skład węgla? Głupie pierdolenie siedź przed kompem całe życie, a całe życie będziesz tak pierdolić o ludziach którzy ciężko pracują na swój sukces. Sukces, którego prawdopodobnie nigdy nie osiągniesz ;]


Primo takiej sylwetki nie da się osiągnąć bez wspomagaczy, nawet ćwicząc 20 lat. On zrobił to w ok 5 lat. Nie znasz się ani trochę i pierdolisz farmazony. Poćwicz parę lat na siłowni, czytaj i później wygłaszaj swoje teorie.
Nie widzę sensu wstawienia tego filmiku... No chyba, że to jest jedyny człowiek na ziemi z lepszą sylwetką- ale przeciez takich przypadków jest od zajebania...
Zgłoś
Avatar
dadus150590 2013-02-11, 13:16
bloodwar, widzę że bardziej jak twojego ciała to się okaleczyć nie da, a poza tym piękny sport pod warunkiem nie stosowania hormonu wzrostu i innych wspomagaczy, kto nie trenował chociaż roku nie wie jaki to ciężki sport, w sumie każdy sport jest ciężki do uprawiana jak się zacznie na prawdę trenować.
Zgłoś
Avatar
MrMorus 2013-02-11, 13:16 1
To nie widzieliście jeszcze Alexey'a Tutaj bodajże w wieku 16 lat?



Ogromny szacunek dla oby dwóch. Osoby obeznane w temacie wiedzą jak cholernie ciężkie jest osiągnięcie takiej sylwetki. Szkoda, że większość ludzi widzi w nich tylko "koksiarzy", a nie widzą np. OGROMNEJ wytrwałości jaką posiadają.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie