18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
skurwysyn666 2013-02-11, 13:37
Bloodwar i inni ktorzy pierdola glupoty to cos wam powiem, chuja wiecie o tym sporcie, widzicie tylko ekran monitora i nic wiecej. Zapraszam na silownie, zesralibyscie sie.
Zgłoś
Avatar
psychofreak 2013-02-11, 13:56
Każdy myśli, że się najadł koksu i koniec. Nawet jak coś brał to sam specyfik nie poszedł na siłownie i nie dokonał tego! Chłop musi ostro zapierdalać!
Zgłoś
Avatar
qbcia 2013-02-11, 13:59
Wszystko jest możliwe, brał nie brał jego problem. Już było wcześniej, że ma problemy z sercem. Od samego hardkorowego ćwiczenia takich problemów się nie nabywa, chyba że masz już od urodzenia jakąś wadę serca niewykrytą. Finał będzie taki ze pierdolnie za zawał i nie dożyje 40 lat i tyle.
Zgłoś
Avatar
Bladź 2013-02-11, 14:31
Taki przyrost jest niemożliwy w 5 lat bez koksów no przecież on ponad 2 razy zwiększył masę. Sam ćwiczę już ponad 3 lata i nie gadajcie mi tu że nie wiadomo czy brał koksy bo bez nich to jest niemożliwe. Zresztą śmieszą mnie komentarze typu "nie znacie się bo siedzicie przed komputerem i nić nie osiągniecie" bo tak piszą mistrzowie którzy miesiąc ćwiczą na odżywkach przeczytali kilka tematów na jakimś forum kulturystycznym i teraz co to nie oni jakiej to oni wiedzy nie mają. Jakbyście poćwiczyli chociaż parę lat to byście już wiedzieli co jest osiągalne na sucho.
Zgłoś
Avatar
Aju86 2013-02-11, 14:33
Co to kurwa jest? Ja pierdole kurwa jego mac. Podniecacie się jakimś przyjebem, który na skróty stał się 'duzy'. A wypierdalac z tym gownem.
AarturR - nie jestem zwolennikiem szufladkowania ale po niektórych po prostu widać, że wpierdalali jakieś specyfiki i ich wyjebalo, dlatego niektórzy od razu piszą koks itd a co do Twojego idiotycznego tekstu że co niektórzy z nas chuja robią żeby mu dorównać - a po chuj mi to? Po chuj mi sam wygląd? Weź kurwa strzel se z łuku w plecy. Wolę chodzić na SW i prowadzić sportowy tryb życia i jestem przynajmniej pewny swojego zdrowia, kondycji, umiejętności i siły. Peace.
Zgłoś
Avatar
MoneyCash 2013-02-11, 14:53
pierdolenie, prawdziwy facet zaczyna się od metra osiemdziesiecu
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2013-02-11, 15:08
Żal i ścisk dupy, nawet na mega kozackiej paszy trzeba trenować, mięśnie same nie rosną...
Gość przesadził na pierwszy rzut oka to widać, ale jeżeli mu to pasuje to jego sprawa, większość z was nie osiągnie nigdy nawet 1/8 jego masy mięśniowej. Poza tym siłka to tylko 30% sukcesu, reszta to dieta i odpowiednie odżywianie organizmu, jednym słowem przejebane.

Do napinaczy, popatrzcie sobie na jego mięśnie i porównajcie jak wyglądają mięśnie na jakimś ortalionie co kuł się, siłowni nie widział i cały czas chleje na osiedlu. Nawet po strzale w łapę widać "delikatną różnicę".
Zgłoś
Avatar
perki 2013-02-11, 16:12
i zaczynaja sie obelgi rzucane przez fachowcow od diet/cwiczen ktorzy silownie widzieli tylko w internecie a zabojcza forma rozrywki jest wytrzepanie okruchow z klawiatury oraz przeczyszczenie gniazd usb
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-02-11, 16:14
Sam ćwiczę i dosyć siedzę w temacie,osobiście dążę do tzw. sylwetki "plażowej" niż do "Arnolda" ale kurwa...

To nie jest żaden hejt z mojej strony czy coś takiego ale osiągnięcie takich efektów w ciągu kilku miesięcy bez żadnych sterydów jest zwyczajnie nie realne,skumajcie że to jest niemożliwe nawet jeżeli typ pakował by w siebie tonę supli i wpierdalał przy tym paszę dla tuczników - przynajmniej ja sobie tego za chuj nie wyobrażam.

Znam ludzi którzy pół życia siedzą na siłowni a nie wyglądają nawet w połowie jak ten koleś.

Typ albo trochę się zagalopował i ściemnił z tym okresem w ciągu którego tak się wyjebał albo właśnie jest żywą reklamą środków farmaceutycznych.
Zgłoś
Avatar
DonGotti 2013-02-11, 16:55 1
11kg masy mięśniowej w miesiąc to maksymalny limit jaki można osiągną w miesiąc. W zależność z czego składa się twój mięsień. Ale pewnie nie wiesz o tym ze można zrobić sobie badania żeby wykryć do czego genetycznie są przeznaczoe twoje miesnie, bo są dwa rodzaje białe i czerwone. To jaki masz efekt zależy od procentowego składu ft i st. I zastosowanego treningu.A 6kg to jest przyzwoity wynik bez sterydów. Macie chujowy efekt to znaczy ze chujowo cwiczycie. 4 zejki w ciągu dnia, jeden w nocy, dużo orzechów na noc. Dieta wysokobiałkowa da się bez problemu 6kg zrobić, nie wiem o co się prujecie. Miałem Efekt bo mam dobre predyspozycje i wydałem kupę siana na odżywki. Wy wydajecie po 300zl na cykl. A ja wydale tyle na creatamax za 30jednostek co starcza na 2tyg o b ialku i innych wspomagaczach nie wspomnę.
Zgłoś
Avatar
prozal 2013-02-11, 17:05 1
Jedyne co nasuwa mi się po obejrzeniu tego filmiku to to, że facet musiał mieć straszne kompleksy.
Zgłoś
Avatar
sidian 2013-02-11, 17:28 1
DonGotti: Pojawia się pytanie: po chuj? Siłownia to tryb życia, to sposób ogarnięcia się i otaczającego Cię rozjebnika. Mnie dała siłę, żeby lepiej pracować, cieszyć się życiem po pracy, oderwała mnie od kompa, dała mi masę frajdy i konkretne cele, które moje ciało ma wykonać i do których dążę. Po chuj mi 11kg w miesiąc? Poza tym jak w takim tempie się zabudowujesz, to współczuję twoim stawom i sylwetce (proporcjom).
Zgłoś
Avatar
DonGotti 2013-02-11, 18:32
Chyba nie zrozumiałeś treści.
Zgłoś
Avatar
Bladź 2013-02-11, 18:52
DonGotti 11 kg masy to chyba w pierwszym miesiącu bo na początku masa idzie dosłownie z niczego potem jest coraz ciężej i idzie mniej
Zgłoś
Avatar
kaspiq 2013-02-11, 19:22
koleś chyba oprócz siłki to chodził na kursy szybkiego czytania i zapomniał, że ludzie czytają wolniej niż on
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie