18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
CzarnyAdolf 2024-03-02, 18:31
Dlaczego goralenvolk mówi "zapłącić twenty złotych" zamiast "zweizig' złotych'
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-03-02, 18:32
Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 10 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić kurwa misiowi

wrzesin602 napisał/a:

Będę za tydzień to zobaczymy czy jest łatwopalny

Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 15 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić kurwa misiowi. Xd
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-03-02, 18:41
Matt napisał/a:

Ciekawe czy paragon wystawi.



muj dziadek jak zyl to opowiad ze kolo piramid araby maja tak ze wystarczy ze pstrykniesz zdjecie, a gosciu specjalnie z boku ci stanie to chce kase, oczywiscie bez paragonu.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-03-02, 19:02 4
Co za jebany wieśniak. Nie pasuje mu niech spierdla z kadru... zabetonowali mu ten pusty durny łeb tam? Deptak nie jest jego
Zgłoś
Avatar
Toperson1 2024-03-02, 19:13 1
Psilocke napisał/a:

Wiele lat temu w zakopanym byłem dwa razy w życiu. Pierwszy i ostatni.
Takiego poziomu skurwienia i wyzysku chyba nie ma w całych górach.
Swoją drogą kompletnie nie rozumiem tej fascynacji zakopanym.
Stragan na straganie, kupa ludzi i naganiaczy.
Jeśli jadę na urlop to po to żeby odpocząć a nie łazić po jednym wielkim bazarze.
Jest naprawdę mnóstwo fantastycznych miejsc w naszych górach, gdzie wszystko jest fajniejsze, a zwłaszcza ludzie.



Dokładnie, a najwyżej położony w polskim mieście rynek znajduje się w Boguszowie-Gorcach , koło Wałbrzycha.
Zakopane może nam ssać
Zgłoś
Avatar
razem04 2024-03-02, 19:17 8
Ja te góralskie mendy bojkotuję od 1990 roku (tak mam 200 lat) i od 34 lat nie wydałem na te góralskie pazerne mendy ani złotówki. Omijam te pazerne strony od lat, a jesli przejeżdżam to nic u nich od 34lat nie kupiłem, nawet jebanej bułki. Bojkotuje też tych frajerów za to że zasrali całe Tatry reklamami. Chuj im zbiorczo w te kozie dupy. A temu misiowi podwójnie.

Ja te góralskie mendy bojkotuję od 1990 roku (tak mam 200 lat) i od 34 lat nie wydałem na te góralskie pazerne mendy ani złotówki. Omijam te pazerne strony od lat, a jesli przejeżdżam to nic u nich od 34lat nie kupiłem, nawet jebanej bułki. Bojkotuje też tych frajerów za to że zasrali całe Tatry reklamami. Chuj im zbiorczo w te kozie dupy. A temu misiowi podwójnie.
Zgłoś
Avatar
WhiteForce 2024-03-02, 19:48 2
PeterNORTH napisał/a:

oblałbym skurwysyna benzyną i podpalił.



Obsrał by sie makowcem
Zgłoś
Avatar
kizior2 2024-03-02, 19:57 1
maxkulczyk napisał/a:

Typowy góral, najpierw zdradzili Polskę a teraz się panosza.
A co on kurwa niby właścicielem deptaka jest ? Wyjebałbym mu aż by mu to futro spadło pedał jebany, jeszcze by mi musiał płacić za uszkodzona rękę



skąd cwelarczyku wiesz, że on jest góralem?

Może to taki sam pedał z nizin jak ty.
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-03-02, 20:03
mieszał napisał/a:

Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 10 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić kurwa misiowi
Ależ to jest normalne. Byłem w Rzymie to za zdjęcie z Rzymskim wojownikiem 15 euro brali i co ty myślisz, że misiowi pot po jajach będzie leciał z dupy jebie gorzej niż gównem pewnie i on ma za darmo z Tobą se zdjęcie zrobić. Daj zarobić kurwa misiowi. Xd



To 10 czy 15 euro w końcu?
Zgłoś
Avatar
R................N 2024-03-02, 20:07 1
żmij napisał/a:

Toś się Pan, panie warsìawiak, pomylił.
Nie mieszkam w "stolycy". Jeżdżę tam (tak samo zresztą jak do zakopca) dwa razy do roku, aczkolwiek służbowo i z obrzydzeniem.
Miłej niedzieli życzę

P. S. Dupsko zapiekło!



następnym razem jak będziesz wyjeżdżał z Warszawy, to zabierz ze sobą wszystkich znajomym rodem „zej wsi” całe to bydło słoikowe i nie wypowiadaj się o Warszawiakach skoro ich nie znasz. Nie podoba się Warszawa, to wypad na Wrocław albo do tego buraczanego Zakopca. Zapamiętaj jedno, że prawdziwych Warszawiaków prawie już nie ma, na ich miejsce zjechały się świnie, które wyczuły koryto… Korporacyjny szczurku sługusie.
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-03-02, 20:19
Nie wiem jak Wy, ale ruchałbym tą Bożenkę z klanu. (:
Zgłoś
Avatar
__ 2024-03-02, 20:20
Babka z misiem zrobili ustawkę a pół internetu się zesrało.Dziwne że takie gówno trafiło tutaj
Zgłoś
Avatar
Bonawojciechszarlata 2024-03-02, 20:21
3 lata temu na Kubie/Varadero miałem taką sytuację, chciałem z Żoną zdjęcie i podeszła do nas jakaś stara baba w tradycyjnym stroju Kubańskim i cygarem... też chciała kasę jak miś bo niby została ujęta w kadrze... oczywiście pstrykałem jej jeszcze parę fotek i poszedłem
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2024-03-02, 20:30 1
Miś z Göralens Volks.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-03-02, 20:37 1
Jak można do tego skurwiałego miasta jechać, najbardziej wstrętne miasto na świecie. Do kraju cyganów bym wolał jechać niż do tego pierdolnika z tymi góralami zjebami pazernymi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie