18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Patrysio 2013-04-22, 21:40 39
Ten po lewej to ten z cipres hill?
Zgłoś
Avatar
W................R 2013-04-22, 21:50 236
Poskładał kozojeba aż miło.
Zgłoś
Avatar
grzesiekstaw 2013-04-22, 21:54 37
@up dobre:)
Tak słuchając chrześcijańskich argumentów, choć sam jestem chrześcijaninem zauważyłem pewną niespójność. Skoro mamy miłować naszych wrogów to dlaczego walczymy z nimi na froncie? wg. Ew.Mateusza w momentach kiedy np. muzułmanie przeprowadzają zamachy powinniśmy nic robić i modlić się za nich? Kiedy porywają kobiety i zmuszają je do przyjęcia innej wiary robić to samo? Jak widzicie realia to wszystko weryfikują i nie ma potrzeby wywodzenia się nad tym. Każdy to zinterpretuje jak będzie chciał.

Oczywiście nie jestem za muzułmaninami. Chciałem tylko aby ludzie podchodzili do religi z głową. I tak większość chrześcijanów robi bo o ile więcej jest fanatyków wśród islamu a w chrześcijaństwie...
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2013-04-22, 22:21 6
ciekawe, co ludzie musieli ćpać, żeby coś takiego napisać

ale jeszcze bardziej mnie ciekawią zapiski w Biblii Zakazanej.. może i muzułmanie wydają się bardziej patologiczni, ale powszechna wersja Biblii jest zbyt okrojona, z tego co słyszałem żyjąc na tym świecie... tak więc... pozdro chrześcijanie
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-22, 22:34 125
Bez religii jest zdrowiej i normalniej.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-04-22, 22:35 22
@grzesiekstaw

Ja natomiast zauważyłem że każda osobe nazywa sie chrześcijaninem... Dobra bibla mowi jedno ale nasz mozg drugie. Chrześcijanin to ktos kto chodzi co tydzien do kosciola, nie rucha(tylko po slubie), nie wali konia, nie kradnie itd itd itd. Więc jak nasi żołnierze jada na wojne rozjebać brudasów to to nie jest wojna religijna tylko porpsotu jakis niechrześcijanin wydal rozkar i huj...w ogole powino powstac nowe pojecie ktore utozsamia wiekszosc ludzi. Ja proponuje aby to sie nazywało SADOL- osoba która jest chrześcijaninem mało w chuj praktyującym, przeklina, wali konia, oglada laski z kutasami itd itd.

Chcialbym tez zauwazyc jedna rzecz. Kilkaset lat temu chrzescijanie rozjebywali kazdego kto byl nie wierny Bogu(piwo dla panów).Świat pposzedl do przodu, ludzie stali sie mądrzejsi i teraz mamy jakas logike. Spójrzmy na ciapatych? zabijają kurwa jego mac nie wiernych! Wniosek! ciapaci są niedorozwinięci o kilkaset lat! Wiem wiem male to odkrycie no ale kurwa jest porządny argument
Zgłoś
Avatar
C................s 2013-04-22, 22:37 6
@Koniec Świata <- piwo dla kolegi.

" lā ʾilāha ʾillā l-Lāh " fajnie to wypowiedział
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-04-22, 22:40 3
To powinien być obowiązkowy filmik dla tych wszystkich "nowoczesnych" którzy twierdza że islam jest pokojowy haha
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-22, 22:44 107
Bronisław_Komorowski napisał/a:

To powinien być obowiązkowy filmik dla tych wszystkich "nowoczesnych" którzy twierdza że islam jest pokojowy haha



Jestem nowoczesny i uważam, że islam i chrześcijaństwo mogą wypierdalać na księżyc.
Zgłoś
Avatar
qbsol 2013-04-22, 22:44 12
Szacun za wiedze kolesi o religii
Zgłoś
Avatar
zagiel1111 2013-04-22, 22:47 18
Ten łysy mówi te cytaty jak Jules z Pulp Fiction
Zgłoś
Avatar
kniga84 2013-04-22, 22:49 2
dobre meczet na przeciw kosciola, hmm a w Londynie muzulmanskie patrole strasza ludzi po nocach i nie daja im chodzic po ulicy na ktorej jest meczet...
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-04-22, 22:59 16
Z całym szacunkiem dla wierzących. Każda religia dla mnie jest posrana i wymyślona przez zwykłego człowieczka. Chrześcijanie pierdolą jacy to oni pokojowi są i jaka ich religia jest miła, kurwa a jakieś pojebane kamieniowanie, czy wyprawy krzyżowe gdzie mordowali tych którzy nie chcieli przyjąć wiary ?? i niby ta religia jest lepsza od innych ?? Chrześcijaństwo w swoich czasach było jedną z najbrutalniejszych religii gdzie jeden drugiego zabijał bo nie wierzył w jezusa, więc nie pierdolcie, że kozojebcy mordują przez religie bo wasza religia robiła to samo, więc niczym się nie różnicie. I tak jak napisałem na początku nie śmieję się z religijnych ludzi, wierzcie w co chcecie bo nie mam prawa wam zabraniać, ale popatrzcie wpierw na siebie zanim macie zamiar oceniać innych. PS. fanatyzm jest gorszy od faszyzmu.
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2013-04-22, 22:59 10
co za brudasy.. najpierw sie poplul, ale jak dostal odpowiedz (ktora jest zgodna z prawda) to poprostu zaczal sie rzucac.. taki cwany juz nie byl bo Ci z telewizji nie byli zwiazani pod sciana na kolanach z workami na glowie a ten brudas nie trzymal pistoletu.. te kurwy nawet nie umieja rozmawiac. wogole te zacofane malpy powinnismy zamknac w meczetach i podpalac je jeden po drugim..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie