18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Avatar
k................i 2012-12-10, 17:13
Ja wiem, że każdy się musiał nauczyć, ale jak na orczyku takiego widzę to się nóż w kieszeni otwiera :/
Zgłoś
Avatar
Hario 2012-12-10, 17:15 54
Kurwa banda idiotów którzy nagrywali tego chłopaka.. Kto nie próbował wyjeżdzać orczykiem na snowboardzie ten nie wie jakie to trudne.. Sam pamietam swoje początki wyjebalem sie z 5 razy i to wyglądało podobnie jak u tego chłopaka.A na filmiku idioci stoją i się śmieją a pewnie sami zapomnieli jak wyglądało to u nich na początku lub wgl nie próbwali..
Zgłoś
Avatar
kucma19 2012-12-10, 17:19 3
prawie jak lublin. ciedziennie przechodze kolo globusa ale tam sie jeszcze sezon nie zaczal
Zgłoś
Avatar
danielowaty 2012-12-10, 17:25
troche jak Ostra gora w Dylgowce !
gdzie ten wyciag ?
Zgłoś
Avatar
genokiller14 2012-12-10, 17:30 6
Chyba z 5 razy oglądałem ten filmik by się przyjrzeć czy to nie ja bo też kiedyś miałem taką akcję To trudniejsze niż się wydaje
Zgłoś
Avatar
nimportequi 2012-12-10, 17:31
Pośmiać się jest zawsze zdrowo, a on się w końcu nauczy

A nóż w kieszeni się otwiera jak startuje taki na długi szybki orczyk....
Sam podobnie na oślich łączkach zaczynałem
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-12-10, 17:46
Potwierdzam , Ci co się smieją to pusie no-lify
Zgłoś
Avatar
s................z 2012-12-10, 17:50 6
To pewnie jebani narciarze się śmieją. Królowie stoku, kurwa. Orczykowy drąg między nogi i jadą. A na desce jest troszkę trudniej, ale kto nie próbował, ten nie zrozumie.
Zgłoś
Avatar
lepper 2012-12-10, 18:00
To nie jest stok Henryk w Krynicy-Zdrój?
Zgłoś
Avatar
p................o 2012-12-10, 18:29 1
Hario napisał/a:

Kurwa banda idiotów którzy nagrywali tego chłopaka.. Kto nie próbował wyjeżdzać orczykiem na snowboardzie ten nie wie jakie to trudne.. Sam pamietam swoje początki wyjebalem sie z 5 razy i to wyglądało podobnie jak u tego chłopaka.A na filmiku idioci stoją i się śmieją a pewnie sami zapomnieli jak wyglądało to u nich na początku lub wgl nie próbwali..



chuj w temat... "wgl", "bd" i inne spierdolone twory niedojebów z gimnazjum - skumajcie, to wkurwia ludzi ...

a co do tematu - pierwszy raz jak jeździłem na nartach to jeździłem na tych wyciągach bez problemu, nie wiem jak jest na desce bo deska jest dla pedałów z Hameryki
Zgłoś
Avatar
ads19 2012-12-10, 19:26 6
@up
"coś jest dla pedałów"
doskonały argument , a co do wjeżdżania- potwierdzam, chyba każdy snowboardzista ma takie początki z orczykiem, potem tylko lepiej
Zgłoś
Avatar
Martiniquaa 2012-12-10, 19:26 1
Widać ktoś mu dobrze nie wytłumaczył, jak się zabierać za wsiadanie na orczyka. Znajomy tłumaczy to tak: bierzesz do ręki, a potem między nogi. Każdy to zapamiętuje
Zgłoś
Avatar
buchaj 2012-12-10, 19:58 2
a ja dostałem dobrą radę na początek - zapomnij o orczyku przez pierwszy tydzień nauki jazdy na desce. Czas, który masz deskę na plecach podczas podchodzenia przeznacz na przekminę co zrobiłeś źle że właśnie zjechałeś na dupie
Zgłoś
Avatar
Mimson 2012-12-10, 20:07
A może to są po prostu jego koledzy, w takim wypadku nie mieli wyjścia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie