18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Podsumowanie 2014 roku w moim wykonaniu, zapraszam do cwiczenia street workoutu! Malo znany sport, choc i tak juz sie bardzo szybko rozwija. Jesli sie chce mozna zrobic sylwetke i sile bez silowni, moze kogos zmotywuje do dzialania, przypominam ze warto pozdro Zapraszam oczywiscie do subskrypcji i komentowania
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2014-12-20, 3:27
ale skarpetki to moglbys upraac...
Zgłoś
Avatar
wiru 2014-12-20, 3:37 1
Wole posiedzieć na foletu przed kompem niż sie wyginać jak małpa...
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-20, 3:54 4
Nie zrobię. Jestem za stary. Ale za to:

"Kura - Superhuman Bodyweight Workout" - chuj ci w dupę. Do Polaków piszesz, to może jeszcze jebnij coś o stritłorkingu, monej. pałer, maskle and the białko, nutriszons.
Zgłoś
Avatar
H2S04 2014-12-20, 4:08 1
Kupcie sobie książkę "Skazany na trening". Wszystko od podstaw Nawet krab BongMana jak by ją przeczytał to by był jak Herkules i inne kraby by do niego startu nie miały (BongMan już pewnie zaciera ręce i do Empika leci )
Zgłoś
Avatar
S................s 2014-12-20, 4:13 3
@H2S04
BongMan uczciwie pracuje na kutrze, więc nie nadaje się Herkulesa a na Posejdona.
Zgłoś
Avatar
zip0 2014-12-20, 4:31
promo na sadololu. Stritłorkałt. Pff.

Jeszcze ziomkęs polskich literek nie ma. Oj oj. Na wyjeździe coś cieńko.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2014-12-20, 7:33
ja przez tyle lat treningu umiem pajacyka odpierdolić
Zgłoś
Avatar
filip696 2014-12-20, 7:40 2
sie nie zesraj
Zgłoś
Avatar
vodka100g 2014-12-20, 8:24 1
ja tak robię na klatce schodowej jak wracam napierdolony jak worek ziemniaków po imprezie
Zgłoś
Avatar
septiq 2014-12-20, 9:58 9
street workout w domu i na sali hihi . Trzeci raz w ciagu 2 tygodni na sadolu i prosi sie o subskrypcje. Idz w chuj na jakies forum z tym gownem
Zgłoś
Avatar
ayawaya 2014-12-20, 10:17 1
Ja jebie co wy wszyscy tacy anty kurwa jestescie ? Bo chlopak cwiczy ma pasje i sie rozwija ? Tez sam cwicze Street workout i chuj tak street workout a nie kurwa uliczne cwiczenia, bo wy jakos hamburgery wpierdalacie a nie szynkokanapki. Przyczepiliscie sie zeby do pracy poszedl i wypierdalal stad bo swiruje pawiana i dobrze ze swiruje, przynajmniej cos ze soba robi a nie siedzi przed kompem i placze ze wazy 120 kg jak przecietny sadol ktory kilku pompek nie zrobi ( nie mowie ze wszyscy) czemu go zniechecacie? Bo sami nie dajecie rady? On i tak to bedzie robil i sie rozwijal, czas bedzie lecial a wy dalej bedziecie tak przed kompami plakac i narzekac pozdro
Zgłoś
Avatar
Klierowski 2014-12-20, 10:25
Kurde ale z ciebie lamus .
Zgłoś
Avatar
myha 2014-12-20, 10:35 1
dla początkujących polecam książkę "Paul Wade Trener - Skazany na trening zaprawa wiezienna" nie jest to o street workout ale o kalistenice. Świetna żeby zacząć ćwiczyć, z kompletnie rozpisanymi systemami treningowymi z ciężarem własnego ciała.
Zgłoś
Avatar
moonelq 2014-12-20, 10:45
Też tak potrafię, tyle że mi się nie chce. Idź w chuy z promocją kanału.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-12-20, 10:53 2
ayawaya napisał/a:

Ja jebie co wy wszyscy tacy anty kurwa jestescie ? Bo chlopak cwiczy ma pasje i sie rozwija ? Tez sam cwicze Street workout i chuj tak street workout a nie kurwa uliczne cwiczenia, bo wy jakos hamburgery wpierdalacie a nie szynkokanapki. Przyczepiliscie sie zeby do pracy poszedl i wypierdalal stad bo swiruje pawiana i dobrze ze swiruje, przynajmniej cos ze soba robi a nie siedzi przed kompem i placze ze wazy 120 kg jak przecietny sadol ktory kilku pompek nie zrobi ( nie mowie ze wszyscy) czemu go zniechecacie? Bo sami nie dajecie rady? On i tak to bedzie robil i sie rozwijal, czas bedzie lecial a wy dalej bedziecie tak przed kompami plakac i narzekac pozdro



To Ty jesteś popierdolony. Kto go zniechęca? Przeczytałeś temat czy od razu wpierdoliłeś post, robiąc z siebie obrońce liczącego na kilka piwek?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie