18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Podsumowanie 2014 roku w moim wykonaniu, zapraszam do cwiczenia street workoutu! Malo znany sport, choc i tak juz sie bardzo szybko rozwija. Jesli sie chce mozna zrobic sylwetke i sile bez silowni, moze kogos zmotywuje do dzialania, przypominam ze warto pozdro Zapraszam oczywiscie do subskrypcji i komentowania
Zgłoś
Avatar
elektro-nik 2014-12-20, 11:05 3
sam już nie wiem czy to kwejk czy sadistic. fajnie kurwa, ćwicz sobie, łam ręce, kręgosłup i dopiero wrzucaj filmiki a nie zbieranie subów, lajków czy innego chujostwa
Zgłoś
Avatar
merh 2014-12-20, 11:15
Jeden woli szynkę,a drugi kaszankę.
Zgłoś
Avatar
maciejo833 2014-12-20, 11:41
Idea może i dobra tylko zabierają się za to ludzie nie mający w ogóle pojęcia o wykonywaniu tych ćwiczeń. Większość osób które znam już po roku narzekają na barki i uszkodzenia stawów. Prawda jest taka że spora część osób sobie raczej tym zaszkodzi niż pomoże.
Zgłoś
Avatar
Vahn 2014-12-20, 12:22
Jak wygląda sprawa stawów przy takich ćwiczeniach?
Zgłoś
Avatar
ayawaya 2014-12-20, 12:45
takija napisał/a:



To Ty jesteś popierdolony. Kto go zniechęca? Przeczytałeś temat czy od razu wpierdoliłeś post, robiąc z siebie obrońce liczącego na kilka piwek?

Gardzę tymi piwkami wez je sobie jak w mojej wypowiedzi widzisz tylko piwka, za to Ty chyba nie czytałeś postów pana PANxxxBDSM i kalium. Każdy ma swoje zdanie nie każdemu sie musi podobać, ale "chuj ci w dupe" raczej nie zacheca
Zgłoś
Avatar
H2S04 2014-12-20, 13:10
StaryWiarus napisał/a:

@H2S04
BongMan uczciwie pracuje na kutrze, więc nie nadaje się Herkulesa a na Posejdona.



On się nawet na Posejdona nie nadaje To władca krabów... Poza tym mi o jego kraba chodziło
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-12-20, 13:22
Tak z ciekawości ile masz wzrostu i ile ważysz? Wg mnie masz mało bf i mało ważysz, więc bardzo silny być nie musisz bardziej tu chodzi o wytrzymałość, mam rację?
Zgłoś
Avatar
jessjess 2014-12-20, 13:29 1
myha napisał/a:

dla początkujących polecam książkę "Paul Wade Trener - Skazany na trening zaprawa więzienna" nie jest to o street workout ale o kalistenice. Świetna żeby zacząć ćwiczyć, z kompletnie rozpisanymi systemami treningowymi z ciężarem własnego ciała.


Bardzo dobra książka, wg niej doszedłem do pompki na jednej ręce i przysiadu na jednej nodze.
W "Skazanym..." były jeszcze ćwiczenia na nogi i plecy, ale na filmiku widzimy, że kura1997 te części ciała olewa, a szkoda. Wszyscy się jarają tym street workoutem ale robią tylko górę. Dowolny filmik w tym temacie na jewtubie pokazuje, że jakiś nigga buja się na drążku, ale ma na sobie długie spodnie.
Ja jestem fanem kettli, ćwiczę z nimi prawie codziennie, ale zdaje sobie sprawę, że trening z ketlami ma swoje braki i uzupełniam go pompkami na 1R i podciągnięciami na drązku, póki co na 2R.
Zatem apel do Pana Kury1997: rób nogi, bo będziesz wyglądał jak kura.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-12-20, 13:41
ayawaya napisał/a:

Gardzę tymi piwkami wez je sobie jak w mojej wypowiedzi widzisz tylko piwka, za to Ty chyba nie czytałeś postów pana PANxxxBDSM i kalium. Każdy ma swoje zdanie nie każdemu sie musi podobać, ale "chuj ci w dupe" raczej nie zacheca



Od kiedy te dwie osoby to są wszyscy?.... Kalium to ma na ogół ból dupy o wszystko.
Zgłoś
Avatar
PolujeNoca 2014-12-20, 13:51
od nowego roku bede cwiczyc
Zgłoś
Avatar
T-Will 2014-12-20, 15:09
Ale na siłownię to byś się przeszedl, chociażby nogi porobić.
Poza tym polecam Ci połączyć kalistenikę z treningiem z ciężarami.
Zgłoś
Avatar
leon0xxx 2014-12-20, 15:41
Co wy chcecie promuje zdrowy styl życia, coś robi a nie tylko siedzi w internetach.
Sam trenuję i naprawdę warto, warto poczuć się dzięki temu kimś.
Można soundtrack prosić ?
Zgłoś
Avatar
sooortiero 2014-12-20, 18:01
Z gory dziekuje wszystkim za hejty jestescie wspaniali nawet nie wiecie jak motywujecie oczywiscie dobre slowa rowniez motywuja Odnosnie jakich kolwiek pytan pod filmikiem czy prywatnych tak jak pisalem piszcie na moj fanpage : kura - handstand, street workout bo tu nie jestem w stanie odpowiadac na wszystko.
Zgłoś
Avatar
halles 2014-12-20, 18:15
kurwa typie wez juz skoncz obkrecisz sie 3 razy wokol trzepaka i pierdolenie o zyciowym sukcesie, motywacji i wielkich sportowych wynikach
Zgłoś
Avatar
pomyslotym 2014-12-20, 18:19
k***A, aż mnie bolą mięśnie od samego patrzenia. SZACUN !
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie