18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Podsumowanie 2014 roku w moim wykonaniu, zapraszam do cwiczenia street workoutu! Malo znany sport, choc i tak juz sie bardzo szybko rozwija. Jesli sie chce mozna zrobic sylwetke i sile bez silowni, moze kogos zmotywuje do dzialania, przypominam ze warto pozdro Zapraszam oczywiscie do subskrypcji i komentowania
Zgłoś
Avatar
t................r 2014-12-19, 18:11 2
O żesz... idę ćwiczyć
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-12-19, 18:14 3
jakieś filmy dla początkujących. Siłę mam ale tą siłową czyli przerzucanie żelastwa. Utraciłem moją dawną sprawność i chcę do niej powrócić. Filmiki jak zacząć dawaj
Zgłoś
Avatar
sooortiero 2014-12-19, 18:17 1
Piszcie do mnie na fanpage - kura handstand, street workout odpowiem bez problemu bo tutaj niestety mam limity na posty czasowe i nie dam rady odpowiedziec kazdemu wiec piszcie i udostepniajcie niech ludzie poznaja Street Workout !
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-12-19, 18:32 7
Chuj w dupę wszystkim którzy się zlecą i będą pisać że znowu to samo, że już było, po chuj się reklamujesz i po chuj ćwiczysz.

Stawiam soczyste piwo. Sam ćwiczę na siłce od lat kilku ale takich wygibasów nie jestem w stanie zrobić. Jak osiągnę upragnioną sylwetkę zajmę się rozwijaniem pod kątem street workoutu

Piona.

Z dala wyczuwam ból dupy który jeszcze dziś tutaj zawita. Olej ich ciepłym moczem i ćwicz dalej!

Przydałaby się inna muza
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-12-19, 18:35 45
Autorze tematu, chuj ci w dupę nygusie!!! Złap się za uczciwą robotę, trzmielu kolorowy, a nie świruj pawiana!!!
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2014-12-19, 18:49 3
Soczyste piwo chłopie. Ktoś kto miał styczność z jakąkolwiek formą ćwiczeń fizycznych potrafi to docenić. Trzymaj formę, ćwicz dalej i motywuj innych!
Zgłoś
Avatar
Arachmit 2014-12-19, 19:34
Zrobiłbym. Ale mi się nie chce... .
Zgłoś
Avatar
garota 2014-12-19, 19:59 4
Hehehe ale te nogi...
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-19, 20:25 4
cwicz akrobatyke, wmawiaj innym, ze to "street workout" bo brzmi gangstersko...
Zgłoś
Avatar
sooortiero 2014-12-19, 20:35 1
Street Workout posiada elementy z roznych dyscyplin -> Akrobatyka, Gimnastyka, Break Dance, Typowe Powtorzenia oraz wymyslone cwiczenia z wlasna masa ciala. Sama akrobatyka chociaz pewnie gimnastyke miales na mysli to co innego, cwiczysz pod okiem trenera i jest kladziony typowy nacisk na technike tu jest styl wolny kazdy moze robic co innego i inaczej, wazne zeby byla sila i wykorzystywanie otoczenia POZDRO

To tak jak na freerun bys powiedzial akrobatyka sportowa
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2014-12-19, 22:14 1
za ćwiczenia krata piwa,za muzykę wiadro piwa ,ciepłego i wygazowaneg
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-12-19, 22:22
namów jakąs koleżanke i zamieśc filmik ze wspólnymi ćwiczeniami wtedy licznik piw poszedłyb mocniej w góre, a jak znajdziesz szwarną koleżanke to może i 3 zerowy będzie wysoki wynik
Zgłoś
Avatar
dzarul 2014-12-19, 22:57
NieWiemZeWiem napisał/a:

jakieś filmy dla początkujących. Siłę mam ale tą siłową czyli przerzucanie żelastwa. Utraciłem moją dawną sprawność i chcę do niej powrócić. Filmiki jak zacząć dawaj


Człowieku Ty to się naucz poprawnie pisać!!!
Zgłoś
Avatar
Aulerius 2014-12-20, 3:09
Piwko za formę i DUM DUM w soundtracku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie