18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
sexycrazymadafaka 2014-11-24, 4:02 19
tak czy tak by zdechło,a tak to sobie polatał.
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-11-24, 8:40 1
Żółte ścierwo - metamfetamina
Zgłoś
Avatar
kaktus83 2014-11-24, 9:30 6
Pącki napisał/a:

Żółte ścierwo - metamfetamina



To nieźle zanieczyszczony syf widzę, że tam w Krakowie wciągacie
Zgłoś
Avatar
M................s 2014-11-24, 9:40 3
Przynajmniej towar miał za free hehe
Zgłoś
Avatar
P................i 2014-11-24, 10:43 1
kaktus83 napisał/a:



To nieźle zanieczyszczony syf widzę, że tam w Krakowie wciągacie



Wszystko co najlepsze
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-11-24, 11:21 5
Narkotyki (CZYSTE związki chemiczne kurwa jego mać, a nie przerabiane 100 razy przez pseudo biznesmenów na chuj wie co) jak i wszystko inne jest dla ludzi z głową. Masz słabą psychę, odpuść sobie już na starcie bo nic dobrego z tego nie wyniknie.
Zgłoś
Avatar
weltmajster 2014-11-24, 13:01 155
MaszAyahuaskę napisał/a:

Narkotyki (CZYSTE związki chemiczne kurwa jego mać, a nie przerabiane 100 razy przez pseudo biznesmenów na chuj wie co) jak i wszystko inne jest dla ludzi z głową. Masz słabą psychę, odpuść sobie już na starcie bo nic dobrego z tego nie wyniknie.

Znam takich co uważali podobnie, że mają silną wolę i że ich uzależnienie nie dotyczy. Teraz łażą ujszczani po mieście bez celu, ewentualnie odbywają kolejne terapie odwykowe. Ci, którym się udało przestać brać mają napady obsesyjnych lęków, no ale to szczegół. Narkotyki są właśnie dla słabych, którzy nie potrafią docenić tego co mają lub dla tych, których życie jest smutne jak pizda, bo nie potrafią wziąć się w garść.
Zgłoś
Avatar
Arkil 2014-11-24, 13:05 49
To jakby taka analogia do harda. (oczywiście z odznaczeniem fekaliów i innych shitów)

Wchodzisz pierwszy raz - o kurwa, co to jest! Zaraz się porzygam!
Wchodzisz drugi raz - ło...! Za mocne!
trzeci, piąty, dziesiąty
n-ty raz wchodzisz jedząc śniadanie i myślisz 'meh, słabe'.
Zgłoś
Avatar
Ojejku_xD 2014-11-24, 13:20
Myśłałem że na końcu podskoczy ptak, "katscenka" i upadnie Magik
Troszke się zawiodłem
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-11-24, 13:29 10
weltmajster, Dlatego właśnie napisałem że to dla ludzi z głową, a nie dla takich co uważają że tak niby jest. A to jest kurewska różnica.

weltmajster napisał/a:

Narkotyki są właśnie dla słabych, którzy nie potrafią docenić tego co mają lub dla tych, których życie jest smutne jak pizda, bo nie potrafią wziąć się w garść.



Tu się z Tobą po części nie zgodzę, bo są dwie grupy ludzi którzy coś biorą. Ci którym zupełnie nic w życiu nie wyszło czyli właśnie tak jak pisałeś typowe poszczołki ćpuny które wpierdolą sobie w kabel nawet płyn hamulcowy żeby tylko kopnęło i żeby zapomnieć o tym jakim się jest ścierwem, i Ci co już na poziomie "świadomości określonej" osiągnęli już wszystko i po prostu szukają dalej tylko zawsze rozważnie i na określonych zasadach. Chciałem tylko przypomnieć że na dzień dzisiejszy przeciętni dobrze rozwinięci ludzie wykorzystują około 15% możliwości naszego mózgu, no dobra rycerze ortalionu może 5 ale to szczegół A gdzie reszta? Trzeba poszukać
Zgłoś
Avatar
wi4droman 2014-11-24, 13:33 11
Przestało go kopać bo nie zrobił przerwy
Zgłoś
Avatar
DerFels 2014-11-24, 14:05 17
Ciekawy ten pogląd o wykorzystywaniu 15% procent mózgu. Zawsze mnie smieszy Ja tam wolę wykorzystywać go w 100%
Zgłoś
Avatar
~DMT 2014-11-24, 14:10 28
DerFels napisał/a:

Ciekawy ten pogląd o wykorzystywaniu 15% procent mózgu. Zawsze mnie smieszy Ja tam wolę wykorzystywać go w 100%



Twoja wypowiedź jest najlepszym dowodem na to że jeszcze do tych 15 nie dobiłeś
Zgłoś
Avatar
Mortuus 2014-11-24, 14:18 28
Człowiek używa grubo ponad 15 procent swojego mózgu. Można powiedzieć, że używa go niemal całego.

Nie używa jedynie ZDOLNOŚCI UMYSŁU. Na tym właśnie polega błąd semantyczny tej teorii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie