18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Nick Scott
M................n • 2012-05-14, 23:52
Wiem, że nie sadystyczne ani nie śmieszne ale warto zerknąć. Może to zmotywuje kogoś do wzięcia się za siebie?


Cytat:


W sierpniu 1998 Nick Scott miał wypadek, który na zawsze zmienił jego życie. Przednia opona w jego samochodzie eksplodowała a auto przekoziołkowało 5 razy zanim się zatrzymało. Nick został wyrzucony przez szybę. Poważne złamanie kręgosłupa na zawsze przykuło go do wózka inwalidzkiego. Nick na nowo musiał szukać sensu swego życia. I tak trafił na kulturystykę. Założył stowarzyszenie niepełnosprawnych kulturystów. Aktywnie uczestniczy w wystawach i konkursach.



Kilka fotek:
Tutaj jeszcze jako totalna parówa...
Tu już mamy ,,miśka"
A to efekt pracy nad sobą i determinacji.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-05-15, 0:12 8
Wyleciał przez okno powiadasz. Czyli miał niezapięte pasy. W dodatku opona mu eksplodowała, tak to jest, jak się oszczędza na oponach. Tak więc on jest sam sobie winien. Jakby kurwa zapiął pasy, to nic by mu się nie stało.
Wiem, kawał skurwysyna ze mnie, zamiast pogratulować gościowi sukcesu, to wytykał mu winę za własną głupotę. No chuj, takie życie. Żeby potem nikt nie pomyślał że jazda bez pasów jest taka fajna. Nie ma to jak się odbijać od sufitu i siedzeń podczas dachowania, a potem ocknąć się leżąc na suficie (przeszedłem takie coś, nic ciekawego).
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-05-15, 0:21
Nie powiadam To cytat co oznacza, iż to nie moje słowa. Ale leżałeś na suficie to możesz nie wiedzieć
Zgłoś
Avatar
A................R 2012-05-15, 0:50
@kudlaty1125 to że opona eksploduje to nie oznacza, że jest słabej jakości ;] . Mi wyjebało Dunlop'a, na moje szczęście a wasze nie szczęście nie oglądaliście mnie na Hardzie .
Zgłoś
Avatar
Charles_Manson 2012-05-15, 2:03 25
No spoko, teraz wygląda ale na chuj mu to... Wcześniej pewno nie poruchał, bo był opasłym nerdem, a teraz se nie porucha, bo jest sparaliżowany od pasa w dół. Ot, jebany paradoks.
Zgłoś
Avatar
mirabelek76 2012-05-15, 8:39 3
nóg nie widać, pewnie tylko górę ćwiczył ... cienias
Zgłoś
Avatar
deniZ 2012-05-15, 9:52
Wypad na solarium i juz pol sukcesu
Zgłoś
Avatar
mirabelek76 2012-05-15, 9:53
@up taniej gównem się wysmarować
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-05-15, 10:18 1
Bardzo fajny materiał pokazujący, że nawet w sytuacji pozornie bez wyjścia (spasły i sparaliżowany wieprz na wózku) można wyjść i coś w życiu osiągnąć.
Dobra, a teraz idę coś wszamać do kuchni i zaraz wracam, by kolejne pół dnia spędzić na opierdalaniu się przed kompem
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-05-15, 11:17
Nie żebym był jakimś tam chujem bez uczuć, bo filmik fajny i doceniam pracę kolesia ale pierwsze co mi przyszło do głowy to pytanie:
Ciekawe ile wyciska na nogi ?
Zgłoś
Avatar
Nerfpl 2012-05-15, 11:48
E tam. Nie chce mi się.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-15, 16:18
Cytat:

Mi wyjebało Dunlop'a,


co z tego, że dunlop? jemu chodziło pewnie o starość opony; czasami tylko butfieją a czasami wypierdalają się
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-05-15, 16:53
opony wybuchaja lub nie ale pasy sie kurwa zapina
Zgłoś
Avatar
StereoTyp 2012-05-15, 17:02
Kurde, jak patrze na takich ludzi to rzeczywiście mnie to motywuje... Od dzisiaj zaczynam ćwiczyć i nie ma chuja.... O... już mi przeszło....
Zgłoś
Avatar
sinjids 2012-05-15, 17:08
Co takiego fajnego jest w kulturystach? Mnie tam zawsze siłownia nudziła.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie