18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
spodenki 2024-09-06, 16:52
Bul_od_bytu napisał/a:

Ześ pizda to już wiedziałem, ale że aż taka to nie podejrzewałem. Ulepiłeś konto o 12:01, a o 12:13 już szarpiesz mi nogawę i najwyraźniej dostałeś szczękościsku
Obrazki lamusie, oglądaj obrazki i skuj ryj. To proste przesłanie powinieneś zrozumieć.
A do japy i tak ci nie dam więc już daruj sobie te podchody i szukaj innego chętnego do twoich pedalskich zabaw



Ale jesteś monotematyczny. Obrazki, skuj ryj Chyba tylko to zostało ci w głowie ze szkoły i tak teraz to powtarzasz.



Co do dawania do japy - jak powtórzę to co napisałem w poprzednim poście to zrozumiesz?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 16:57
spodenki napisał/a:

Ale jesteś monotematyczny. Obrazki, skuj ryj Chyba tylko to zostało ci w głowie ze szkoły i tak teraz to powtarzasz.
Co do dawania do japy - jak powtórzę to co napisałem w poprzednim poście to zrozumiesz?



Widać do głąba trzeba powtarzać aż zrozumie

Ustaliliśmy już, że jesteś zjebany i zdjęcia z legitymacji nie musisz wklejać bo stypendium tu nie dostaniesz.
Skoro już wiesz gdzie i co masz robić to ruszaj. Jeszcze tylko powoli otwórz paszczę i oddaj nogawkę.
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-06, 17:20
Bul_od_bytu napisał/a:

Widać do głąba trzeba powtarzać aż zrozumie
Ustaliliśmy już, że jesteś zjebany i zdjęcia z legitymacji nie musisz wklejać bo stypendium tu nie dostaniesz.
Skoro już wiesz gdzie i co masz robić to ruszaj. Jeszcze tylko powoli otwórz paszczę i oddaj nogawkę.



Kończę, bo mózg zapętlił ci się na tym co powtarzali ci za dzieciaka. Nie potrafisz wymyśleć nic nowego i nieudolnie starasz się odbić piłeczkę, jak choćby w przypadku wstawionego obrazka.

Mimo wszystko dzięki, nawet trochę czasem śmiechłem.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 17:26
spodenki napisał/a:

Kończę, bo mózg zapętlił ci się na tym co powtarzali ci za dzieciaka. Nie potrafisz wymyśleć nic nowego i nieudolnie starasz się odbić piłeczkę, jak choćby w przypadku wstawionego obrazka.
Mimo wszystko dzięki, nawet trochę czasem śmiechłem.



Sorry zjebie, że nie wymieniałem się z tobą obrazkami i nie podziwiam twojej twórczości. Pokaż na oddziale to może dostaniesz dodatkowy budyń do kolacji.

Wiesz już gdzie i co masz robić więc nie ma cię tu
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-06, 18:25
Bul_od_bytu napisał/a:

Wiesz już gdzie i co masz robić więc nie ma cię tu



Nakazywać to możesz swoim zwieraczom kiedy się zesrać. Choć po tylu przygodach z taksówkarzami pewnie masz nietrzymanie kału. Idź już zaprać majty. Nie ma cię tu.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 18:53
spodenki napisał/a:

Nakazywać to możesz swoim zwieraczom kiedy się zesrać. Choć po tylu przygodach z taksówkarzami pewnie masz nietrzymanie kału. Idź już zaprać majty. Nie ma cię tu.



Biedny burku..
Widzę, że jednak jako świeżak masz problem ze znalezieniem na stronie tych obrazków, o których była mowa i ujebałeś się tej mojej nogawki w nadziei, że wskażę ci drogę.
Spytaj opiekuna w zakładzie to cię pokieruje gdzie należy.
Wiesz co masz skuć w międzyczasie?
Zgłoś
Avatar
JodaMaster 2024-09-09, 10:00
Will70 napisał/a:

Ja pierdole jaki dzban. Na miejscu fordziaka do sądu i współudział szmaciarzowi.



To nie współudział tylko jest sprawcą kolizji 😂. Jechał na tyle wolno że mógł uniknąć kolizji zatrzymując się. Tamten zostanie ukarany za zmianę pasa na ciągłej linii a ten krzykacz za spowodowanie kolizji 👍
Zgłoś