18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:24
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
Avatar
Will70 2024-09-02, 22:37 50
Ja pierdole jaki dzban. Na miejscu fordziaka do sądu i współudział szmaciarzowi.
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-09-02, 22:52 23
Will70 napisał/a:

Ja pierdole jaki dzban. Na miejscu fordziaka do sądu i współudział szmaciarzowi.



Zrób prawko i dopiero się wypowiadaj
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-02, 22:59 24
Ten cymbał z renówy na chuj się wpierdala w nie swoją broche?
Wiadomo, że przepisy to przepisy i wina fordziaka, ale nagrywający to jakaś straszna melepeta... Jak się tak martwi o bezpieczeństwo gówniaka, to na chuj go w ogóle pakuje do samochodu...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 23:01 20
Co to za pizdo szeryf się znalazł? Chyba auto i prawko kupił mu ojciec za świnioki czy inne krasule

Dla niedojebanych lub niewtajemniczonych - auto poruszające się na pasie drogi ma pierwszeństwo przed tym zmieniającym pas/włączającym się do ruchu chyba, że znaki wskazują inaczej. Wpierdolenie się komuś przed maskę jak ten w tym fordowskim trupie to zwykłe wymuszenie pierwszeństwa, nie wspominając o linii ciągłej w tym miejscu.
Argumenty, że włączył kierunek/był niedojebany/spieszyło mu się/nie wiedział nic nie pomogą w sądzie. Nagrywający mógł hamować, ale nie musiał bo to ten drugi ma uważać jak zmienia pas.

Szkoda, że szeryf nie dostał nagrody za swoją brawurową akcję Reno Megan Kupe
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-09-02, 23:06 62
Hamował klaksonem i jedzie z dzieckiem - jeszcze jakieś argumenty aby nie uniknąć kolizji?

Dziecko w aucie ale kurwa musi być.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-09-02, 23:10 48
Dżepetto napisał/a:

Zrób prawko i dopiero się wypowiadaj



Te, Melepeta czy jak ci tam. Prawko mam dłużej niż Ty żyjesz ćwoku. Mówię o kurwie która jadąc z dzieckiem celowo powoduje kolizję. Jak jesteś niedojebany tak jak on, to idź do lekarza. Od głowy.
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-09-02, 23:13 14
Will70 napisał/a:

Te, Melepeta czy jak ci tam. Prawko mam dłużej niż Ty żyjesz ćwoku. Mówię o kurwie która jadąc z dzieckiem celowo powoduje kolizję. Jak jesteś niedojebany tak jak on, to idź do lekarza. Od głowy.



Właśnie widać że zdawałeś za komuny za kilo kiełbasy i chuja wiesz bo to Ford przekroczył ciągłą i wjechał na pas kamerkowicza.
Zgłoś
Avatar
krzywro 2024-09-02, 23:15 9
szkoda że nie napisał mandatem dla kogo?
Debil (ten co walnął - wymusił jak się tylko dało stłuczkę) + debil (lub zdezorientowany w sumie winny).
Prędkość robi wrażenie uderzający kodeks zdążył wyjąć a dziecko jego przeczytać (nawet nauczyć się czytać i przeczytać), uderzony mógł się zastanawiać czy ta ciągła, prawie przerywana bo chyba kiedyś tam przerywana była (może na pamięć)....
Najważniejsze ja jadąc i martwiąc się o dzieci nie walę w żadne auto tylko hamuję, serio to tutaj zwalniam, puszczam gaz i wystarczyłoby... lub omijam tym bardziej że tutaj bez najmniejszego problemu mógł to zrobić (świadek sam to potwierdzał). Mógł zwolnic i nic by nie było, mógł przestać skręcać do idealnie linii i nic by nie było. Ale ja mam kamerkę więc mogę walnąć, chyba minimalnie przyspieszając nawet. Mandat dla obu i to srogi - nadal dla debila wymuszającego tłuczkę jadąc z dziećmi większy za narażenie dzieci. Za chwilę wyczuje taką okazję na autostradzie że na aucie zarobi ... i dzieci nie przeżyją - ale nowe auto będzie miał. Żenada.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-02, 23:23 43
Will70 napisał/a:

Ja pierdole jaki dzban. Na miejscu fordziaka do sądu i współudział szmaciarzowi.



Ja tu nie widzę "współudziału" - kierowca forda może dostać mandat za przekroczenie linii, ale kurwa z kamerką powinna wyłapać za spowodowanie kolizji, ten upośledzony pedał sam w niego celowo wjechał.
Zgłoś
Avatar
krzywro 2024-09-02, 23:29 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Co to za pizdo szeryf się znalazł? Chyba auto i prawko kupił mu ojciec za świnioki czy inne krasule
Dla niedojebanych lub niewtajemniczonych - auto poruszające się na pasie drogi ma pierwszeństwo przed tym zmieniającym pas/włączającym się do ruchu chyba, że znaki wskazują inaczej. Wpierdolenie się komuś przed maskę jak ten w tym fordowskim trupie to zwykłe wymuszenie pierwszeństwa, nie wspominając o linii ciągłej w tym miejscu.
Argumenty, że włączył kierunek/był niedojebany/spieszyło mu się/nie wiedział nic nie pomogą w sądzie. Nagrywający mógł hamować, ale nie musiał bo to ten drugi ma uważać jak zmienia pas.
Szkoda, że szeryf nie dostał nagrody za swoją brawurową akcję Reno Megan Kupe



ok wszystko się zgadza ale.. Wina wpierdalającego się na pas OK ale walący też zmieniał pas, też powinien pomyśleć jadąc z dziećmi jak sam mówi. To po co na siłę wali w auto które nawet kołem nie przekroczyło jeszcze linii? Obok by się tymi autami zmieścili. Nie zauważył jadąc z klaksonem od 3 sekund że może uderzyć i nadal dojeżdżać do krawędzi? Prawnie pewnie wygra, moralnie nie znam szczegółów może wcześniej coś było a może ktoś się zgubił w dużym mieście. Nie zajechał mu na chama tylko delikatnie skręcał. W sumie patrząc i pisząc, analizując jakbym trąbił od 3 sekund to nie wiem czy można uznać że próbował uniknąć stłuczki...
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-02, 23:46 32
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-02, 23:52 4
krzywro napisał/a:

ok wszystko się zgadza ale.. Wina wpierdalającego się na pas OK ale walący też zmieniał pas, też powinien pomyśleć jadąc z dziećmi jak sam mówi. To po co na siłę wali w auto które nawet kołem nie przekroczyło jeszcze linii? Obok by się tymi autami zmieścili. Nie zauważył jadąc z klaksonem od 3 sekund że może uderzyć i nadal dojeżdżać do krawędzi? Prawnie pewnie wygra, moralnie nie znam szczegółów może wcześniej coś było a może ktoś się zgubił w dużym mieście. Nie zajechał mu na chama tylko delikatnie skręcał. W sumie patrząc i pisząc, analizując jakbym trąbił od 3 sekund to nie wiem czy można uznać że próbował uniknąć stłuczki...



Dlatego napisałem, że mógł hamować, ale nie musiał. To samo dotyczy zmiany pasa, o której wspominasz. Niestety wielu ludzi zapomina o tym i zawsze biorą za pewnik, że "ktoś musi ich wpuścić". No właśnie nie musi, chyba że sygnalizacja tak nakazuje - jazda na suwak, ale to nie w tym przypadku.
Tak samo z puszczaniem na rondzie co niekiedy staje się sposobem na wyłudzenie odszkodowania. Ten co już jedzie pasem/po rondzie ma pierwszeństwo i albo jesteś szybszy i wskoczysz przed niego albo pokornie ładuj się za niego i nie wymuszaj.
Zgłoś
Avatar
krzywro 2024-09-02, 23:55
pięknie odwzorowanie to co napisałem. Z dodatkiem że nawet sam wjechał na jego pas aby udało się uzeżyć - tego w sumie ja nie dodałem
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-02, 23:59
Bul_od_bytu napisał/a:

że "ktoś musi ich wpuścić". .



Czasem bywa tak, że musi

auto-swiat.pl/porady/prawo/tak-powinna-dzialac-jazda-na-suwak-konczy-c...

Edit: nie doczytałem całości posta, ale w sumie w linku jest prosto wyjaśniona każda sytuacja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie