18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
krzywro 2024-09-03, 0:03
Bul_od_bytu napisał/a:

Dlatego napisałem, że mógł hamować, ale nie musiał. To samo dotyczy zmiany pasa, o której wspominasz. Niestety wielu ludzi zapomina o tym i zawsze biorą za pewnik, że "ktoś musi ich wpuścić". No właśnie nie musi, chyba że sygnalizacja tak nakazuje - jazda na suwak, ale to nie w tym przypadku.
Tak samo z puszczaniem na rondzie co niekiedy staje się sposobem na wyłudzenie odszkodowania. Ten co już jedzie pasem/po rondzie ma pierwszeństwo i albo jesteś szybszy i wskoczysz przed niego albo pokornie ładuj się za niego i nie wymuszaj.



ale tu widać że nie wymusza tylko chce skręcić (może nie znając miejsca), więc waląc kolesia który na klakson odbija aby uniknąć kolizji a koleś w niego wjeżdża to przegięcie? Dla niektórych nie ale koleś nie zajechał do końca na klakson odbija a koleś prawdopodobnie przekracza ciągłą w niego waląc jest super - jadać z dziećmi...Super podejście co do ronda i wpierdzielania się tutaj nie widzę porównania. Koleś nawet odbił aby uniknąć kolizji ale poszkodowany na siłę w niego wjechał. Dyskusja bez sensu bo zawsze ma rację....
Zgłoś
Avatar
rodziu1981 2024-09-03, 0:11 5
Oglądam Uwaga Pirat wszystkie odcinki wina kurwy z kamerka
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-03, 0:11
krzywro napisał/a:

ale tu widać że nie wymusza tylko chce skręcić (może nie znając miejsca), więc waląc kolesia który na klakson odbija aby uniknąć kolizji a koleś w niego wjeżdża to przegięcie? Dla niektórych nie ale koleś nie zajechał do końca na klakson odbija a koleś prawdopodobnie przekracza ciągłą w niego waląc jest super - jadać z dziećmi...Super podejście co do ronda i wpierdzielania się tutaj nie widzę porównania. Koleś nawet odbił aby uniknąć kolizji ale poszkodowany na siłę w niego wjechał. Dyskusja bez sensu bo zawsze ma rację....



Z racjonalnego punktu widzenia masz rację. Gość mimo wszystko wymusił na nagrywającym pierwszeństwo bo zmusił go do zmiany kierunku lub prędkości jazdy/hamowania. To definicja wymuszenia pierwszeństwa. Fakt, że nagrywający to kawał chuja bo skorzystał z okazji, ale gdyby fordziarz nie jechał jak szachista po wylewie to by się nic nie stało. Jak już chcesz włączyć się do ruchu na tym pasie to albo daj w pizdę i wskocz przed typa albo jak jedziesz gruzem to daj się minąć i wjedź za nim. Takie niezdecydowane pizdy kończą jako dawcy OC
Zgłoś
Avatar
Lipek31 2024-09-03, 0:16 1
Mógł uniknąć ale wolał mieć rację dzban w huj.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-03, 0:23 1
Pierdolicie, co niektórzy. Kierowca na drodze nie jest od pilnowania prawa o ruchu drogowym i nagrywający ewidentnie wpierdala się w gościa jadącego z lewej. Jeżeli ktoś tego nie widzi to znaczy, że powinien jechać rowerem po chodniku, a nie samochodem
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-03, 2:23 6
darek1234 napisał/a:

Pierdolicie, co niektórzy. Kierowca na drodze nie jest od pilnowania prawa o ruchu drogowym i nagrywający ewidentnie wpierdala się w gościa jadącego z lewej. Jeżeli ktoś tego nie widzi to znaczy, że powinien jechać rowerem po chodniku, a nie samochodem



Dareczku, LEKI!
Na lewym pasie do czasu przybycia szeryfa nic się nie dzieje więc kogo po lewej miał nagrywający według ciebie?
Kierowca nie jest od przestrzegania prawa o ruchu drogowym? To po co prawo jazdy itp? Rozumiem, że ty na drodze kierujesz się zasadą, że większy ma pierwszeństwo Powiedz w jakim województwie grasujesz na drogach to postaram się nie zapuszczać w twoje strony bez potrzeby.

Jak masz problemy finansowe, przez które nie możesz kupić leków to napisz na PW, a postaram się pomóc. Naprawdę.
Zgłoś
Avatar
Sajgoneczek 2024-09-03, 3:40 4
Wszystko rozumiem ale co to robi na sadolu ? Wypad z tym gównem na pudelka !
Zgłoś
Avatar
Shizusan 2024-09-03, 3:47 1
Nigdy nie sądziłem że na sadolu znajdę swoje miasto..
Jestem z Torunia, ale tamte cymbały na pewno są z Bydgoszczy 😉
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-09-03, 4:07 3
Parówa z reno również powinien dostać mandat za parkowanie złomu w miejscu niedozwolonym
Zgłoś
Avatar
Smokw 2024-09-03, 6:09 2
@Heliar

Właśnie podałeś najlepszy przykład po co są biegli w sądzie. niezły stek bzdur ktoś nagryzdał, gdzie przecież w momencie uderzenia gość ma opony na linii.
Zgłoś
Avatar
viking19 2024-09-03, 6:10
z parę tyg temu miałem akcje, która mi to przypomina trochę.
jade prawym, gość jedzie lewym. miasto, prawilne 50km/h
patrzę, a ten zjeżdża na środek, i w końcu na mnie, prawie mnie spychając.
ja klakson, odpuściłem by mnie nie jebnął, ale gość wrócił na swój lewy, i jedziemy dalej.
na czerwonym się zatrzymujemy, ja okno w dół, i do niego:
-pojebało cie? pijany jesteś?
-ptaka miałem!! xD
-co??
-no ptaka miałem, co miałem robić??
popukałem się w łeb bo przecież z debilem nie będę kontynuował dyskusji tym bardziej że nie wiedziałem o co mu chodzi.
okazało się, że on miał jakiegoś gołębia na swoim pasie ruchu, i nie chciał go przejechać, więc zamiast hamować, ominął go, prawie się we mnie wpierdalając.

oczywiście wieczorem siedząc w domu wpadła mi do głowa celna i miażdżąca riposta, by mu odpowiedzieć że tego ptaka to chyba kolegi miał, i w mordzie.
no, ale trochę za późno na to wpadłem. xD
Zgłoś
Avatar
vladpalovnick 2024-09-03, 6:35
Jedziesz z dzieckiem to hamulce nie działają. Co za durne tłumaczenie.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-09-03, 6:55 5
Tej nagrywającej pierdolonej kurwie za celowe spowodowanie kolizji i próbę wyłudzenia odszkodowania zabrałbym prawko dożywotnio i skomfiskował trupa którym jeździ. Przez takich frajerów wszyscy płacimy wyższe składki…
Zgłoś
Avatar
Filipbug 2024-09-03, 6:58 5
Kurwe bym podjebal o wyłudzenie odszkodowania z OC pewnie jeszcze jedzie jakimś starym rozjebanym tryplem i liczy na zarobienie 500zl za to ze jest jebanym dzbanem
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-09-03, 7:03 1
A użycie słowa k.... przy dzieciach to mu nie przeszkadza.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie