18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
smc 2024-09-03, 7:10
Dwa razy 800 plus 1400 z oc i razem mamy 3000zł. Czyli nie trzeba pracować.
Zgłoś
Avatar
mateuszsick 2024-09-03, 7:20 5
Niee, to było skurwysyństwo i powinni nagrywającemu deskoterapię zafundować na tej ulicy tam, mógł ominąć spokojnie i pojechać ale wolał skręcić w prawo i zajebać. Z resztą kto ma IQ trochę wyższe od psa i nie jest jebanym śmieciem jak nagrywający to to zauważy co tu się wydażyło.
Zgłoś
Avatar
kothletino 2024-09-03, 7:24 1
Zlot pedałów, prawie sobie zaczęli obciągać.
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2024-09-03, 7:45 2
Ty kurwo myślę, że dostaniesz za współudział za to wymuszenie.
Zgłoś
Avatar
pawjar 2024-09-03, 8:17 1
pas kamerzysty rozdzielał sie na dwa i musiał wjechac na prawy. Ford sie wpierdolił i koniec tematu
Zgłoś
Avatar
lewanmich1 2024-09-03, 8:21
Nie wiem, nie znam się ale się wypowiem. Może jakiś nienormalny jestem ale jak widzę, że ktoś ma potrzebę zmiany pasa ruchu to robię wszystko żeby mu to bezpiecznie ułatwić. No ale jak widać na filmie zawsze znajdzie się jakiś "najmundrzejszy" w całej wsi.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-09-03, 8:32 1
Dżepetto napisał/a:

Właśnie widać że zdawałeś za komuny za kilo kiełbasy i chuja wiesz bo to Ford przekroczył ciągłą i wjechał na pas kamerkowicza.



Kolejna pizda jak kamerkowicz.
Cipa bezpiecznie jechała? Kurwa upośledzony by zdążył zachamować przed tym fordem. Kolo się wpierdolił specjalnie żeby móc jak rudy na psy zadzwonić. Debil kurwa to mało powiedziane.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2024-09-03, 8:41 1
-No jedzie dziecko z przodu, kurwa
-jadę bezpiecznie bo jadę z dzieckiem
Ręce opadają i jeszcze wstawił do internetu
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-09-03, 8:46
Bul_od_bytu napisał/a:

Co to za pizdo szeryf się znalazł? Chyba auto i prawko kupił mu ojciec za świnioki czy inne krasule
Dla niedojebanych lub niewtajemniczonych - auto poruszające się na pasie drogi ma pierwszeństwo przed tym zmieniającym pas/włączającym się do ruchu chyba, że znaki wskazują inaczej. Wpierdolenie się komuś przed maskę jak ten w tym fordowskim trupie to zwykłe wymuszenie pierwszeństwa, nie wspominając o linii ciągłej w tym miejscu.
Argumenty, że włączył kierunek/był niedojebany/spieszyło mu się/nie wiedział nic nie pomogą w sądzie. Nagrywający mógł hamować, ale nie musiał bo to ten drugi ma uważać jak zmienia pas.
Szkoda, że szeryf nie dostał nagrody za swoją brawurową akcję Reno Megan Kupe


Zgoda tylko facet z kamerką sam wjeżdżał dopiero na owy pas i się nim nie poruszał. Gdyby nie ta linia ciągła to ford miałby pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
TheJack22 2024-09-03, 8:46 2
Ja pierdole, spotkali się frustraci w gruchotach za 5 koła. Zapewne ta historia będzie wałkowana na każdym grillu z Harnasiem w łapie. Smutni ludzie.
Zgłoś
Avatar
jem_zwierzeta 2024-09-03, 8:55
Jeden kurwa debil trafił na drugiego debila. Jeszcze nagrywający mówi, że wiezie dziecko z przodu. Jakby mu poduszka wystrzeliła z przodu, toby się kurwa przekonał kretyn do czego doprowadził. Jeszcze to jego "przepraszaaaaaaaam bardzoooo". Nie no kurwa dzban. Ja nie bronię tamtego, co przejeżdżał przez linię. Ale ten doskonale widział co się dzieje i założę się, że liczył na to, że przyjebie w niego.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-03, 9:07 3
Pedał z kamerką do odstrzału
Zgłoś
Avatar
Krak 2024-09-03, 9:35
to tez z tych, którzy muszą się stuknąć - debil wszystko zrobił poprawnie, nawet zaklaksonował...
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-03, 9:41 2
frajer z kamerą. Cwel i pizda. Najgorszy sort kierowców. Chuj Ci w cyce.
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2024-09-03, 9:45 2
Specjalnie uderzył . Próba wyłudzenia odszkodowania . Ubezpieczyciele mają działy zajmujące się takimi pajacami . Przy okazji mały wpierdol wychowawczy nie zaszkodzi .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie