18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
🔥 GTA Darłowo - teraz popularne
Avatar
spodenki 2024-09-05, 16:04
keym napisał/a:

[...]mogę tylko pogratulować inteligencji[...]



Zauważyłeś tam jeszcze jakieś szczątkowe ilości inteligencji? Wchodzisz w dyskusję z mężczyzną (choć mam teraz pewne wątpliwości), który pisze o dawaniu w pizdę (pewnie stąd ten przydomek Okręgowa Cipka) i o stosunkach z taksówkarzami. Pisze też o mandatach, a później tego się wypiera...
Przez to, że nie rozumie co się do niego pisze zaczyna obrażać. Przecież gdyby odpisał na mój pierwszy post w normalnym tonie, to dyskusja byłaby rzeczowa i podejrzewam, że bardziej konstruktywna. Niepotrzebnie może zniżyłem się do jego poziomu pisząc swój drugi post w takim samym tonie.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-05, 18:24
Bul_od_bytu napisał/a:

Ja pierdolę, znalazłem nawet wyborcę pani Żukowskiej, ale fart.
Jak będziesz robił prawko to zapytaj na kursie co to jest wymuszenie pierwszeństwa i jakie niesie ze sobą konsekwencje bo inaczej będą cię na mieście taryfiarze ruchać na OC.
Nagrywający miał wolny pas, zielone i żadnego przymusu aby hamować bo ktoś się wpierdala. Mógł, ale nie musiał i tyle. Moralna ocena jego działania to inna sprawa. Na resztę twojego pierdolenia policjant by tylko pokiwał głową i wypisał ci mandat za spowodowanie kolizji.



Nie rozumiesz kretynie, że tu chodzi o celowe doprowadzenie do kolizji przez autora-pedała? Ślepy jesteś, czy ki chuj?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 19:42
mazga50 napisał/a:

Nie rozumiesz kretynie, że tu chodzi o celowe doprowadzenie do kolizji przez autora-pedała? Ślepy jesteś, czy ki chuj?



Kolejny z prawem jazdy kupionym za świniaka. Przeczytaj sobie jeszcze raz co jest napisane to może dotrze do łba
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-05, 20:40
mazga50 napisał/a:

[...]autora-pedała[...]



I tu jest przyczyna. Stawiam, że on się identyfikuje przez to z autorem, dlatego go tak broni.

Bul_od_bytu napisał/a:

Kolejny z prawem jazdy kupionym za świniaka. Przeczytaj sobie jeszcze raz co jest napisane to może dotrze do łba



Jesteś wyjątkowo skromnym człowiekiem. Bankowo musisz bardzo szybko biegać. Jaki medal zdobyłeś na ostatnich Igrzyskach?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 20:47
spodenki napisał/a:

I tu jest przyczyna. Stawiam, że on się identyfikuje przez to z autorem, dlatego go tak broni.
Jesteś wyjątkowo skromnym człowiekiem. Bankowo musisz bardzo szybko biegać. Jaki medal zdobyłeś na ostatnich Igrzyskach?



Której części ze zdania "skuj ryj i oglądaj obrazki" nie zrozumiałeś?
Widzę, że jednak faktycznie jakiś kryptopedał z ciebie bo tak niezręcznie próbujesz znowu szukać chuja do dupy

Jak już masz konto to zajrzyj sobie na harda i tam poobieraj kabel z izolacji.
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-05, 21:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Której części ze zdania "skuj ryj i oglądaj obrazki" nie zrozumiałeś?



🤣
Jak rzucasz takim tekstem to koledzy ze szkoły specjalnej biorą to na poważnie i się do tego stosują? Robisz przy tym groźną minę?

Bul_od_bytu napisał/a:

Widzę, że jednak faktycznie jakiś kryptopedał z ciebie bo tak niezręcznie próbujesz znowu szukać chuja do dupy .



Wszędzie zawsze widzisz okazję na chuja do dupy, że musisz i tu to wprowadzać? Szybko biegasz, więc okazję łatwiej złapać.

Bul_od_bytu napisał/a:

Jak już masz konto to zajrzyj sobie na harda i tam poobieraj kabel z izolacji.



Już ci nie wystarczają koledzy z taksówek?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 21:20
spodenki napisał/a:

🤣
Jak rzucasz takim tekstem to koledzy ze szkoły specjalnej biorą to na poważnie i się do tego stosują? Robisz przy tym groźną minę?
Wszędzie zawsze widzisz okazję na chuja do dupy, że musisz i tu to wprowadzać? Szybko biegasz, więc okazję łatwiej złapać.
Już ci nie wystarczają koledzy z taksówek?



Mówiłem ci już gdzie możesz się realizować ze swoimi fantazjami zryty łbie
Jako świeżak szybko znajdziesz tu swoich amatorów
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-05, 21:23
Bul_od_bytu napisał/a:

Mówiłem ci już gdzie możesz się realizować ze swoimi fantazjami zryty łbie
Jako świeżak szybko znajdziesz tu swoich amatorów



Zwolnij trochę, nie biegaj cały czas tak szybko. Jeśli nie mnie, to posłuchaj chociaż Remigiusza.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-05, 22:58
spodenki napisał/a:

Zwolnij trochę, nie biegaj cały czas tak szybko. Jeśli nie mnie, to posłuchaj chociaż Remigiusza.



Co ty młotku nawijasz? Urwałeś się z jakiegoś szpitala czy komu podjebałeś telefon, że na necie siedzisz?
Daj numer to wyślę ci SMS o treści pomagam, a teraz wracaj do obrazków
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-06, 11:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Co ty młotku nawijasz? Urwałeś się z jakiegoś szpitala czy komu podjebałeś telefon, że na necie siedzisz?
Daj numer to wyślę ci SMS o treści pomagam, a teraz wracaj do obrazków



Dawno nie spotkałem tak mocno ograniczonej osoby. Znowu muszę ci tłumaczyć? Robię to ostatni raz.
"Inteligencja nadal cię goni, ale ty zawsze jesteś szybszy" - Remigiusz Mróz
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 15:14
spodenki napisał/a:

Dawno nie spotkałem tak mocno ograniczonej osoby. Znowu muszę ci tłumaczyć? Robię to ostatni raz.
"Inteligencja nadal cię goni, ale ty zawsze jesteś szybszy" - Remigiusz Mróz



Ja zjebów twojego pokroju spotykam dość często. Nawet jeszcze szkody z OC nie zgłosiłem od ostatniego

Fajnie, że w zakładzie macie dobrze wyposażoną bibliotekę, ale ile razy można ci młocie powtarzać?
Idziesz oglądać obrazki czy mam ci wysłać tego sms-a?
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-06, 15:44
Bul_od_bytu napisał/a:

Ja zjebów twojego pokroju spotykam dość często. Nawet jeszcze szkody z OC nie zgłosiłem od ostatniego
Fajnie, że w zakładzie macie dobrze wyposażoną bibliotekę, ale ile razy można ci młocie powtarzać?
Idziesz oglądać obrazki czy mam ci wysłać tego sms-a?



Zrobiłeś przy tym groźną minę czy nie?
Pytam ponownie: czy ktoś bierze takie twoje mało błyskotliwe teksty poważnie? Może chociaż jakiś przedszkolak?

Byłbyś świetnym seryjnym mordercą. Nie dość, że szybko biegasz, to jeszcze nie potrzebujesz broni, by kogoś zabić. Wystarczy, że uderzysz kogoś głową. Policjanci będą szukać tępego narzędzia zbrodni. Nikt nie pomyśli, to to był twój łeb. Zostaje tylko się nie odzywać, bo wtedy rozwiejesz wszelkie wątpliwości.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 15:49
spodenki napisał/a:

Zrobiłeś przy tym groźną minę czy nie?
Pytam ponownie: czy ktoś bierze takie twoje mało błyskotliwe teksty poważnie? Może chociaż jakiś przedszkolak?
Byłbyś świetnym seryjnym mordercą. Nie dość, że szybko biegasz, to jeszcze nie potrzebujesz broni, by kogoś zabić. Wystarczy, że uderzysz kogoś głową. Policjanci będą szukać tępego narzędzia zbrodni. Nikt nie pomyśli, to to był twój łeb. Zostaje tylko się nie odzywać, bo wtedy rozwiejesz wszelkie wątpliwości.



Przyjebałeś się jak cygan do zasiłku i opowiadasz swoje pojebane historie, o które nikt nie prosił. Chcesz mi obciągnąć czy co, że tak usilnie szukasz atencji?
Nie skorzystam, ale jest na sadolu wielu fanów tego sportu, którzy świeżaka jak ty wezmą na warsztat.

Przeglądaj obrazki i szukaj na hardzie, jak już możesz tam zajrzeć. Może tam znajdziesz pociechę w swej niedoli
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-06, 16:00
Bul_od_bytu napisał/a:

Przyjebałeś się jak cygan do zasiłku



Już bardziej wyświechtanego tekstu nie mogłeś napisać?

Bul_od_bytu napisał/a:

Chcesz mi obciągnąć czy co, że tak usilnie szukasz atencji?



Czyli to w ten sposób twoi analni przyjaciele taksówkarze zwrócili twoją uwagę? Wziąłeś pod uwagę, że ich źle zinterpretowałeś?
Nawet gdyby oni chcieli ci obciągnąć, to przecież nie ma co. Sam pisałeś o "dawaniu w pizdę". Często dajesz sobie w pizdę?

Bul_od_bytu napisał/a:

Przeglądaj obrazki i szukaj na hardzie, jak już możesz tam zajrzeć. Może tam znajdziesz pociechę w swej niedoli



Złote rady Okręgowej Cipki.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-06, 16:35
spodenki napisał/a:

Już bardziej wyświechtanego tekstu nie mogłeś napisać?
Czyli to w ten sposób twoi analni przyjaciele taksówkarze zwrócili twoją uwagę? Wziąłeś pod uwagę, że ich źle zinterpretowałeś?
Nawet gdyby oni chcieli ci obciągnąć, to przecież nie ma co. Sam pisałeś o "dawaniu w pizdę". Często dajesz sobie w pizdę?
Złote rady Okręgowej Cipki.



Ześ pizda to już wiedziałem, ale że aż taka to nie podejrzewałem. Ulepiłeś konto o 12:01, a o 12:13 już szarpiesz mi nogawę i najwyraźniej dostałeś szczękościsku
Obrazki lamusie, oglądaj obrazki i skuj ryj. To proste przesłanie powinieneś zrozumieć.
A do japy i tak ci nie dam więc już daruj sobie te podchody i szukaj innego chętnego do twoich pedalskich zabaw
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie