18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Avatar
spodenki 2024-09-04, 17:27
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie rozśmieszaj mnie farfoclu bo zajadów dostanę.



Chuj z zajadami. Uważaj, aby twoi koledzy taksówkarze nie zajechali ci hemoroidów. Kmiocie.
Dalej widzę wolisz obrażać niż rozmawiać rzeczowo na temat konkretnej sytuacji przedstawionej na filmie.

Bul_od_bytu napisał/a:

Widać te pedalskie ciągoty to jednak prawda bo ja napisałem ci "o byciu wydymanym na OC" a ty z wypiekami na twarzy pobiegłeś po kondomy i krem Nivea



Czyli polecasz krem Nivea? 🤣
Założyłem, że przy takiej tępej pale jak ty OC to skrót od Okręgowej Cipki, jak pewnie nazywają cię na mieście.

Bul_od_bytu napisał/a:

Takich ćwoków jak ten z forda i kilku z postów powyżej to w Warszawie dużo i zawsze znajdzie się chętny dawca polisy "bo myślał, że go wpuszczają albo, że ma pierwszeństwo"
Mam nadzieję, że też kiedyś wyjedziesz z podwórza i wpadniesz w odwiedziny. Tylko wykup ochronę zniżek żeby płaczu nie było



To wskażesz wreszcie gdzie napisałem, że kierowca Forda nie powinien dostać mandatu, czy dalej będziesz się błaźnił głupimi tekstami ze szkoły specjalnej?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 17:36
spodenki napisał/a:

Chuj z zajadami. Uważaj, aby twoi koledzy taksówkarze nie zajechali ci hemoroidów. Kmiocie.
Dalej widzę wolisz obrażać niż rozmawiać rzeczowo na temat konkretnej sytuacji przedstawionej na filmie.
Czyli polecasz krem Nivea? 🤣
Założyłem, że przy takiej tępej pale jak ty OC to skrót od Okręgowej Cipki, jak pewnie nazywają cię na mieście.
To wskażesz wreszcie gdzie napisałem, że kierowca Forda nie powinien dostać mandatu, czy dalej będziesz się błaźnił głupimi tekstami ze szkoły specjalnej?



Co się tak przyjebałeś do mandatu, o którym nic nie wspominałem? Daj komuś aby przeczytał ci powoli to co napisałem to może zrozumiesz pacanie chociaż i to wątpliwe. Rozochociłeś się kryptopedale, ale to trochę zły dział. Poszukaj na hardzie jak już skończysz jeździć wokół stodoły.

Teraz łaskawie skuj ryj i oglądaj obrazki
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-04, 17:47
Bul_od_bytu napisał/a:

Co się tak przyjebałeś do mandatu, o którym nic nie wspominałem? Daj komuś aby przeczytał ci powoli to co napisałem to może zrozumiesz pacanie chociaż i to wątpliwe. Rozochociłeś się kryptopedale, ale to trochę zły dział. Poszukaj na hardzie jak już skończysz jeździć wokół stodoły.
Teraz łaskawie skuj ryj i oglądaj obrazki



Przyznam szczerze, że mnie bardzo zaskoczyłeś. Jesteś bardziej tępy niż zakładałem.

Nie wspomniałeś?

Bul_od_bytu napisał/a:

Akurat tak się składa, że miałem prawie identyczne zdarzenie z tym, że gość mnie spychał z pasa, a nie zajechał. Była obcierka, on tak samo japa pełna teorii/trajektorii itp, przyjechała policja (sam chciał) i wjebała mu mandat za spowodowanie kolizji [...]



Bul_od_bytu napisał/a:

[...]zapytaj na kursie co to jest wymuszenie pierwszeństwa i jakie niesie ze sobą konsekwencje[...] Na resztę twojego pierdolenia policjant by tylko pokiwał głową i wypisał ci mandat za spowodowanie kolizji.



To jakie niesie ze sobą konsekwencje?
Po co mi imbecylu tłumaczysz, że za to jest mandat, skoro ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest?
Może jednak ty skuj ryj i idź wypiąć się najbliższemu taksiarzowi Okręgowa Cipko. Nie zapomnij ulubionej Nivejki.
Po wszystkim poproś ich o wytłumaczenie o czym piszę. Choć obawiam się, że i tak nic nie zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 18:19
Baronessa napisał/a:

Ten cymbał z renówy na chuj się wpierdala w nie swoją broche?


Bo pewnie ten w fordzie wkurzył i jego. Nikt bez powodu się nie zatrzyma. Możemy śmiało stawiać hipotezę że ten w Fordzie robił coś na tyle głupiego że sprowokował typa z renówki bo kozaczenia. Co średnio działa na korzyść wszystkich kozaów którzy tutaj jęczą że Ford jest niewinny.

Baronessa napisał/a:

Wiadomo, że przepisy to przepisy i wina fordziaka, ale nagrywający to jakaś straszna melepeta... Jak się tak martwi o bezpieczeństwo gówniaka, to na chuj go w ogóle pakuje do samochodu...


Angel napisał/a:

Hamował klaksonem i jedzie z dzieckiem - jeszcze jakieś argumenty aby nie uniknąć kolizji?
Dziecko w aucie ale kurwa musi być.


krzywro napisał/a:

ok wszystko się zgadza ale.. Wina wpierdalającego się na pas OK ale walący też zmieniał pas, też powinien pomyśleć jadąc z dziećmi jak sam mówi.


Chłop w przypływie emocji powiedział głupio że ma dziecko w aucie, a Wy się jak nabuzowane hormonami nastolatki szukające uwagi koleżanek, czepiacie o gówno i go wyzywacie od ciot bo to powiedział. Chryste... Prawie brzmicie jakbyście bronili tego co złamał przepisy i ciągłą przekroczył bo jest większy kozak i nie ciotuje o jakimś dziecku... Mam nadzieje że to tylko hormony i jakiś dziwny symetryzm drogowy a nie wasze realne myśli.

Will70 napisał/a:

Mówię o kurwie która jadąc z dzieckiem celowo powoduje kolizję. Jak jesteś niedojebany tak jak on, to idź do lekarza. Od głowy.


Biorąc pod uwagę że ten urywek filmu zaczyna się przed stłuczką, nie za bardzo możesz stawiać hipotezy że ten z tyłu spowodował kolizję. Musiałbyś być mieć dłuższe nagranie które pokazuje że ten w Fordzie od dłuższego czasu próbował wjechać na pas a ten z dzieckiem go blokował aż w końcu mu w dupę wjechał. Nie masz takiego nagrania. Tylko mi tutaj nie bełkocz o tym że kierowca musi mieć refleks olimpijski, bo skoro sam masz od DAWNA prawo jazdy to z racji biologicznego wieku Twój refleks Cię dyskwalifikuje do jazdy.
Dodatkowo mamy opis w którym autor, zakładam że nie kłamie, stwierdza że policji wypisała mandat Fordowi. Policji zapewne miała dostęp do dłuższego nagrania.

Bonkojad napisał/a:

A użycie słowa k.... przy dzieciach to mu nie przeszkadza.


Brzmisz jak moi kuzyni w wieku przed-nastoletnim. Zrobią coś złego i zamiast przeprosić to zaczynają wymieniać kto i co zrobił też złego... Jeden z najmniej wartościowych postów w tym temacie. Wnosisz mniej mądrości niż niektórzy tutaj których co drugie słowo to wulgaryzm...

mateuszsick napisał/a:

Niee, to było skurwysyństwo i powinni nagrywającemu deskoterapię zafundować na tej ulicy tam, mógł ominąć spokojnie i pojechać ale wolał skręcić w prawo i zajebać. Z resztą kto ma IQ trochę wyższe od psa i nie jest jebanym śmieciem jak nagrywający to to zauważy co tu się wydażyło.


BambiPMT napisał/a:

Kolejna pizda jak kamerkowicz.
Cipa bezpiecznie jechała? Kurwa upośledzony by zdążył zachamować przed tym fordem. Kolo się wpierdolił specjalnie żeby móc jak rudy na psy zadzwonić. Debil kurwa to mało powiedziane.



"jebany śmieć", "zadzownić na psy" - widać że szkoła się zaczęła i dzieci wróciły z wakacji.

Velture napisał/a:

Miałem w życiu kilka kolizji, zarówno ze swojej i cudzej winy, to [...]


Po napisaniu pierwszej części tego zdania powinna zapalić Ci się czerwona lampka, że może nie jesteś najlepszym ekspertem w temacie i warto swojego zdania nie podnosić. Z tego samego powodu ten typ co dziesiąty raz zdaje teoretyczny egzamin na prawo jazdy nie jest osobą z którą powinno się przed takim egzaminem rozmawiać a przynajmniej słuchać i brać do serca co mówi...

CrookerS napisał/a:

Smiec z kamerka. Zesrał by sie jakby wpuscił. Oby wypadl mu odbyt


Nie żebym bronił którejkolwiek ze stron, ale znaki drogowe w Polsce są na tyle daleko ustawione że jest sporo czasu aby zmienić pas. Ten debil w Fordzie już przed wypadkiem na ślady stłuczki w tamtym miejscu. Zamiast jechać z maksymalną dozwoloną prędkością do ostatniego momentu, to może się "ukorzyć" zwolnić i zacząć zmieniać pas przed ciągnął. Ja wiem, patrząc na komentarze ludzi w tym temacie, że to takie niemęskie zwolnić do ~30kmph albo się kompletnie zatrzymać, ale wtedy nie ma się problemu z debilami co w ramach zasad wjadą w dupę bo ciągła.

spodenki napisał/a:

To wskażesz wreszcie gdzie napisałem, że kierowca Forda nie powinien dostać mandatu, czy dalej będziesz się błaźnił głupimi tekstami ze szkoły specjalnej?


Ja się z kolei zastanawiam czemu za punktu swojego wypaczonego honoru wybrałeś sobie tą rozmowę...? Gościu w Fordzie ma tył bardziej wyklepany niż Biedroń. Ewidetnie to nie jest pierwszy raz kiedy zrobił coś w tym stylu. Ja wiem że go nie bronisz, ale po co się wypowiadasz w tonie który prawie brzmi jakbyś go bronił. Wyloguj się z konta, weź oddech i tyle.
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-04, 18:43
Ork.Fajny napisał/a:

Ja się z kolei zastanawiam czemu za punktu swojego wypaczonego honoru wybrałeś sobie tą rozmowę...?



Nie musisz wszystkiego rozumieć. Chyba nie jest dla ciebie obcy ten stan.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 18:46
spodenki napisał/a:

Nie musisz wszystkiego rozumieć. Chyba nie jest dla ciebie obcy ten stan.



Biorąc pod uwagę że nigdy nie było człowieka, który by rozumiał wszystko, Twoja riposta jest trochę (a nawet bardzo) infantylna. Oczywiście że nie jest mi ten stan obcy. Co nie zmienia faktu że się kłócisz o bzdurę i tylko kompromitujesz.
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-04, 18:47
Ork.Fajny napisał/a:

Biorąc pod uwagę że nigdy nie było człowieka, który by rozumiał wszystko, Twoja riposta jest trochę (a nawet bardzo) infantylna. Oczywiście że nie jest mi ten stan obcy. Co nie zmienia faktu że się kłócisz o bzdurę i tylko kompromitujesz.



Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 18:49
spodenki napisał/a:

Jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno



Okej. Ego. Twoim problemem jest ego które Ci każe każdemu odpisać i zawsze swoją opinię wygłosić. No spoko. Wszystko jasne. Nie musisz dalej odpisywać.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 18:56
Ork.Fajny napisał/a:

Okej. Ego. Twoim problemem jest ego które Ci każe każdemu odpisać i zawsze swoją opinię wygłosić. No spoko. Wszystko jasne. Nie musisz dalej odpisywać.



Jednodniowa kariera ma swoje blaski

spodenki napisał/a:

Przyznam szczerze, że mnie bardzo zaskoczyłeś. Jesteś bardziej tępy niż zakładałem.
Nie wspomniałeś?
To jakie niesie ze sobą konsekwencje?
Po co mi imbecylu tłumaczysz, że za to jest mandat, skoro ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest?
Może jednak ty skuj ryj i idź wypiąć się najbliższemu taksiarzowi Okręgowa Cipko. Nie zapomnij ulubionej Nivejki.
Po wszystkim poproś ich o wytłumaczenie o czym piszę. Choć obawiam się, że i tak nic nie zrozumiesz.



Pacanie drogi. Przytoczyłem przykład z życia, a ty się prujesz o chuj wie co szukając punktu zaczepienia.

Mandatu ja nie dostałem gwoli ścisłości więc jak już mówiłem, wracaj do przeglądania obrazków bo to ci zostanie
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-04, 19:04
Bul_od_bytu napisał/a:

Pacanie drogi. Przytoczyłem przykład z życia, a ty się prujesz o chuj wie co szukając punktu zaczepienia.
Mandatu ja nie dostałem gwoli ścisłości więc jak już mówiłem, wracaj do przeglądania obrazków bo to ci zostanie



Pacanie tani. Czyli jednak pisałeś o mandacie? Jeszcze niedawno twierdziłeś, że nie 😅
Ze wszystkim tak masz, że trzeba ci to jasno przedstawić jedno pod drugim, abyś w jakimś stopniu zakumał?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 19:18
spodenki napisał/a:

Pacanie tani. Czyli jednak pisałeś o mandacie? Jeszcze niedawno twierdziłeś, że nie 😅
Ze wszystkim tak masz, że trzeba ci to jasno przedstawić jedno pod drugim, abyś w jakimś stopniu zakumał?



Przypominasz debila, który nie zrozumiał treści książki i ma pretensje do autora

Skoro z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie słabo to lepiej wróć do przeglądania obrazków i się nie pogrążaj bo mimo twoich ograniczeń umysłowych każda cierpliwość ma swoje granice.
Zgłoś
Avatar
spodenki 2024-09-04, 19:22
Bul_od_bytu napisał/a:

Przypominasz debila, który nie zrozumiał treści książki i ma pretensje do autora
Skoro z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie słabo to lepiej wróć do przeglądania obrazków i się nie pogrążaj bo mimo twoich ograniczeń umysłowych każda cierpliwość ma swoje granice.



Zgłoś
Avatar
Piecu88 2024-09-04, 22:20
Dżepetto napisał/a:

Zrób prawko i dopiero się wypowiadaj



Przy zmianie pasa ten z prawej ma pierwszeństwo
Zgłoś
Avatar
keym 2024-09-05, 12:56
Bul_od_bytu napisał/a:

Powinieneś pracować w MS i pisać nam ustawy. Zaczynam rozumieć skąd lewactwo ma w wyborach głosy
Według twojej logiki świat by działał tak: Każdy pieszy właziłby na przejście na czerwonym, ale winnym potrącenia byłby i tak kierowca bo przecież popełnienie wykroczenia przez pieszego nie usprawiedliwia spowodowania kolizji, a to będący w ruchu samochód spowodował kontakt z pieszym. Dla pieszego (jeśli przeżył) mandat za przechodzenie na czerwonym, a kierowcę na 12 lat za spowodowanie wypadku w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym
Ma to sens



[ Dodano 2024-09-05, 13:05 ]
Ziomeczku, jak przekładasz taką sytuację do wtargnięcia na jezdnię pieszego, to ja Ci mogę tylko pogratulować inteligencji. W sytuacji wtargnięcia pieszego bezpośrednio przed jadący pojazd kierujący pojazdem nie ma szans, wykonać jakiegokolwiek manewru, którym mógłby uniknąć potrącenia. Na tym nagraniu kierowca miał czas i mógł jeśli by chciał, po prostu się zatrzymać i jak normalny Polak sobie pokurwować za kierownicą.. To jest różnica w tych sytuacjach. Jak tak bardzo raziło go wpierdalanie się na jego pas, mógł sobie powiedzieć "rikord widio" i wysłać nagranie na stop cham albo stopagresjidrogowej i tyle. Ale nie.. musiał po frajersku wdupic się w tył tego forda, będąc błędnie przekonanym o swojej racji. Jeśli ktokolwiek ma dotarcie do kamerkowicza to byłbym zobowiązany za jakiś wiarygodny przekaz dotyczący zakończenia sprawy. Jeśli sprawa trafiła do zespołu wykroczeń w ruchu drogowym to jestem przekonany, że nasz "Spielberg" przytulił kobel za kolizję.
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2024-09-05, 13:07
Ulung pierdolony
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie