18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
Dodaję filmik, który jest być może sucharem, ale pewnie kilka osób tego filmiku nie widziało...

Dla Moderatorów- Po tagach nie znalazłem, więc chyba dubla nie ma.

PS. jeżeli nie ten dział to sam nie wiem gdzie dodać ...

A od 5:05 mały gratis, niestety żadnych zdjęć ani samych ujęć :/

Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-08-22, 16:25
asp6 napisał/a:


masz racje jeżdzi niemcem a ja i tak cie objade:)



Cytat:

widzisz drogi kolego sport motorowy to nie tylko tory, a kjs kzk??
tak na prawde nie chodzi o to zeby kupic sportowe auto ale modzic cos co sie ma wkładac serce w to.



ty jakis jebniety jestes?

bede strzelal absolwent zawodówki? "mechanik i huj?"
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-22, 16:32
Wiochmen napisał/a:



ty jakis jebniety jestes?

bede strzelal absolwent zawodówki? "mechanik i huj?"



a własnie ze nie:0 to ze polska ma tylko zawodówki i technika i tam sie kształcą barany to nie moja sprawa. ja mam swoja firme po to zeby nie robic za 1500 dobrym lotem tylko zeby życ jak człowiek i utrzymac dziecko:) widze że nie warto rozmawiac z loża szyderców bo jak oni maja żle i nie chce im sie to inni tez tak musza.
Zgłoś
Avatar
kacper6 2011-08-22, 16:47
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
asp6 2011-08-22, 18:19
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Hahaha, no kurwa, mamy tu biznesmena na forum, niesamowite vykształcenie, dobra firma, dziecko, dupeczka, nielegalne wyścigi.

Weź kurwa, to prawie jak w filmie! Ty to masz życie ziąąąą



no chciałbym zeby było jak w filmie ale jest polska i to raczej komedia. a co do ciebie to nawet nie chce mi sie pisac.
Zgłoś
Avatar
kacper6 2011-08-22, 21:46
Mam nadzieję że ktoś z "dyrekcji" zrobi coś z kozogłowym, bo skoro za ubliżanie mu dostaje się ostrzeżenia to ten typ powiniem mieć dożywotni zakaz komentowania na tym portalu za całokształt swojej twórczości
Zgłoś
Avatar
kacper6 2011-08-24, 0:00
Jak pech to pech , ubliżanie czyjejś matce dobrze świadczy o człowieku tak ? Naucz się ubliżać w urozmaicony sposób i osobiście albo się nie udzielaj, chamski komentarz nie powinien dziwić na tym portalu ale prymitywizm to i owszem, widze że wiele prawdy było w tym co o tobie napisałem skoro tak cię to zabolało, i cieszy mnie to bardzo ale margines społeczny też jest potrzebny żeby świat funkcjonował więc się nie przejmuj
Zgłoś