18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Dodaję filmik, który jest być może sucharem, ale pewnie kilka osób tego filmiku nie widziało...

Dla Moderatorów- Po tagach nie znalazłem, więc chyba dubla nie ma.

PS. jeżeli nie ten dział to sam nie wiem gdzie dodać ...

A od 5:05 mały gratis, niestety żadnych zdjęć ani samych ujęć :/

Zgłoś
Avatar
pabl0 2011-08-21, 21:34
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

@ap do tych na gurze

Mam dyslekcje wienc moge robic błendy, nie moja wina, ale pisze na szypko i nie mam czaso spraawdźidź



Nie ma czegos takiego jak dysleksja, mozesz to nazywac conajwyzej dysmozgowiem, bo jesli kazdy pierdolony baran potrafi nauczyc sie tabliczki mnozenia , to jest tez wstanie nauczyc sie pisac poprawna polszczyzna, tylko problem polega na tym, ze Ci wszyscy "dyslektycy" to jebane matoly, ktorym sie w podstawowce nie chcialo uczyc ortografii i teraz maja wymowke na swoja debilizm.

Nie wiem czy twoj ostatni post byl prowokacja, bo jesli nie bylo to szczerze ci wspolczuje.
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-21, 22:35
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:



Powiadomie w takim razie o tym za wczasu policje



se powiadamiaj my i tak wiemy kiedy pały jada, a to że jestes ignorantem swiadczy tylko o tobie.
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-21, 22:56
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:



Ja jestem ignorantem? Buczycie tym gównem i spać nie idzie albo rozpierdolicie jakiegoś ludzia lub kota.



właśnie pokazałes jakim jestes ignorantem i cepem. po pierwsze głosny wydech ratuje życie takim gałganom jak ty bo nie przeleza przez ulice w niedozwolonym miejscu o słyszy ze jedzie. Mylisz nas ludzi którzy wkładaj w ten sport całe swoje życie z tymi pajacami w bemkach golfach co zakładaja mugeny i mysla ze jak głosne to szybkie i nie dotycza ich znaki. my najbardziej stosujemy sie do znaków predkosci oraz jestesmy rozwazni na drodze i jest wiele powodów dlaczego tak sie zachowujemy.
Zgłoś
Avatar
kacper6 2011-08-22, 1:10
Kozogłowy trafnie się nazwałeś, do tego że jesteś tępy już nas przekonałeś, pewnie jeszcze morde masz jak koza i jedyne co potrafisz to pierdolić głupoty w komentarzach, owszem masz dynsfunkcję na litere D ale nie jest to dysleksja a debilizm, szkoda że nieuleczalny i niestety nie jest śmiertelny..gimbolu bez pojęcia i zapewne bez prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-22, 1:14
kacper6 napisał/a:

Kozogłowy trafnie się nazwałeś, do tego że jesteś tępy już nas przekonałeś, pewnie jeszcze morde masz jak koza i jedyne co potrafisz to pierdolić głupoty w komentarzach, owszem masz dynsfunkcję na litere D ale nie jest to dysleksja a debilizm, szkoda że nieuleczalny i niestety nie jest śmiertelny..gimbolu bez pojęcia i zapewne bez prawa jazdy.



zgadzam sie w 100%. i dodam ze ze jest to niedzielny kierowca
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-22, 4:15
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:



Cisza nocna kórwo, stosój sie albo dojade cie z kolegami

Poglondasz mnie pederasto?



chłopczyku, posłuchaj nie bede sie zniżał do twojego poziomu, to że prawdopodobnie masz 10 lat i jesteś z małej pipidówy( nie chce w żaadnym wypadku obrazić kogokolwiek innego mieszkającego na wsi), nie oznacza że zjadłeś wszystkie rozumy i możesz kozaczyć na forum. Twoje odzywki mnie nie ruszają i nie zamierzam sie z tobą w żadnym wypadku wykłócać, to był mój ostatni post skierowany twoją stronę, prosze też reszte użyszkodników aby nie odpisywali na twoje głupie prowokacje spowodowane ciągłym wiekiem dorastania. jak dorośniesz i będziesz w stanie rozmawiać jak cywilizowany człowiek to spójrz na swoje posty i może wtedy zrobi ci się wstyd, a tak nawiasem mówiąc nie gróź kolegami bo zapewne jeśli w ogóle jakiś masz jest ich góra 1 lub 2 na twoim poziomie choć nie sądzę by ktoś miał tak niski poziom
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-08-22, 10:11
asp6 napisał/a:

po przeczytaniu pierwszej strony nie dosc ze sie wkurwiłem to jeszcze dziwie sie jak matka ziemia nosi takich cepów. Ten filmik obraża duż grupe ludzi z łodzi którzy sie ścigaja i dbaja o auta. Jezeli ktos nie widział nielegali to zapraszam na della w niedziele od 20 moze pare łebków w koncu zobaczy prawdziwy sport samochodowy. nie ważne jakie kto ma auto wazne co moze i jak umie, przykład na dellu jest zielony maluch nikt sie z nim nie ściga pówód prosty objeżdźa kazdego a to tylko maluch. Na filmie sa jakies dziwne wynalazki o których łódź nie słyszała. a jeżeli chodzi o "drift" na filmie to zapraszam na zakret po dellu tam chłopaki driftuja. a jezeli nie wiecie o co chodzi to poszukajcie sobie na youtubie JBB sa to chłopaki z łodzi i oni driftuja a nie cisna na recznym lub wstecznym. niech jeszcze raz ktos napisze cos na temat nielegali w łodzi albo doda taki chłam to bede tepił, biore udział w tym i nie chce zeby mnie postrzegano przez pryzamt kilku pajacy którzy maja niby moce dwó litrówki w szestnastce i moga zakozaczyc. pojemnosc to nie wszystko, sam o tym sie przekonałem jak zaczynałem mam swifta 1.3 na monowtrysku troche zmodzony i ma to zaledwie 90 km a objechałem bemke 2.5 zrobiona na 150 km. reasumujac niech ten pajac co wstawił ten post przyjedzie swoim wynalazkiem na della to moze zrozumie co to wyscigi.


To kurwa znowu jakiś żart jest... A ja jestem na tyle naiwny, że pewnie to sprawdzę...
asp6 napisał/a:


właśnie pokazałes jakim jestes ignorantem i cepem. po pierwsze głosny wydech ratuje życie takim gałganom jak ty bo nie przeleza przez ulice w niedozwolonym miejscu o słyszy ze jedzie. Mylisz nas ludzi którzy wkładaj w ten sport całe swoje życie z tymi pajacami w bemkach golfach co zakładaja mugeny i mysla ze jak głosne to szybkie i nie dotycza ich znaki. my najbardziej stosujemy sie do znaków predkosci oraz jestesmy rozwazni na drodze i jest wiele powodów dlaczego tak sie zachowujemy.


Zaraz ze śmiechu mi zwieracze puszczą chyba

Zamiast odrazu rozkurwić biednego Swifta zacznij może od gokartów
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-22, 11:20
mcmt napisał/a:


To kurwa znowu jakiś żart jest... A ja jestem na tyle naiwny, że pewnie to sprawdzę...

Zaraz ze śmiechu mi zwieracze puszczą chyba

Zamiast odrazu rozkurwić biednego Swifta zacznij może od gokartów



a prosze cie bardzo spradzaj swoja bemka, lecz mysle ze sobie wstydu narobisz.

hehe biednego swifta, no nie moge ty myslisz ze niemieckie najlepsze?? to uświadamiam japonia a dokładniej stara japonia to sa najlepsze pojazdy. widac ze nigdy sie nie scigałes i nie rozumiesznic. sciga sie wiele pojazdów takich o jakich bys nie pomyslał
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-08-22, 12:28
asp6 napisał/a:

to uświadamiam japonia a dokładniej stara japonia to sa najlepsze pojazdy. widac ze nigdy sie nie scigałes i nie rozumiesznic. sciga sie wiele pojazdów takich o jakich bys nie pomyslał


Zgłoś
Avatar
kacper6 2011-08-22, 12:57
Kozogłowy twoja biedota umysłowa i poziom kultury rzęsistka pochwowego przyprawiają o dreszcze, patrząc na to co piszesz upewniam się w przekonaniu że eutanazji nie wymyślono bez powodu, jak chcesz to mogę ci zafundować podróż do Holandii ale tylko w jedną stronę, nie zamierzam też obrażać twojej matki bo podejrzewam że jest bogu ducha winna, współczuje jej szczerze że urodziła takiego idiotę, a obrażanie mojej świadczy tylko o tym że jesteś wyjątkowo płytki i brak ci wyobraźni aby zripostować, ale czego się można spodziewać po takim marginesie społecznym jak ty.. Gdybyś nie rozumiał któregoś ze słów to pytaj o nie śmiało.
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-22, 13:03
mcmt napisał/a:




masz racje jeżdzi niemcem a ja i tak cie objade:)
Zgłoś
Avatar
kacper6 2011-08-22, 13:19
asp6 chciałbym Cie uświadomić że mcmt nie pił do japońskich samochodów ale do merytoryki Twojej wypowiedźi a prawdziwy sport motorowy to jest na torach do tego przeznaczonych, uliczne wyścigi są subtelne jak porównywanie długości faji i opierają sie na podobnych zasadach. Nie prościej kupić samochód sportowy, który z założenia przeznaczony jest do dynamicznej jazdy? I użytkować go zgodnie z jego przeznaczeniem? Przecież są track day'e..
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-22, 14:34
kacper6 napisał/a:

asp6 chciałbym Cie uświadomić że mcmt nie pił do japońskich samochodów ale do merytoryki Twojej wypowiedźi a prawdziwy sport motorowy to jest na torach do tego przeznaczonych, uliczne wyścigi są subtelne jak porównywanie długości faji i opierają sie na podobnych zasadach. Nie prościej kupić samochód sportowy, który z założenia przeznaczony jest do dynamicznej jazdy? I użytkować go zgodnie z jego przeznaczeniem? Przecież są track day'e..



widzisz drogi kolego sport motorowy to nie tylko tory, a kjs kzk??
tak na prawde nie chodzi o to zeby kupic sportowe auto ale modzic cos co sie ma wkładac serce w to.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-08-22, 14:58 3
Oby do września wytrzymać; dzieci do gimnazjów wrócą, na sadolu będzie mniej ścigających się "znafcuf" motoryzacji...
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-22, 15:37
mcmt napisał/a:

Oby do września wytrzymać; dzieci do gimnazjów wrócą, na sadolu będzie mniej ścigających się "znafcuf" motoryzacji...



widzisz mój drogi wiesz co, to ze masz bemke 850 nie robi z ciebie kozaka. a gimnajuzm juz dafederacia8no za mna
i mam nadzieje ze bede miał vielu takich klientów i bede zarabiał na nich:) dzieki ludziom którzy nie ogarniaja to ja zarabiam i mój varsztat żyje:D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie