18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Dodaję filmik, który jest być może sucharem, ale pewnie kilka osób tego filmiku nie widziało...

Dla Moderatorów- Po tagach nie znalazłem, więc chyba dubla nie ma.

PS. jeżeli nie ten dział to sam nie wiem gdzie dodać ...

A od 5:05 mały gratis, niestety żadnych zdjęć ani samych ujęć :/

Zgłoś
Avatar
lapps 2011-08-21, 5:39
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Te pokurwy jeżdzą o 4 w nocy i spać się nie da, kiedyś kurwa wstanę i kurwa pinezki rozsypię skurwysynom, już 2 się rozjebało na drzewach po drodzę, mam nadzieję, że jeszcze kilku to zrobi, ae na słupach bo drzew szkoda.



no pierdol ze z lodzi jestes :E wstyd

a z typkow beka ze jeszcze rejestracje pokazali. zaczekaja po cywilu pod domem, a potem tylko jechac za nim i hajs liczyc
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2011-08-21, 9:40
daje piwo i komentarz!
za bonus w postaci idioty
Zgłoś
Avatar
rybzon 2011-08-21, 9:57
O kurwa widzę Calibrę w wiejskim tuningu to już wiem, że mega tjunerzy muszą tam dawać popisy
Zgłoś
Avatar
kacper6 2011-08-21, 11:01 3
Najjasniejszy Pan Kozogłowy i adm8898 to nie jest miejsce do wypisywania czym się jeździ w NFS'ie, film chujnia, palenie gumy na zaciągniętym ręcznym, śmieszne próby latania bokiem w starych kombi, obrzydliwa calibra i kretyn, który nie potrafi jechać na wprost tylko rozpierdala się o barierki nie zasługują na piwo, conajwyżej na mocz.
Zgłoś
Avatar
djpolb 2011-08-21, 11:44
Nocą kręcone żeby pejsów nie było widać
Zgłoś
Avatar
amb 2011-08-21, 11:57
Pragne tylko zauwazyc, ze ten filmik ma najmarniej 8 lat. Wtedy jeszcze dobrzy kierowcy nie wiedzieli, co to Internet i nie wszyscy internauci byli dobrymi kierowcami.

Faktem jest, ze dupy filmik nie urywa...
Zgłoś
Avatar
heartshade 2011-08-21, 12:52
GOLFIKI TRÓJKI, ASTRY, KADECIKI oto śmietanka Łódzkiej ścigającej się motoryzacji.
Rozmach mocy od 55 do 95 koni mechanicznych. Strach się Kurwa Bać!
Zgłoś
Avatar
mcmt 2011-08-21, 13:05 1
gordon_gekko napisał/a:

ciekawi mnie co było powodem że to ałddiiii wpadło w poślizg ?? chyba że chciał szpanować seryjnym zawieszeniem które ma przyczepność gówno wartą...


Brak umiejętności
Założę się, że większość z tych dzieciaków nie jeździła nigdy po torze, nie mają żadnego przygotowania a 360* to max co potrafią.

Zapierdalać tym Subaru - rozumiem. Ale pozostałe autka...
Zgłoś
Avatar
piwko6 2011-08-21, 13:27
cwaniactwo i totalna amatorszczyzna. Nie hejtuje waszych "wyczynów" ale inaczej tego nie potrafię nazwać. Nic ciekawego poza rozjebanym autem. Bawcie się ale takiego shitu wstyd dodawać na neta. Pozdro
Zgłoś
Avatar
otton1910 2011-08-21, 13:39 1
przez tych ludzi spać nie moge
mowie doslownie mieszkam niedaleko
Zgłoś
Avatar
K................y 2011-08-21, 14:59
wyprzedzi malucha i "Aaa kurwa Fast Five!"
Zgłoś
Avatar
yoshi 2011-08-21, 15:40
ja pierdole, eklips kar tim !

u nas tacy przynajmniej na kreche sie ścigają i przynajmniej mają po 250 koni, a nie latają starymi astrami w kombi.

Zeby zaraz mnie autor nie zjebał, takie wrx to możesz sobie w dupe wsadzić, bo aktualnie są tanie jak barszcz
Zgłoś
Avatar
pabl0 2011-08-21, 17:38
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Ty brudasie tam z gury, jak bende chcial to napisze, ze jezdze nawet ferrari a69



Jak Ci tata pozwoli sie przejechac, a narazie radzilbym sie zaopatrzyc w slownik, bo troche obciach zeby stary chlop takie byki walil.
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-08-21, 18:32
Najjaśniejszy Pan Kozogłowy napisał/a:

Ty brudasie tam z gury, jak bende chcial to napisze, ze jezdze nawet ferrari a69



Prędzej zaliczysz 69 z dwoma murzynami analfabeto!
Zgłoś
Avatar
asp6 2011-08-21, 21:13
po przeczytaniu pierwszej strony nie dosc ze sie wkurwiłem to jeszcze dziwie sie jak matka ziemia nosi takich cepów. Ten filmik obraża duż grupe ludzi z łodzi którzy sie ścigaja i dbaja o auta. Jezeli ktos nie widział nielegali to zapraszam na della w niedziele od 20 moze pare łebków w koncu zobaczy prawdziwy sport samochodowy. nie ważne jakie kto ma auto wazne co moze i jak umie, przykład na dellu jest zielony maluch nikt sie z nim nie ściga pówód prosty objeżdźa kazdego a to tylko maluch. Na filmie sa jakies dziwne wynalazki o których łódź nie słyszała. a jeżeli chodzi o "drift" na filmie to zapraszam na zakret po dellu tam chłopaki driftuja. a jezeli nie wiecie o co chodzi to poszukajcie sobie na youtubie JBB sa to chłopaki z łodzi i oni driftuja a nie cisna na recznym lub wstecznym. niech jeszcze raz ktos napisze cos na temat nielegali w łodzi albo doda taki chłam to bede tepił, biore udział w tym i nie chce zeby mnie postrzegano przez pryzamt kilku pajacy którzy maja niby moce dwó litrówki w szestnastce i moga zakozaczyc. pojemnosc to nie wszystko, sam o tym sie przekonałem jak zaczynałem mam swifta 1.3 na monowtrysku troche zmodzony i ma to zaledwie 90 km a objechałem bemke 2.5 zrobiona na 150 km. reasumujac niech ten pajac co wstawił ten post przyjedzie swoim wynalazkiem na della to moze zrozumie co to wyscigi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie