18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
Dodaję filmik, który jest być może sucharem, ale pewnie kilka osób tego filmiku nie widziało...

Dla Moderatorów- Po tagach nie znalazłem, więc chyba dubla nie ma.

PS. jeżeli nie ten dział to sam nie wiem gdzie dodać ...

A od 5:05 mały gratis, niestety żadnych zdjęć ani samych ujęć :/

Zgłoś
Avatar
fejzez 2011-08-18, 19:45
Wyścigi ?
przez cały filmik zauważyłem tylko 1 wyścig a reszta to chuja palenie, ogólnie chujowe.
Zgłoś
Avatar
endrju1 2011-08-18, 22:17
zakończenie ratuje cały filmik (choć można było dopisać, żeby oglądać od 5:05).
Zgłoś
Avatar
G................9 2011-08-18, 22:20 5
No rewelacja! Zjebane ni to drift ni chuj wie co Hondą Civic, ruszająca Calibra z wiejskim skrzydłem, rozjebane audi tatusia i sami królowie prostej. Jaja ogolić, wydać po resoraku Matchbox`a i zapierdalać do przedszkola a nie na drogę. Koniec NFS na konsoli, nie ma takiej jazdy, dziękuję, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
LuTeK 2011-08-18, 23:19
cala święta trójca stare zabytkowe bmw, jakaś śmieszna honda i na koniec mega czerwona calibra z mnóstwem szpachli i plastików przypominających spojler i poszerzenia

P.S.
czy my się cofnęliśmy do 1410 roku
Zgłoś
Avatar
adamov 2011-08-18, 23:50
LuTeK napisał/a:

cala święta trójca stare zabytkowe bmw, jakaś śmieszna honda i na koniec mega czerwona calibra z mnóstwem szpachli i plastików przypominających spojler i poszerzenia

P.S.
czy my się cofnęliśmy do 1410 roku



nie.. ale nikt normalny nie będzie katował nowego mercedesa klasy S, albo lepszych wozów tylko dla jakiegoś filmiku...bo po prostu szkoda.... ja bym swojego Audi RS4 nigdy tak nie katował, aczkolwiek na światłach lubię ten charakterystyczny dźwięk silnika
Zgłoś
Avatar
grass1986 2011-08-19, 16:45 1
nie.. ale nikt normalny nie będzie katował nowego mercedesa klasy S, albo lepszych wozów tylko dla jakiegoś filmiku...bo po prostu szkoda.... ja bym swojego Audi RS4 nigdy tak nie katował, aczkolwiek na światłach lubię ten charakterystyczny dźwięk silnika

Widziałeś ty RS4 tak jak te buraki z Łodzi, które dorwały się do kombiaków swoich starych gdy oni spali. Film poniżej wora a tytuł "wyścigi" to jakiś żart
Zgłoś
Avatar
c................r 2011-08-19, 17:04 1
ruskie ładami tak robią bez opon
Zgłoś
Avatar
eL_AdameK 2011-08-19, 17:49 2
1:41 Krzychu nareszcie Kadetem pokazał
Zgłoś
Avatar
enateh 2011-08-19, 21:05
widzę że benzyna była jeszcze tania
Zgłoś
Avatar
Stuku 2011-08-19, 21:39
Cytat:

Film ten przeznaczony jest dla niedzielnych kierowców którzy swoją swoją dynamiczną a zarazem piękną jazda wkurwiają młodych utalentowanych posiadaczy mechanicznych pociech



No ten z 5.05 ma talent ... Ogólnie jaj nie urwa. Nie ma to jak dorwać się do pierwszego lepszego auta które ma koła, jedzie do przodu nie koniecznie zostawiając za sobą dwa ślady robią z siebie szybkich i wściekłych. Dlatego opłaca się otworzyć zakład pogrzebowy. Takich talentów nigdy nie zabraknie.
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-08-20, 9:46
Który z tych samochodów ma napęd na tył?
Gdzie jest poldek?
Zgłoś
Avatar
michas02 2011-08-20, 10:00 7
Jedzie potem taki 200km/h po publicznej drodze, straci panowanie i wpierdoli się w czteroosobową rodzinę wracającą z wakacji. I co kurwa? 5 osób idzie do piachu bo ten chciał pokazać jak potrafi zapierdalać na prostej. Ludzie trochę rozwagi. Jak chce się poszaleć to jazda na tor. Co do filmiku to słaby. Albo palenie gumy, jazda po prostej czy ślizganie się po całej drodze. I to święte przekonanie, że potrafią świetnie jeździć. Kurwa nie na tym to polega. Ale ja tu sie mogę produkować. I tak każdy z tych "kierowców" powie, że oni potrafią, mają świetne auto i to ja jestem chujowy. A za tydzień dowiemy się o kolejnym golfie, civicu czy kalibrze rozsmarowaniej na obwodnicy.
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2011-08-20, 23:53
i dobrze im tak - (filmik po 5:05) - lepiej by sie rozjebali na bandzie i sie zabili niz niewinnego czlowieka...
Zgłoś
Avatar
bania88 2011-08-21, 0:09
Jezdza grzmotami po miescie, ale mi super mega wyscigi.
Zgłoś
Avatar
marcinzmm 2011-08-21, 0:47
1.41 krzychu kadetem tera !!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie