18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Dodaję filmik, który jest być może sucharem, ale pewnie kilka osób tego filmiku nie widziało...

Dla Moderatorów- Po tagach nie znalazłem, więc chyba dubla nie ma.

PS. jeżeli nie ten dział to sam nie wiem gdzie dodać ...

A od 5:05 mały gratis, niestety żadnych zdjęć ani samych ujęć :/

Zgłoś
Avatar
BongMan 2011-08-18, 9:27 2
"Łódź kurwa!"
Zgłoś
Avatar
RdK 2011-08-18, 9:28 7
Nie no wybacz, ale przypominasz mi nieporadnego malca błąkającego się bez rodziców po supermarkecie.
Przepraszam, szukałem, nie znalazłem. Może jeszcze tego nie widzieliście. Sam nie wiem gdzie to dodać. Po prostu to tutaj położę. Tylko nie bijcie.

Daj spokój.
Zgłoś
Avatar
gressive 2011-08-18, 9:35 1
Nie jestem żadnym malcem, chodzi mi o to, że po prostu nie wiedziałem gdzie to dodać... A, że Ty masz takie skojarzenia . . . . .
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-08-18, 9:39
gressive, polecam gorąco:

sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-08-18, 9:54 4
Dobrze kurwie w tej audicy.
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-08-18, 12:19 7
same stare złomy, po prostej zapierdalają i szczytem techniki jest poślizg (bo driftem tego nazwać nie można). Nie ma szału.
Zgłoś
Avatar
gressive 2011-08-18, 12:27
Słuchaj człowieku ! Jeżeli nie prowadziłeś tego ''złoma'' to się nie odzywaj. OK?? Nawet nie wiesz jak ładnie mruczy ten pojazd... mowa o Fiacie, ale co Ty tam kurwa wiesz, pewnie nie wiesz o jakim Fiacie piszę
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2011-08-18, 12:37 8
gressive napisał/a:

Słuchaj człowieku ! Jeżeli nie prowadziłeś tego ''złoma'' to się nie odzywaj. OK?? Nawet nie wiesz jak ładnie mruczy ten pojazd... mowa o Fiacie, ale co Ty tam kurwa wiesz, pewnie nie wiesz o jakim Fiacie piszę



ta, seicento. Nie będę Ci tu pisał co prowadziłem a czego nie.
Filmik poza kraksą jest słaby.

z Fiata to tylko Ferrari, reszta gówno warta
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-08-18, 13:55
no nie prawda , sporo pierwszych fiatów stawiało motoryzacyjne piony
Zgłoś
Avatar
G................y 2011-08-18, 14:42
ciekawi mnie co było powodem że to ałddiiii wpadło w poślizg ?? chyba że chciał szpanować seryjnym zawieszeniem które ma przyczepność gówno wartą...
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2011-08-18, 15:15
bonus też był śmieszny ale najbardziej rozjebały mnie fabia i astra - obie w kombi HAHAHA!!!
Zgłoś
Avatar
Perwersyjny_cham 2011-08-18, 16:13
Ten film to jeden wielki blad , ktory zaczyna sie od napisow poczatkowych . Drodzy lodzianie , skupie sie na pieczeniu dzieci w piekarniku i wpierdalaniu drazy . Internety sa nie dla was .
Zgłoś
Avatar
jakubczyk1985 2011-08-18, 18:20
to są jakieś żarty nie wyścigi
Zgłoś
Avatar
matig 2011-08-18, 19:04
nagrali sie w nfs i teraz szpanują niepowiem , że bym lepiej zrobił bo bym nie zrobił przynajmniej nie na mieście czy innej takiej drodze ale widziałem lepsze amatorskie popisy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie