18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
Avalanger 2014-06-27, 23:22
Kurwa, ogarnijcie genezę filmu zamiast pierdolić jak potłuczeni...

"Wyrzuciła niedopałek dokładnie w miejscu gdzie 70 lat temu jej dziadkowie stworzyli getto dla 200 000 ludzi."

Dla mnie wystarczający powód, by wysypiać jej nawet całą betoniarę owych petów. Głupia cipa pewnie nawet nie wiedziała, jak harcowali jej dziadkowie w miejscu, w którym obecnie się znajdowała.
Zgłoś
Avatar
sPEEDFOr 2014-06-27, 23:29
Miała srajfona - chuja nagrała.
Zgłoś
Avatar
SilverBlade 2014-06-27, 23:29 2
dobrze, że autor napisał kto nie ma kultury i jest chamem. bo nie byłem do końca pewien, kto tu zachował się jak jebane zwierzę. mogłeś połknąć tego peta dresie.
Zgłoś
Avatar
Nuck4d- 2014-06-27, 23:33
chamstwo i chuj.. tyle w temacie. kazdy wyrzuca pety za okno.
Zgłoś
Avatar
bestkrz 2014-06-27, 23:35 2
A skąd wiecze ze to niemka a nie Polka?
Jak jadę na urlop do Polski to tez jadę autem z niemieckimi tablicami, co nie znaczy ze jestem Niemczem.
Nie wiem jak to jest w Polsce z wyrzucaniem niedopałków, ale np. w niemczech to codzennie wyrzucam je z auta jak stoje w korku gdy jade do roboty lub do domu i mi nikt jescze uwagi nie zwrócił.
Zgłoś
Avatar
hubcio8520 2014-06-27, 23:44 3
@up
No to masz się czym szczycić...
Zgłoś
Avatar
Arti_moto 2014-06-27, 23:45
A kurwa jak hadziaje roia burdel w niemczech. Hadziaje jak ja nienawidze tej zarazy
Zgłoś
Avatar
kenzol 2014-06-28, 0:01 3
Dużo większą wiochę i rozpierdol robią polaki-cebulaki na zachodzie. Raz się Niemce zdarzyło za to o naszych rodakach raczej nie można dowiedzieć się żadnej dobrej wiadomości zagranicą.
Zgłoś
Avatar
keremere22 2014-06-28, 0:35
Na Harda z tym
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-06-28, 2:13
Szkoda, żeście tacy odważni w trzydziestym dziewiątym nie byli.
Zgłoś
Avatar
twinspark 2014-06-28, 6:31 1
Niedopałki rozkładają się 1-2 lata. Nie widzę tragedii w wyrzucaniu ich na drogę, z deszczem wpadną do kratki ściekowej gdzie się rozłożą i po problemie. Co innego folia albo metal.

Sam wyrzucam niedopałki przez okno kiedy czasem (dość rzadko) zdarza mi się kopcić w aucie. Popielniczka w moim samochodzie nie widziała fajki, dzięki temu nie śmierdzi w środku. Teraz możecie zwyzywać mnie od chujów, eko-cwele bez szkoły.
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-06-28, 11:16 1
Powinienes dopisac,ze obok lecacego peta przechodzilo dziecko. To dziala!
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2014-06-28, 11:49 1
kenzol napisał/a:

Dużo większą wiochę i rozpierdol robią polaki-cebulaki na zachodzie. Raz się Niemce zdarzyło za to o naszych rodakach raczej nie można dowiedzieć się żadnej dobrej wiadomości zagranicą.


Pierdolisz jak potluczony, a pewnie nawet paszportu nie masz...

Co do filmiku, to raczej powinniscie sie zastanawiac, czy ogolnie takie zachowanie bylo ok czy nie, a nie czy "dobrze niemcowi dojebal", bo na 95% to nie zadna niemka tylko polak na niemieckich blachach.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
P................r 2014-06-28, 12:53
Patrzac na wasze komentarze z przykroscia stwierdzam, ze to w porownaniu do Niemczech to Polska wypada chamsko i parszywo. Wasza arogancja i zapatrzenie w historie jest godne pozalowania.
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-06-28, 15:27
PanBrowar napisał/a:

@up, jebnij się w łeb. Nieważne czy swój czy nie, czy ma poloneza czy mesia za pół miliona wszystkich obowiązują te same zasady. Nie ma znaczenia kto śmieci, ważne że śmieci i jest pierdolonym brudasem, bo swojego pobrudzić to nie ma mowy, ale pierdolnąć na wspólną ulicę to czemu nie. I bardzo dobrze zrobił, przeciętny człowiek nie ogarnia świata dalej niż poza czubek własnego nosa. "Chuj tam, wypierdolę jeden papierek, co to było" i pomyślało tak X ludzi i zrobił się bajzel jak w somalijskiej lepiance. I chuj z tym że może i niczego jej to nie nauczy, znajdą się i tacy którzy będą się tego wstydzić. Ciekaw tylko jestem ilu takich ludzi w swoich domach jak spalą papierosa rzucają nim o podłogę zamiast zgasić w popielniczce?


Jakby to był taki sam cebulak w golfie z gazem to pewnie by nie zauważył.
Ulica to ulica nie jest zamiatana i odkurzana, jest brudna. Jakiś pyłek czy mały smieć nie zaszkodzi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie