18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Avatar
kenzol 2014-06-28, 15:34
PanMarian napisał/a:


Pierdolisz jak potluczony, a pewnie nawet paszportu nie masz...



Chcesz się przekonać kajdaniarzu?
Zgłoś
Avatar
777 2014-06-28, 20:25
Wyrzucił byś peta w Niemczech to byś za 2 minuty był zatrzymany przez radiowóz i dostał byś mandat, moim zdaniem dobrze zrobili.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2014-06-28, 22:12
@ up atha

Taka postawa jaka jest na filmiku jest prawidłowa, gdyby każdy kto widzi takie sytuacje lub podobne zareagował to Łódź jak i inne polskie miasta lśniły by czystością, bo kto by chciał dostać np. kupą swojego psa, której nie posprzątał, butelką którą wyrzucił, kiepem itp.

No, ale jesteś Ty i Ci którzy dali Ci piwa i wy chyba lubicie brud i syf, niczym żuki gnojarze, śmiejecie się z normalnej postawy itp. Może właśnie podobnie się zachowujecie, zostawiacie po sobie tylko syf i brud jak cyganie. Żal mi was, że jesteście tak blisko dna.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-06-28, 23:25 2
Tak naprawdę cebulakowi żal dupę ścisnął, że obleśna niemra ze szlugą jeździ samochodem, który on kupi po dwóch wypadkach od turasa za 10 lat. Jakby tego kiepa wyjebał drugi cebulak z Golfa III, to nawet nie zwróciłby mu uwagi. Taka jest niestety smutna prawda.
Zgłoś
Avatar
P................M 2014-06-29, 0:42
Ja wypierdalam wszystko przez okno jak jadę Szczególnie butelki plastikowe Mam w dupie ekologię
Zgłoś
Avatar
Yattaman 2014-06-29, 13:19
Koleś uratował Łudź, a w ŁÓdź dalej w niebezpieczeństwie ;D
Sami śmiecimy na potęgę, wystarczy wyjść z domu by się przekonać. Niemka pewnie zobaczyła jak sami szanujemy swoją ziemie. Po prostu przyjęła obyczaje gospodarza.
Zgłoś
Avatar
atocha8 2014-06-29, 21:33
Ciekawe czy zawsze wszystkich uczysz porządku na ulicach?? Patrioto jeden!!
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2014-06-29, 21:49 1
twinspark napisał/a:

Teraz możecie zwyzywać mnie od chujów



Po co, żeby Ci przyjemność sprawić?
Zgłoś
Avatar
PanMarian 2014-07-08, 15:12
kenzol napisał/a:

Chcesz się przekonać kajdaniarzu?


Paszport Polsatu sie nie liczy

Pozdrawiam
Zgłoś