18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:03
Avatar
Halman 2016-08-04, 16:16 10
W sumie niby ich zapędził w kozi róg ale do chuja wafla policja ma artykuł:
Art. 308 § 1 KPK dopuszcza ponadto poddanie takiemu badaniu (na trzeźwość) osoby, wobec
której istnieje uzasadnione podejrzenie, że popełniła ona przestępstwo (nietrzeźwy kierowca).
i wszystko. Po prostu menda się zakręciła i dała wyruchać.
Zgłoś
Avatar
MgrMajster 2016-08-04, 16:20 17
HAL9000/2 napisał/a:

, wobec
której istnieje uzasadnione podejrzenie,


Właśnie, wobec której istnieje uzasadnione podejrzenie, a takowego nie mieli. Lecieli na chybił- trafił. Uzasadnione podejrzenie to m.in. jazda "wężykiem", jazda z różną, nierównomierną prędkościa, ucieczka przed radiowozem, zgłoszenie innej osoby, iż kierowca może prowadzić pod wpływem alkoholu, itp.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2016-08-04, 16:21 12
Kolejny mundry inaczej, zobaczyło toto jeden naciągany filmik i pomyślało że ja też tak umim.
Podstawy do pseudo oporu oczywiście żadnej ale film na YT oczywistość będzie i oczywistość kilka po chuj mi potrzebnych polubień tyż. Patrzy kierowcowi z paszczy brzydko pewnikiem to go radarowy wytargał do kontroli.
Nie mam nic do ukrycia to daje radarowemu papiery i niech duka co w nich, chce mi pod machę zajrzeć, niech zagląda, może ma jakieś super moce i ze dwa kuce mi przybędzie od złego spojrzenia.
Zgłoś
Avatar
K................j 2016-08-04, 16:28 2
@up dopiero 16 a ty już najebany

łap piwo ziomek
Zgłoś
Avatar
gregor40 2016-08-04, 16:36 54
Jeden drugiego warty:

- Policjant dał ciała - wystarczyło powiedzieć "mam podejrzenie, że jest pan nietrzeźwy, wyczuwam od pana alkohol". I pozamiatane.
- Policjant dał ciała - wystarczyło powiedzieć "wydaje mi się, że dokument, który mi Pan okazał jest podrobiony, proszę mi go podać w celu kontroli autentyczności".

A poza tym - w Polsce łapie się rocznie 160.000 pijanych potencjalnych morderców. Kontrola trzeźwości powinna być na każdym rogu, póki buce nie przestaną jeździć po kielichu. Ciekawe ilu pijanych się przemknęło bo jeden sebix strugał bohatera.
Zgłoś
Avatar
mp0011 2016-08-04, 16:37 24
Odmowa dmuchania sama w sobie jest uzasadnieniem podejrzeń o stan trzeźwości.
Zgłoś
Avatar
gregor40 2016-08-04, 16:38 4
A przyczyna zatrzymania - proste - "Pana zachowanie na drodze powoduje u mnie uzasadnione podejrzenie co do Pańskiego stanu trzeźwości"
Zgłoś
Avatar
fantastico 2016-08-04, 17:38 5
Generalnie jebać pijanych kierowców, ale takie kontrole pokazują jak chujowo skonstruowane jest polskie prawo. Szary Kowalski może dać załadować sobie w tyłek bo nie umie lawirować, a oczytane mendy mogą sobie robić jaja bo wiedzą jak się poruszać po tej pustyni prawnej, gdzie każde ziarno to paragraf, a nietrudno o lotne piaski, w których można zginąć.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-08-04, 18:36 5
pies chciał mieć święty spokój to odpuścił gówniarzowi ale spokojnie mógł go wywlec z samochodu i zawieść na krew a jego samochód odcholować na parking i nawet mama prokurator by pewnie nie pomogła
Zgłoś
Avatar
Heathen 2016-08-04, 18:44 11
Pierdolony student prawa i do tego pewnie weganin...
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2016-08-04, 18:59 5
Weganin na stówe...
Zgłoś
Avatar
janosiks 2016-08-04, 19:50
nowa zmiana nowe zasady, domniemanie winy występuje.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2016-08-04, 20:50 8
Heathen napisał/a:

Pierdolony student prawa i do tego pewnie weganin...



zapomniałeś dodać że trenuje crossfit
Zgłoś
Avatar
vonciapaci 2016-08-04, 20:57 2
normalnie oczom nie wierze! opis poprawnie ulozony...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie