18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Sin_69 2012-11-18, 8:47 5
rewelacja, zatrzymanie akcji serca które mogło doprowadzić do wylewu, zapaści a nawet śmierci po to żeby....kurwa nawet nie wiem po co.
Durne młodziaki. Mam tylko nadzieję, że całe to pokolenie nie jest tak bezmyślne i głupie.
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-11-18, 9:20 94
Zastanawiam, kto z was jest głupszy - pan z komentarza powyżej, autor tematu, czy gimbus na filmiku. Raz - nie jest to zatrzymanie akcji serca a hiperwentylacja prowadząca do utraty przytomność. Dwa - nowa moda, która trwa jakoś od czasów mojego gimnazjum (czytaj jakoś 8 lat). Trzy - gimbus na filmiku rzeczywiście mógł doprowadzić do swojej śmierci, szkoda, że mu się nie udało. Byłby ciekawy materiał na harda. Może na jakąś dłuższa medyczną rozprawkę nawet.
Zgłoś
Avatar
ProfessorHix 2012-11-18, 9:31 6
Od czasów mojej podstawówki minęło już jakieś 15 lat i już wtedy była to moda dość leciwa.
Tyle że my uciskaliśmy tętnice szyjne.
Wiem, że głupota ale zabawa była przednia.

(samo się znudziło po ok. miesiącu)
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-11-18, 10:04 26
Kris LaMuerte napisał/a:

Zastanawiam, kto z was jest głupszy - pan z komentarza powyżej, autor tematu, czy gimbus na filmiku.



przy Tobie nie mamy żadnych szans w rankingu.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2012-11-18, 10:14
Kris LaMuerte napisał/a:

Wiem jestem debilem, nic na to nie poradze



Biorąc pod uwagę to co napisałeś, podejrzewam że chłopcy w taki sposób po prostu kładą kafelki. To będzie o wiele lepsza teoria, niż ta przedstawiona przez Ciebie
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-11-18, 10:54
@Wszyscy mi tak zrobili na obozie jako dzieciakowi, miałem wtedy może 8-10 lat czyli gdzieś ok 15 lat temu i nie wiedziałem o co chodzi, ale najstarsi i najmądrzejsi nie chcieli mnie puścić jeżeli tego nie zrobię.. o dziwo już wtedy domyślałem się że to było głupie na dodatek nie mogli mnie dobudzić przez dobre kilka minut (w sumie nic dziwnego jak robił to koleś starszy i silniejszy, który mógł mi zmiażdżyć klatkę piersiową) a dziś tylko mogę współczuć wszystkim, którzy nie chcą tego zrobić ale są naciskani przez innych.
Ten typek tutaj był ewidentnie z kumplami ja niestety jako dzieciak vs 5 lat starsi "koledzy" niewiele miałem do powiedzenia.
Zgłoś
Avatar
chetek 2012-11-18, 11:04 58
A nie lepiej po prostu brać narkotyki? :/
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-11-18, 11:11 1
Kris LaMuerte napisał/a:

Zastanawiam, kto z was jest głupszy - pan z komentarza powyżej, autor tematu, czy gimbus na filmiku. Raz - nie jest to zatrzymanie akcji serca a hiperwentylacja prowadząca do utraty przytomność. Dwa - nowa moda, która trwa jakoś od czasów mojego gimnazjum (czytaj jakoś 8 lat). Trzy - gimbus na filmiku rzeczywiście mógł doprowadzić do swojej śmierci, szkoda, że mu się nie udało. Byłby ciekawy materiał na harda. Może na jakąś dłuższa medyczną rozprawkę nawet.



8 lat to może być nawet mało, gdzieś na podwórku co więksi debile to robili jeszcze przed gimnazjum, więc co najmniej 11 lat to istnieje.
No i chyba jesteśmy w podobnym wieku.
Zgłoś
Avatar
Tco 2012-11-18, 12:35
Jak jeszcze bylem dzieckiem ( mialem wtedy okolo 10 lat), tez sie tak "bawilismy" . Od tej pory minelo 25 lat , wiec ameryki nikt tu nie odkryl Nikogo nie oceniam , inny nie bylem , dziecinstwo ma swoje prawa , jako dorosly czlowiek inaczej sie na to patrzy .
Zgłoś
Avatar
Amnesia90 2012-11-18, 12:38 2
Tez Tak Robilem I Czasem Zaluje Ze Sie Wybudzilem !!
Zgłoś
Avatar
drakula 2012-11-18, 12:43 35
@Up: wszyscy kretynie zalujemy ze sie wybudziles.
Zgłoś
Avatar
JohnnyRocketfingers 2012-11-18, 12:58 2
Toz to nie nowa moda tylko "zabawa" stara jak swiat. Zanim ktos sie przywali co ja o tym moge wiedziec, to powiem, ze jak bylem lebek to starsi sie tak bawili potem jak podroslem, to ja z kumplami i slyszalem ze jeszcze wiele lat przed nami juz tak robili.
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-18, 13:02
Z moich wspomnien to wynika, ze najwiekszym ryzykiem bylo, jak cie nie zlapali i bezwladnie wypierdoliles lbem o kaloryfer w szkolnym kiblu.
Zgłoś
Avatar
CzlowiekKupa 2012-11-18, 13:04
Robilismy takie coś 15 lat temu ( a zapewne robili to dlugo przed nami ), nowa moda my ass.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie