18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nowe auto za free
dr_dex • 2016-12-09, 23:24
Chcesz mieć fajne auto ale nie masz kasy ? A może bank ci powiedział zebyś spierdalał bo i tak nie dostaniesz kredytu ?

Nie łam się i zainspiruj metodami, które były stosowane przez poprzednie pokolenie



ps: jeśli rzeczywiscie mercedes ich podjebał z tymi listami to chuj mu w dupe, denuncjatorowi jebanemu ...
Zgłoś
Avatar
M................. 2016-12-09, 23:38 7
Zastanawiam się, co jest bardziej żenujące, takie żebractwo w korespondencji, w dodatku o nowego Mercedesa, i jeszcze to zajebiste uzasadnienie " bo przecież tyle ich produkujecie " haha, czy to, że Mercedes Polska czy jak im tam polecieli z tą sprawą do mediów, zamiast wyjebać listy do kosza i zapomnieć o sprawie.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-12-09, 23:47 7
Pff teraz zasypują mailami i wiadomościami na portalach społecznościowych, że matka z dzieckiem itp i żeby oddać za darmo
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2016-12-09, 23:56 1
Komuno wróć.. tak wielu chciałoby powrotu do tych wspaniałych czasów.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2016-12-10, 0:22
podbieranie spod ziemi ropy dzisiaj tez ma miejsce przez ruskich więc nic sie nie zmieniło
Zgłoś
Avatar
longlong7 2016-12-10, 0:36
wyślijmy listy po nowe auta!!!!
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2016-12-10, 0:58 36
Menthol. napisał/a:

Zastanawiam się, co jest bardziej żenujące, takie żebractwo w korespondencji, w dodatku o nowego Mercedesa, i jeszcze to zajebiste uzasadnienie " bo przecież tyle ich produkujecie " haha, czy to, że Mercedes Polska czy jak im tam polecieli z tą sprawą do mediów, zamiast wyjebać listy do kosza i zapomnieć o sprawie.



Naprawde myślisz, że te listy dotarły do adresata? Cenzura działała i nikt w mercedesie nawet nie spojrzał na koperty. Wszystko przejmowala wladza ludowa.

Ten film służył tylko i wyłącznie po to, aby napietnować ludzi którzy pisali te listy, aby nikt inny nie ważył się pisać podobnych, bo przecież w Polsce Ludowej żyło się dostatnio, a ci co piszą listy do merola to cebulaki.
Zgłoś
Avatar
vass 2016-12-10, 1:19 6
maciekmidian dokładnie, te listy nigdy nie przekroczyły granicy Polski.
A w Mercedesie nawet by ich nie czytali tylko od razu kibel, bo by pomyśleli, że to prowokacja.
Zgłoś
Avatar
Erni90 2016-12-10, 3:14 1
wstyd. Ten co naprawdę potrzebuje nie żebra tylko działa by coś mieć ot co taka prawda
Zgłoś
Avatar
Goliard 2016-12-10, 11:18 2
@up

Znając realia PRLu listy faktycznie nigdy nie doszły do koncernu, ale jednocześnie wątpię, aby to były prawdziwe prosby. Raczej zagrywka aby zdyskredytowac żebraczy konsumpcjonizm i zażenowac publikę, o czym swiadczy fakt, ze takie gówno pokazali w DT.
Zgłoś
Avatar
yuzik 2016-12-10, 18:01 5
Menthol. napisał/a:

Zastanawiam się, co jest bardziej żenujące, takie żebractwo w korespondencji, w dodatku o nowego Mercedesa, i jeszcze to zajebiste uzasadnienie " bo przecież tyle ich produkujecie " haha, czy to, że Mercedes Polska czy jak im tam polecieli z tą sprawą do mediów, zamiast wyjebać listy do kosza i zapomnieć o sprawie.



Typowe lewackie myślenie - tyle macie to dajcie mi jeden bo mi się należy. Ja pierdole, jak tak można ?
Zgłoś
Avatar
Presty 2016-12-10, 22:22
Mam mercedesa służbowego.
Nie różni się jakością od reno czy fijata.
jakość Mercedesa była 20 lat temu, dziś to legenda.
Bajka.
Zgłoś
Avatar
czarenio 2016-12-10, 23:06 2
Presty napisał/a:

Mam mercedesa służbowego.
Nie różni się jakością od reno czy fijata.
jakość Mercedesa była 20 lat temu, dziś to legenda.
Bajka.


No tak, na przykład taka s klasa jest na równi z fiatem pandą
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2016-12-11, 0:40
Mój kolega z pracy zajmował się tymi listami w latach osiemdziesiątych. Jak się tego trochę uzbierało, to robiliśmy sobie malą imprezkę z alkoholem, zagrychą i czytaniem tych wypocin. Cośmy się uśmiali, to nasze.

Co do nadawców - trzeba było tę hołotę jakoś ustawić do pionu. Jak ktoś miał złożony wniosek o paszport, to już go nie miał; jak czekał na przydział mieszkania - sru na koniec kolejki; premie i nagrody w zakładzie pracy też się szły jebać.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-12-11, 1:10 7
hellbwoi napisał/a:

Komuno wróć.. tak wielu chciałoby powrotu do tych wspaniałych czasów.



Przecież już następuje powrót komuny, wiadomości nie oglądasz? Niektórzy daliby sobie rękę odrąbać, żeby inny miał gorzej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie