18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Ociepanie
Ja...........ro • 2022-06-13, 20:16
Grubo


zrodlo

2022-06-13, 20:24
Jak to mówią.
Masz łeb i ch*j.To kombinuj. :)

2022-06-13, 20:29
Z tej całej fejk copy pasty jedna rzecz jest prawdziwa, mianowicie zarobki magazynierskich cymbałów, czyli max 3400 brutto miesięcznie.

2022-06-13, 20:29
Moja reakcja po przeczytaniu tego :(

j***na bezsilność. Oby to nie była prawda.


2022-06-13, 20:34
Prawdziwa biznesłoman. Jakbyś miał jej zdolności kombinowania to też przytuliłbyś 6 koła albo i więcej. A tak, noś paczki i stękaj, żadnej pracy się nie lękaj.
Mój dziadek w czasie IIWŚ zesłany na roboty do hitlerlandu Jak szedł w pole zadupcać na chwałę 3 Rzeszy, to się nigdy nie przemęczał. Brał butelkę z wodą. Jak bauer przyłaził sprawdzać, kto jak pracuje to dziadek polewał koszulę i głowę wodą, że taki spocony od ciężkiej harówy. Bauer zadowolony, inni arbajterzy niekoniecznie, bo czasem to i w mordę dostawali za leniuchowanie. Ale to była praca niewolnicza dla obcego sk***ysyna.

2022-06-13, 20:44
Juzwa napisał/a:

Prawdziwa biznesłoman. Jakbyś miał jej zdolności kombinowania to też przytuliłbyś 6 koła albo i więcej. A tak, noś paczki i stękaj, żadnej pracy się nie lękaj.
Mój dziadek w czasie IIWŚ zesłany na roboty do hitlerlandu Jak szedł w pole zadupcać na chwałę 3 Rzeszy, ...



Wy tam na tym ślunsku to do tej pory macie ciągotki do niemca.Ta wasza gwara też bardziej niemiecka jak Polska. :idzwch*j:
Dalej chcecie się odłączyć od Polski? :mrgreen:

2022-06-13, 20:46
Juzwa napisał/a:

Prawdziwa biznesłoman. Jakbyś miał jej zdolności kombinowania to też przytuliłbyś 6 koła albo i więcej. A tak, noś paczki i stękaj, żadnej pracy się nie lękaj.
Mój dziadek w czasie IIWŚ zesłany na roboty do hitlerlandu Jak szedł w pole zadupcać na chwałę 3 Rzeszy, to się nigdy nie przemęczał. Brał butelkę z wodą. Jak bauer przyłaził sprawdzać, kto jak pracuje to dziadek polewał koszulę i głowę wodą, że taki spocony od ciężkiej harówy. Bauer zadowolony, inni arbajterzy niekoniecznie, bo czasem to i w mordę dostawali za leniuchowanie. Ale to była praca niewolnicza dla obcego sk***ysyna.



Coś mi się kleić nie chce ta historia. Bo znając zawiść innych przymusowych pracowników, zaraz pobiegliby do herr Bauera podpie**olić, że oni zapieprzają, a twój dziadek się opie**ala.

2022-06-13, 21:14
Historyjka dla naiwnych. A przy okazji to ***** *** :mrgreen:

2022-06-13, 21:34
Reklama jakiegoś ch*jstwa zkończcie być takimi frajerami wkońcu

2022-06-13, 21:38
Kto dzisiaj zarabia 3400 brutto ?

2022-06-13, 21:57
Tak było, byłam tym paszportem.

2022-06-13, 22:01
radek225 napisał/a:

Coś mi się kleić nie chce ta historia. Bo znając zawiść innych przymusowych pracowników, zaraz pobiegliby do herr Bauera podpie**olić, że oni zapieprzają, a twój dziadek się opie**ala.



Albo Ukrainiec strażnik by mu kulasy przetracil.

2022-06-13, 22:02
Mrrm napisał/a:

Kto dzisiaj zarabia 3400 brutto ?



Ale naprawdę spodziewałeś się na tym gównianym portalu innej odpowiedzi, jak "twoja stara"?

2022-06-13, 22:23
radek225 napisał/a:

Wy tam na tym ślunsku to do tej pory macie ciągotki do niemca.



Poj***ła ci się gwara śląska z krakowską, ale cóż się dziwić, zapewne masz 12 lat i nasrane w głowie.


radek225 napisał/a:

Coś mi się kleić nie chce ta historia. Bo znając zawiść innych przymusowych pracowników, zaraz pobiegliby do herr Bauera podpie**olić, że oni zapieprzają, a twój dziadek się opie**ala.



Dziadek był mistrzem opie**alania się, a poza tym był bardzo lubiany przez innych roboli przymusowych.

andrzejrobert75 napisał/a:

Albo Ukrainiec strażnik by mu kulasy przetracil.

Ewidentnie popie**oliło ci się coś w główce. Strażnicy to byli w obozach koncentracyjnych i jenieckich. Byli to Ukraińcy, Rosjanie, Słowacy, Węgrzy itp. U bauera pilnował sam bauer.

2022-06-13, 22:29
Juzwa napisał/a:

Prawdziwa biznesłoman. Jakbyś miał jej zdolności kombinowania to też przytuliłbyś 6 koła albo i więcej. A tak, noś paczki i stękaj, żadnej pracy się nie lękaj.
Mój dziadek w czasie IIWŚ zesłany na roboty do hitlerlandu Jak szedł w pole zadupcać na chwałę 3 Rzeszy, to się nigdy nie przemęczał. Brał butelkę z wodą. Jak bauer przyłaził sprawdzać, kto jak pracuje to dziadek polewał koszulę i głowę wodą, że taki spocony od ciężkiej harówy. Bauer zadowolony, inni arbajterzy niekoniecznie, bo czasem to i w mordę dostawali za leniuchowanie. Ale to była praca niewolnicza dla obcego sk***ysyna.



Moja babcia też pracowała dla tych sk***ysynów przez 5 lat. Wyjechała jaki 15 letnia panienka, wróciła jak miała 20 lat. Gdzie młodość?