18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Opuszczony (nawiedzony?) dom na pustkowiu
Ne...........ss • 2021-03-29, 16:08
Mimo iż twardo stąpam po ziemi i staram się racjonalizować te wszystkie historie o zjawiskach paranormalnych w opuszczonych miejscach, to ta opowieść zrobiła na mnie wrażenie, nie mogę tego ukrywać. Jest ona inna od sobie podobnych, tajemnicza i zagmatwana. Występują w niej postaci, które zazwyczaj nie pojawiają się w tego typu opowiadaniach.



https://nieustanne-wedrowanie.pl/nawiedzony-dom-diabla/

2021-03-29, 21:03
Miejscowi z kilometra widzieli postać. To jest fakt.

Ne...........ss
2021-03-30, 09:17
Januszek222 napisał/a:

Miejscowi z kilometra widzieli postać. To jest fakt.



Faktem jest, że tak opowiadają. Nie czepiaj się słówek, bo to bez sensu — film nagrywany był bez wcześniejszego napisania scenariusza, nie jest wyreżyserowany. Siłą rzeczy nie da się uniknąć drobnych gaf. Nie mniej tego mówią o tym ludzie z kilku wsi, jasne że nie można traktować tego jako pewnik, ale faktem jest, iż historia się powtarza.

2021-03-30, 17:57
Katolicy to zaboboniarze, poganie,

2021-03-30, 22:47
Byku35 napisał/a:

Katolicy to zaboboniarze, poganie,



Nie obrażaj porządnych pogan.

2021-03-30, 23:23
Nie wiem gdzie tu coś paranormalnego było lub tajemniczego, ot opuszczony budynek, ale miło się oglądało.

2021-03-31, 16:39
Mój dziadek jak w czasie okupacji wracal do domu przez puszczę Niepołomicka to tez widział diabła.
Po latach przyznał się że wypił wcześniej z kumplem 2l samogonu.
Na pytanie czy nie był sceptyczny całej sytuacji przez samogon, odparł że rzeczywiscie nigdy się nad tym nie zastanawiał ale ten samogon mógł mieć z tym coś wspólnego.

2021-03-31, 23:32
zjawiska paranormalne ??? zauważyliście że zawsze w takie gówno wierzy tylko hołota... ludzie bez wykształcenia ... im człowiek głupszy tym lepiej min się steruje ....

2021-04-01, 07:38
Ness napisał/a:

słówek, bo to bez sensu — film nagrywany był bez wcześniejszego napisania scenariusza, nie jest wyreżyserowany. Siłą rzeczy nie da się uniknąć dro



NESS MASZ JAJA :D że sama pchasz się w takie miejsca, przecież w POLSCE 70% kobiet jest gwałconych non stop :D Jak będziesz w KRK oferuje podwózkę w zamian za jakieś wyprawy połaził bym po takich miejscach ale samemu się nie chce xD

2021-04-06, 20:52
Pulpeciku nie nadajesz się na jutubera.