18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
grauper 2009-05-10, 22:17 1
Pale i co i chuj ;] zaczne sie tym martwic za jakies 10-15 lat
Zgłoś
Avatar
KraVusSs 2009-05-10, 22:20
U mnie w LO też on jest, przy sklepiku....a 3/4 szkoły jara
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2009-05-10, 22:28 11
grauper, w takim razie za jakieś 30 zapraszam do mnie na rehabilitację po resekcji płuca.
To co mówisz to tak jakby mieszkając na 10 piętrze a wiedząc że na 1-szym wybuchł pożar powiedzieć: a co tam, zadzwoni się po straż jak się będzie palić już na 5-tym czy 6-tym.
Zgłoś
Avatar
KraVusSs 2009-05-10, 22:36
Nostry napisał/a:

grauper, w takim razie za jakieś 30 zapraszam do mnie na rehabilitację po resekcji płuca.
To co mówisz to tak jakby mieszkając na 10 piętrze a wiedząc że na 1-szym wybuchł pożar powiedzieć: a co tam, zadzwoni się po straż jak się będzie palić już na 5-tym czy 6-tym.



100% racji..... ale ja też jaram...i tak se myśle że niestety szybko tego nierzuce (o ile wogóle to zrobie)
Zgłoś
Avatar
Pawlak_bd 2009-05-10, 22:44
u mnie w LO też taki jest, a jeden palący nauczyciel dopisał na nim markerem "nie śmierdzisz bo się nie myjesz"
Zgłoś
Avatar
e................7 2009-05-10, 23:03
a np laska mojego kumpla lubi jak mu śmierdzi ubranie dymem papierosowym :samobój:
Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2009-05-10, 23:49 11
A z resztą, jarajcie sobie do woli, w końcu onkolodzy, chirurdzy onkolodzy, chemio- i radioterapeuci, pulmonolodzy, torakochirurdzy, chirurdzy endokrynologiczni, chirurdzy ginekologiczni, radiolodzy, pediatrzy (to dla dziewczyn, co będą palić w ciąży), lekarze rehabilitacji, pracownicy hospicjum, aż wreszcie przedsiębiorcy pogrzebowi też muszą z czegoś żyć.

P.S. Większość właścicieli firm tytoniowych to osoby niepalące.
Zgłoś
Avatar
lubi 2009-05-11, 0:04 1
u mnie w szkole był takie w Palarni:D chodze do liceum w ktorym jest najwyzszy poziom w miescie i palarnie ucznom zrobili:D
Zgłoś
Avatar
ArniHell 2009-05-11, 7:51
wy to macie zajebiście, jakiś czas temu była akcja że chodzili i dawali miętusy palaczom to ode mnie z klasy co chwile na papierosy chodzili.
Zgłoś
Avatar
balcerro 2009-05-11, 9:47 2
lol Nostry O.o litzmannstadt O.o do jakiego lo chodziles?
Zgłoś
Avatar
A................t 2009-05-11, 9:55 3
Mała dygresja.
Abstrahując od szkodliwości palenia, wolałbym ten plakat z podpisem "nie myję się więc śmierdzę" bo o ile woń papierosów (zwłaszcza tych lepszych) bywa przyjemna, o tyle brak higieny w narodzie poraża. I żeby nie było, nie chodzi tu wyłącznie o meneli.

Wracając do tematu, wszelkie akcje antynikotynowe sponsorowane przez państwo, są dla mnie przejawem hipokryzji. Z jednej strony pokazuje się jak to się dba o naród, przez różnego rodzaju akcje, plakaty czy wreszcie próby wprowadzenia restrykcyjnych zakazów palenia, a z drugiej w dalszym ciągu można legalnie kupić papierosy.

Jedyną akcją, pod jaką bym się chętnie podpisał, byłaby "Nie pal przy dziecku".
Zgłoś
Avatar
sethia 2009-05-11, 11:24
Jak dla mnie to polskie społeczeństwo jest za mało wyedukowane. Sama swojego czasu prowadziłam zajęcia w ramach edukacji zdrowotnej dla uczniów gimnazjum o szkodliwości tego nałogu. Niby wszyscy wiedzą że papierosy są złe ale tak naprawdę duża część nie wie dlaczego i jakie inne następstwa oprócz raka płuc może spowodować ciągłe palenie.Ostatnio widziałam jak ojciec z matką wsiadając do samochodu po wyjściu z restauracji z dwójką maleńkich dzieci odpalają papierosy i tylko ojciec lekko szybę uchylił. Noż kurwa myślałam że tego nie wytrzymam... A zaznaczę że sama przed ciążą paliłam.
Zgłoś
Avatar
~Tołdi 2009-05-11, 11:38
sethia powiedz w którym gimnazjum prowadziłaś zajęcia
Zgłoś
Avatar
sethia 2009-05-11, 11:44
W którymś na Antoniuku, a co? Byłeś moim uczniem?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie