18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne


Sam czasem podpalam, ale za legalizacją nie jestem.To co paliłem 12 lat temu, to nie to samo co obecnie wzbogacone chemicznie gówno.
Polecam całą dyskusję , gdzieś na necie może krąży, gość mądrze gada
i sory za trzęsącą łapkę , ciężka noc była.
Zgłoś
Avatar
sirdiner 2012-01-22, 2:09
WHO (światowa organizacja zdrowia) przebadała marihuanę w latach 90tych ('96 bodajże) i nie miała się do czego przyczepić (w sumie zatajono wyniki, lecz ujawniono je później), dlatego po co zdanie ministerstwa zdrowia jak to sugeruje prof.
Działa skuteczniej niż aspiryna i nie ma skutków ubocznych. Zabroniona została w Stanach ze względów politycznych i rasistowskich. W PL nie chcą jej zalegalizować, bo szare eminencje stracą biznes.
Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba korzystać z głową.
Osobiście jestem zwolennikiem weed'a, czystego naturala, a przeciwnikiem wzbogacanych wynalazków.
Przy moim super zdrowym trybie życia (dieta, treningi, suplementacja oraz rozwój intelektualny), palenie w dniach poświęconych restytucji (odpoczynkowi) sprzyja mojemu zdrowiu
PEACE
Zgłoś
Avatar
extrime 2012-01-22, 16:00
wons1 napisał/a:


A do autora tematu jak ja paliłem 10 lat temu to towar był o niebo lepszy niż teraz (każdy tak mówi co palił ;s). Zresztą nie masz 29 lat po tym toyowym avatarze widać lol.


Wciągnij śpiki do nosa jak do mnie piszesz gówniarzu, nie interesuje mnie opinia smarkacza co nawet prostego grafa nie potrafi odczytać.
Kaszpirowski je..ny się znalazł co w myślach czyta i wie ile kto ma lat, Żenada
Zgłoś
Avatar
a1lp2ha3 2020-11-01, 11:07
Szukacie wymowek zeby cpac ;D nie swiruje Bog to stworzyl czlowiek kombinuje jak moze bo malo malo zawsze malo. Szczesliwy narod nie siega po uzywki moral jest jasny
Zgłoś