18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Sam czasem podpalam, ale za legalizacją nie jestem.To co paliłem 12 lat temu, to nie to samo co obecnie wzbogacone chemicznie gówno.
Polecam całą dyskusję , gdzieś na necie może krąży, gość mądrze gada
i sory za trzęsącą łapkę , ciężka noc była.
Zgłoś
Avatar
werther 2012-01-20, 12:15 3
"i sory za trzęsącą łapkę , ciężka noc była" - to jednak prawda o głodzie narkotykowym...
Zgłoś
Avatar
Mac1us91 2012-01-20, 12:28 1
Konia walił w nocy i jeszcze mu się ręka trzęsie
Zgłoś
Avatar
cygann 2012-01-20, 12:34 55
możliwe że są ludzie bez żadnych nałogów nie palący i nie pijący, ale ja takich nie znam, myślę ze 90% polskiego społeczeństwa ma jakiś nałóg w postaci używki, ja nie palę papierosów, alkohol pije bardzo okazyjnie i nie mogę tego pojąć jak zdrowo myślący człowiek może chceć karać mnie więzieniem za to, że palę sobie ziółko po pracy?? to jest mój nałóg i nie chce tego rzucac, wolę to od papierosów czy alkoholou, nie namawiam nikogo do palenia, chce tylko zapalić i nie być przestępcą, a wy i politycy na których głosujecie, chcą abym za to siedział w więzieniu...
Zgłoś
Avatar
k................r 2012-01-20, 12:43
Popieram autora dawniej to bylo cos teraz gowno mieszane z roznymi odczynnikami chemicznymi i czlowiek palil i nie chcial sie ujawniac teraz legalizacji chca motto dnia (PALCIE CPAJCIE ALE SIE NIE WYCHYLAJCIE) POzdro!!!
Zgłoś
Avatar
Łukciu 2012-01-20, 12:44
chciałbym miec a trawie 30%thc ale watpie zeby było gdziekolwiek i kto do trawy dosypuje amfetamine? raczej to logiczne ze sie nie opłaca...
Zgłoś
Avatar
Lucekpfk 2012-01-20, 12:52 2
chemicznie wzbogacana jest od dila.
Zalegalizować sadzić swoje naturalne, nie wychechłane w jakimś shit'cie
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-01-20, 14:09
zalegalizują obrót a, nie własną uprawę nie i będziesz miał sztuke za 120 zeta
Zgłoś
Avatar
nmakaveli 2012-01-20, 14:26 6
No kurwa, przecież jakby zalegalizowali to nikt by chemii do jarania nie dodawał, więc co to za argument? Ten niby profesor też chuja wie a się wypowiada.
Zgłoś
Avatar
cygann 2012-01-20, 14:29 1
legalny obrót marihuany w naszym zacofanym społeczeństwie jest nie realny i nie możliwy, może za lata świetlne... Wystarczyłobymi dopuszczenie uprawy 3 roślin, oraz posiadanie do grama na własny użytek. Dilerzy zarobily by mniej pieniędzy a przy tym młodzież dalej miała by utrudniony dostęp do tej używki.
Zgłoś
Avatar
nmakaveli 2012-01-20, 14:31 4
a czy teraz ma utrudniony dostęp? przecież wszędzie dostaniesz palenie nawet jakbyś miał 14 lat
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-01-20, 14:36
nie pale nie pije nie ćpie jedyny mój nałóg to bf 3
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2012-01-20, 14:38 6
rockface123 napisał/a:

jedyny mój nałóg to bf 3


Gorsze to chyba od picia, palenia i ćpienia
Zgłoś
Avatar
donfelipe29 2012-01-20, 15:04 18
Ja kiedyś paliłem zioło ale teraz mam to w dupie bo nie chce mi się ryzykować aktualnego życia dla chwili dobrego nastroju , mam syna 11 miesięcznego i to on jest teraz dla mnie najważniejszy . Ale z chęcią bym sobie legalnie zapalił ziółka i wkurwia mnie takie pierdolenie jak tego typa... kto do chuja dosypuje amfetamine do zioła?? Durny tekst w chuj . Pracuje sezonowo w Holandii i tam sobie kupuję piątala którego palę na pełnym luzie bez stresu przez kilkanaście dni po pracy(wiem dla większości jaraczy wystarczyłby na dzień..góra dwa ) . Swoją drogą 99% Holendrów z którymi pracuje jest przeciwnikami jarania i maja to w dupie. Ale polski zjebany rząd w większości chyba twierdzi że jak zalegalizują to całe społeczeństwo się żuci na coffie shopy i zacznie jarać .. Niestety w tym zjebanym zacofanym kraju takie podejście zmieni się może za kilka lat świetlnych może (jak to ktoś wyżej napisał) .PZDR
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-01-20, 16:07
bardziej niebezpieczny jest alkohol. ile osób ginie z tego powodu na drodze, ile jest bójek/awantur które się kończą tragicznie, a byle dziecko może pójść do zaprzyjaźnionego sklepu i kupić. I za picie nic mu nie grozi...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie