18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05


Sam czasem podpalam, ale za legalizacją nie jestem.To co paliłem 12 lat temu, to nie to samo co obecnie wzbogacone chemicznie gówno.
Polecam całą dyskusję , gdzieś na necie może krąży, gość mądrze gada
i sory za trzęsącą łapkę , ciężka noc była.
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-01-21, 0:57 1
Jak mam być za legalizacją marihuany, kiedy nie mogę spokojnie napić się piwa w miejscu publicznym...
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-01-21, 1:37
memzyme napisał/a:

xDDDDD


ło mamo
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-01-21, 1:42
Cygan poleje Ci za to chociaz pijesz okazyjnie ! .. ja nie pracuje ale lubie sie zrelaksowac z chlopakami lub dziewczyną jakims bacikiem ale kurwa , gdyby chociaż na prawdę nie karali za jednego graama / 2 - 3 .. dla własnego użytku to było by zajebiście . ale kurwa nawet za lufke do żwiru Ci dopierdolą .. jebać system , palcie zielony liście .
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-01-21, 1:48
@up.
ja sie zgadzam. Tylko chyba chodzi o tyo, zebym mial wybor, jesli chce byc otumaniony, to nie sadze, zeby ktos mogl mnioe z tego wyleczyc przymusem. Wszystko jest dla ludzi, wypada znac umiar i jak ktos ma rozum to ten umiar posiada., Vide kolezanka nade mna. Po p;rsotu irytuje mnioe kiedy banda kutasow i chujow twierdzi, ze wszyscy jestesmy od nich glupsi i oni nas musza nauiczyc, a ja sie ich morlanoscia brzydze na sto kilometorw.
Zgłoś
Avatar
wheresally 2012-01-21, 2:11
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-01-21, 2:33 1
kurwa mac wzbogacane chemicznie gowno
napiszcie cwaniaki co dodaja i w jaki sposob, a jak nie wiecie to nie pierdolcie bo sie tego czytac nie da
nasluchali sie bodka teraz beda pierdolic urban legends><

@verrnume
jestes idiota. chcesz placic podatki za to zeby policja ganiala gowniarzy z odrobina trawki?? zamiast sie zajac mordercami/gwalcicielami/zlodziejami??? chcesz placic za utrzymanie tych zamknietych studentow/robotnikow/innych w wiezieniu za jedzenie dla nich i za straznikow, ktorzy ich musza pilnowac? chcesz placic pieniadze za procesy tych wszystkich zlapanych nawet z najmniejsza iloscia?? chcesz zeby ci ludzie po wyjsciu z wiezienia majac problem z zatrudnieniem zajeli sie nowo wyuczonymi zawodami ze swoimi nowymi kolegami??
chcesz dodatkowo obrywac za dobrze zorganizowane grupy przestepcze i nieopodatkowana szara strefe jaka stworza?? brak kurwa slow
Zgłoś
Avatar
Kagex 2012-01-21, 3:01
Zacznijmy od tego, że to nie telewizja, tylko TVN.

Dziękuje.
Zgłoś
Avatar
skuti69 2012-01-21, 9:33
ale czy marihuana to tylko młodziez , mam 35l i tez lubie zajarac i co mam kitrac sie po piwnicach .
Zgłoś
Avatar
Westru 2012-01-21, 9:57
A co do tekstu autora wpisu o chemicznym gównie. Tak? Ciekawe gdzie? Jak ktoś jest idioto i kupuje od Pana X towar, to wiadomo że może liczyć na jakiś shit w postaci mieszaniny zioła + tytoń + ewentualnie majeranek itp. Ja jestem jak najbardziej za legalizacją, ogólnie to skoro maryha jest taka szkodliwa to dlaczego ciągle w TV słyszę "Pijany kierowca spowodował wypadek na trasie..." a nie "Zjarany kierowca...". Dobrze że w te wakacje jade do Czech, przynajmiej odpocznę trochę od naszego choć kochanego to jednak chorego umysłowo i mentalnie kraju.
Zgłoś
Avatar
kocurid 2012-01-21, 10:21
Wciągam dziwki rucham koks Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
onelifetolive 2012-01-21, 10:34
Cytat:

Sam czasem podpalam, ale za legalizacją nie jestem.To co paliłem 12 lat temu, to nie to samo co obecnie wzbogacone chemicznie gówno.



Chlopie co ty gadasz, 12 lat temu jarales jakies gowno i twierdzisz ze teraz blanty sa chemiczne? To co do nich dodaja moze kwasa albo heroine. To ze nie widziales dawno dobrego sortu (o ile wiesz wogole jak taki wyglada) nie znaczy ze wszedzie jest przestrzelone gowno. Nie masz pojecia a sie wypowiadasz.
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-01-21, 11:37
kto ma łeb na karku nie potrzebuje pozwoleń, ograniczeń, przepisów czy ram światopoglądowych. ten kto najgłośniej drze ryja nie zawsze ma rację. żaden polityk nie jest w stanie narzucić mi własnego zdania. żaden doktor/nauczyciel/pleban czy inny chuj też nie. z resztą i tak niewielka część z was zrozumie co mam na myśli. i gwoli ścisłości, nie jestem pod wpływem czegokolwiek w tym momencie i w sumie dawno nie byłem, chociaż chuj was to powinno obchodzić. mój tato mawiał: "masz łeb i chuj to kombinuj" i myślę że to mądra rada. w sumie po co to piszę? wszystko jest dla ludzi a kto jak postąpi jego sprawa.
Zgłoś
Avatar
wons1 2012-01-21, 14:01
30% hahaha chyba jak zabulisz 30 euro w holandii. Amfetamina? żeby wzmocniło trzeba by wsypać polskiego "gieta białego" na jedną sztuke zieleni (nie licząc tych przygłupów co spryskają jedną sztuką białego 10g zieleni i mają wrażenie, że kopie mocniej). Dosypywanie jest nieopłacalne czegokolwiek. A to że greenhouse'y działają to co w tym złego, że wystarczy buch, aby sie upalić a nie 5- co to za problem się pytam.
Żebyśmy my mieli dobre mocne zioło to by można pieprzyć takie głupoty, ale w polsce jest ziółko góra 20% i to jak sobie sam wyhodujesz, jak umiesz hodować.
A do autora tematu jak ja paliłem 10 lat temu to towar był o niebo lepszy niż teraz (każdy tak mówi co palił ;s). Zresztą nie masz 29 lat po tym toyowym avatarze widać lol.
Wzbogacone chemiczne gówno no ja jebe jaki kraj zjebany, można wzbogadzić chemicznie, ale obniży to moc. Poza tym marihuana o mocy 1% czy 20% uzależnia tak samo- udowodnione naukowo. Chcecie źródła to priv.
Zgłoś
Avatar
donfelipe29 2012-01-21, 14:19 1
Czeczeńczyk napisał/a:

@donfelipe23
Dziecko drogie, zrozum, że w twojej Holandii, to jest czysta marihuana, ale w polsce, kurwa, znajdz mi czystą baczke...sam widziałem jak kumepl robi sorta, to co on do niej dodaje, to się w pale nie mieści, a pamiętajmy, że paczka, którą dostał już pewnie była dobrze przyprawiona.
Gówno wiesz o narkotykach, to na chuj sie udzielasz? jaraj sobie sezonowcu w nl i cisza.

ps.ja nie pale marihuany w ogóle.


Ty knocie bezmózgi po pierwsze to nie jest moja Holandia i nie wiem skąd Ci się biorą takie durne teksty w główce , po drugie to że Twój kumpel jest równie wielkim knotem co Ty i robi swoich klientów pod chuja , co świadczy tylko o jego inteligencji i obeznaniu w "biznesie" lol . Zapewne ma tak przećpany łeb że kupuje jakieś gówno po to żeby samemu zajebać sie a resztę upchać w woreczek i sprzedawać swoim pseudo kumplom . O tym temacie wiem więcej niż Ty tępa pizdo i dlatego się udzielam . Wole być sezonowcem w NL niż takim tępym kretynem jak Ty Londyńczyku.
ps- ślepa fujaro zauważ że nawet nickname nie potrafisz przepisać dobrze . See you
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-01-21, 23:08
Legalizować miękkie narkotyki - akcyza, VAT, opłata zdrowotna - a w zamian obniżcie mi cenę paliw
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie