18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05


Sam czasem podpalam, ale za legalizacją nie jestem.To co paliłem 12 lat temu, to nie to samo co obecnie wzbogacone chemicznie gówno.
Polecam całą dyskusję , gdzieś na necie może krąży, gość mądrze gada
i sory za trzęsącą łapkę , ciężka noc była.
Zgłoś
Avatar
qwerty1234567890 2012-01-20, 21:53
Czechy wprowadziły legalizację i jakoś nie przybyło u nich narkomanów na światową skalę. Odbiję, to, że pokażą ( gdzieś widziałem materiał) odwyki i ludzi, którzy tam są z powodu maryśki oznacza tylko tyle, że gościu dostał wybór, albo więzienie, albo odwyk, a chyba nikt sobie nie chce nawalić w papiery więzieniem. Stąd jest atut na pokazanie jak to uzależnia i te osoby muszą mówić tak, a nie inaczej.
Legalizacja dobrze i tak jak teraz płacisz jeden z drugim 30zł tak potem cena 60zł. Możesz sobie kupić ziarno cena teraz 90zł potem 180zł. Chyba wszyscy palący zapominają, iż przy legalizacji płaci się podatki do którego dochodzą zyski i wydatki rolników i dystrybutorów.
Ilość THC zależy od jakości uprawy i odmiany. Gościu wspomniał o sativie, ale której? Nie sądzę, aby przeciętny pseudo rolnik, który ma głęboko cykl hodowli zastanawiał się jaka będzie zawartość THC i co zrobić, aby była jak największa. On po prostu zasieje i wróci po plon, nawet jeszcze tego samego dnia będzie suszył czym się da, aby już jarać na w pół mokre i sprzedać znajomym.
Wracając, w momencie sprzedaży taki pseudo rolnik będzie musiał zapłacić podatek od rośliny zawarty w cenia ziarna przez sprzedaż i podatek od dochodu. Ciekawe jak sobie palacze i pseudo hodowcy to wyobrażają.
To, że sprzedaje się meta czy inne gówno to nie efekt moczenia zioła jak to jest błędnie podawane tylko sugestia dilera do nabycia czegoś innego, a jak wiadomo niektóre Tępe Pały nie potrafią odmówić.
Dlaczego tak wielu wpada? bo są tępi i tyle. Nie potrafią zioła utrzymać w domu i mieć faktycznie dla siebie tylko już, gdy przejdzie próg domu wychodząc, pół osiedla wie, że ma 'towar'. Mając to w kieszeni czy bucie/skarpecie, Boże chroń przed takimi debilami, trafiając na patrol zaczyna się denerwować i zachowywać jak popierdzielony, uciekać, ukrywać, nagle odwracać. Patrol go łapie, znajduje, a on ze strachu wsypuje wszystkich po kolei bo myśli, że go puszczą wolno. Ew. diler donosi na dilera bo ten ma większe zyski od pierwszego..

Kolejną kwestią są organy do walki z przestępczością narkotykową. Pomimo, iż żyjemy w Polsce to kasa dla takich oddziałów zawsze się znajdzie, a w szczególności jeśli oddziały wykazują się skutecznością. Te oddziały składają się z ludzi, którzy dostają co miesiąc wypłaty i narzędzi do pracy, które trzeba zakupić i zapłacić firmom X,Y,Z za ich dystrybucje i produkcję zgodnie z zorganizowanym przetargiem.
Przy legalizacji trzeba będzie zredukować etaty co wiąże się z zakupami narzędzi pracy, bo nie będzie zapotrzebowania na taką ilość jednostek jak teraz i czy palacze myślą, że to tak łatwo odsunąć się od "koryta"?

Moje zdanie jest na; nie legalizacji, JEDNAK jeśli chcesz palić czy hodować to rób to sam i dla siebie, ew. kilku naprawdę zaufanych osób, a nie z połową osiedla, aby się pochwalić i zyskać +10 do lansu. To właśnie takie gieroje dostają po tyłku, a potem jest płacz i zgrzytanie zębów.
Zgłoś
Avatar
sokolnikus 2012-01-20, 21:57 5
steel002 napisał/a:

Ciemnogród to Wy jesteście. solteck alkohol nie usprawiedliwia szkód jakich niesie zielone gówno.
To że piją jebie mnie to nie przez alkohol wasz "idol" magik sie zabił. To nie przez alkohol mój kumpel miał manie prześladowcze (cud że jeszcze żyje), to nie przez alkohol miałem shizy, i to nie przez alkohol paru moich dalszych znajomych i kumpli popełniło samobójstwo. Mówie nie dla zielonego gówna. Spoko, jarajcie, jebie mnie to. Ale jak wylądujecie w świrowni albo ze sznurkiem na głowie to spoko. I jest pewna różnica między alkoholem a jaraniem. W nałóg alkoholowy wpada się po 5 latach ciągłego picia. A w tym przypadku możesz zajarać raz, bo przecież to takie zajebiste....

piwo dla pana up.



chyba obracasz się w jakimś środowisku pojebów skoro znasz jednego który miał manie prześladowcze i kilku których popełniło samobójstwo, właściwie to można powiedzieć "kto z kim przystaje..." bo jak ma się shizy po paleniu to trzeba być już naturalnie jebniętym. A owy Magik to wpierdalał wszystko co mu podeszło pod nos, usta i chuj wie czym jeszcze można coś zażywać. Powiem ci tak: palę 4 lata codziennie z przerwami ok tygodnia na 2 miesiące, chce żyć, nikogo nie napadam, pracuje, zbieram kasę na wkład na dom, nie leże pod sklepem najebany i oszczany więc takie pierdolenie że łapie się jakieś chore fazy to ja słyszałem w podstawówce jak koleś opowiadał ze zapalił i skrzydła mu urosły czy truskawka go goniła, zapal prawdziwą trawę i oceń co ci się w głowie dzieje albo się zamknij. A po alku się dopiero uzależnia po 5 latach? jakiś ekspert z "Rozmów w toku" tak powiedział? skoro cię to jebie to nie rozpowszechniaj głupot przez które nie mam prawa wydać legalnie moich pieniędzy tak jak chcę.
Zgłoś
Avatar
cyklop28 2012-01-20, 22:01
A ja się zgadzam z profesorkiem.

Prawda jest taka, że osoby uprawiające trawę nie na skalę globalną (wielkie hektarowe plantacje) dodają wszelakich świństw do granulatu/ziemi i wody. Zasada jest prosta. Dodam amfę, pierdolnięcie będzie lepsze, a kretyn który to pali zacznie się uzależniać. Paląc trawę uzależnia się od amfy... paradoks. Ja znam wielu domowych plantatorów. Ci co sadzili na sprzedaż, a nie na własny użytek dodawali multum chemii. Zaczynając od amfy (roztwór amfy w wodzie) po strychninę (trutka na szczury). Efekt takiego działania ma być jeden. Huj się uzależni i przyjdzie po jeszcze... pali z kumplami? rewelka, będzie kilku kretynów z kaską. A biznes się kręci.
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-01-20, 22:09 1
A najlepsze jest to, że na Palikota zagłosowało 10% wyborców, w tym ja. Kurwa mać! Rozjebać ten beton, wprowadzić swobody obywatelskie, zabrać się za sukienkowców, propagować świeckie Państwo! Co nie jest zabronione jest dozwolone. Liberalizm w stu procentach. Janusz trzymam za Ciebie kciuki. Chuj wam w dupy i na imię hejterzy.
Zgłoś
Avatar
pianoman 2012-01-20, 22:12
Najgorsze co zrobił ten chuj Palikot jest to, że przez te jego chore happeningi wytwarza się w Polsce myślenie, że palenie zioła jest cool, że nie uzależnia i w ogóle to nie jest szkodliwe i gorsze ot tego jest wypicie browara.
Ja nie mam nic przeciwko palaczom, niech każdy kto jest odpowiedzialny odpowiada za siebie, ale przez tego szkodnika Paliciula wielu młodych ludzi zniszczy sobie życie.

dwakilo
jesteś normalny? chcesz liberalizmu i głosujesz na socjalizm?
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-01-20, 22:32
A ja hoduje sobie sam, nikt mi nic nie dosypuje, mam i palę wtedy kiedy mnie się żywnie podoba. Nie chodzę non-stop nastukany, bo nie uważam że po zielsku jest się zdolnym wykonywać pewne zajęcia (prowadzenie auta chociażby). Czy jestem za legalizacją? Mam to w dupie, bo nie interesują mnie takie sprawy. Bardziej mnie martwi to, że jak zachoruje mi ktoś z rodziny na poważną chorobę to będzie trzeba wziąć kredyt na leki, ponieważ inteligentny rząd tak nam umilił życie. Więc Januszek i jego pierdolenie że tam jara sobie jointy w sejmie... Ludzie. Czy w dzisiejszych czasach połowa naszego społeczeństwa, podobno z wyższym wykształceniem JEST TĘPA W RYJ? Na skraju trzeciej wojny stoimy, bo się chinole z ruskimi już dogadali żeby amerykańce i NATO nie wjechały do Iranu a nasza kochana telewizja ciągle mi pierdoli o katastrofie i czy jakiś gjeneral był w kokpicie czy nie, albo że pułkownik kurwa popełnił samobójstwo ale nie do końca, bo trafił w policzek -.-

żeby cokolwiek robić w życiu TRZEBA MYŚLEĆ. Nic co ludzkie, nie jest mi obce POD WARUNKIEM, że wiem jak z tego korzystać.
Zgłoś
Avatar
Yogimistrz 2012-01-20, 22:56
Także głosować na prawice, i będziecie mogli robić to co chcecie
Zgłoś
Avatar
KasHer 2012-01-20, 22:57 5
Pierdoli mnie czy jest szkodliwe czy nie i czego tam dodają.
Pierdoli mnie nawet czy ktoś pali czy nie i czy może wstrzykuje sobie w żyłę. Tak długo jak nie narusza mojej wolności to jego sprawa. A jak narusza to wali mnie czy z powodu że mój wyraz mordy się mu nie spodobał, że go głód ciśnie czy że ma chore dziecko. Nie patrze tutaj przez względy moralne ale przez to jakie powinno być prawo.
Nie usprawiedliwi go nic jeśli naruszy moją wolność, powinien odpowiadać karnie.
I to są jedyne ograniczenia jakie powinien mieć człowiek.

Nie zgodzę się nigdy z tym że jakikolwiek urzędnik ma mnie chronić przed samym sobą, że mam słyszeć od urzędnika co mogę a czego nie mogę. Albo jestem wolny i mogę decydować za siebie (a wolność to również możliwość podejmowania złych decyzji) albo mam nad sobą pana który stwierdza co może a czego nie może robić jego niewolnik.

"Gimbusy" (a po co ja się zniżam do tego poziomu hasełek? - MATOŁY) twierdzą że mogą mieć coś do powiedzenia w kwestii wyborów innych osób. W kwestii w której ich nic nie dotyczy. Roszczą sobie prawa do dysponowania cudzą własnością jakie jakim jest czyjeś ciało w imię wyznawanych przez siebie zasad postępowania i obchodzenia się z tą własnością.

Wydajemy miliony na utrzymanie więźniów z działką, czy cały aparat do walki z narkotykami (policja, sądownictwo, wywiady, ustawy) bo ktoś chce żyć inaczej niż cała reszta.

Wkurwia mnie patrzenie wszelkiej maści dupków przez pryzmat paru "ziomków" na tematy kalibru wolności i odpowiedzenia sobie na pytanie jak daleko może posunąć się państwo w ingerencje w nasze życie. Większość osób nie rozumie kompletnie idei wolności wypowiadając się co powinno a co nie powinno być legalne. Co może sobie brać dana osoba a czego nie może.
Stawiają siebie jeszcze w roli "oświeconych" przy problemach na które starali się już odpowiadać twórcy myśli liberalnej.
Nazwij ich jeden z drugim "gimbusami".

Powiem wam tak pierdolone skurwiele (ach jak lubię miejsca gdzie mogę zejść z poważnych tonów i zwyczajnie powiedzieć tego typu podróbką człowieczeństwa) - nie ma żadnych podstaw aby wszelkie używki w tym heroina czy inne opiaty były zakazane. Nie ma podstaw aby ktoś nie mógł zrobić sobie knajpę tylko dla palących bo ma taką ochotę. Nie ma podstaw aby pedały robiły co im się podoba ze swoimi dupami. Nie ma podstaw aby kurwy się nie kurwiły jeśli tylko taka jest ich wola. Nie ma podstaw abym przeglądał w internecie co mi się podoba i pisał co chcę. Nie ma podstaw abym nie mógł być rasistą, homofobem, czy ksenofobem o ile nie naruszam innych wolności. Nie ma podstaw abym nie mógł nabijać się z czyjejś religii, lub wyznawał to co chcę. Nie ma podstaw abym mógł komuś coś nakazać, aby wierzył w to co chce, lub aby robił ze swoim ciałem to co ja uznam za stosowne. To jest kurwa wolność której prawdziwego znaczenia nikt już niemal nie pamięta.

Najpierw człowiek zgadza się na pierwsze ograniczenie bo uważa że jest słuszne i może kogoś ocalić. Później zgadza się na kolejną bo jest to konsekwencja pierwszego. W końcu budzi się w świecie gdzie to o czym myśli i co robi determinuje wola innych. Witaj niewolniku.

NDAA, ACTA, Patriot Act, Prohibicja, Wojna z narkotykami... To wszystko jedna rodzina tego samego myślenia.
Zgłoś
Avatar
Yogimistrz 2012-01-20, 23:09
KasHer na prezydenta
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-20, 23:20
Pierdolić ćpunów i inne gówna.
Pieńkowska to zajebista dupeczka
Zgłoś
Avatar
Breakcore 2012-01-21, 0:01 1
Kurwa. "Marihuana jest 20krotnie silniejsza, jest zanieczyszczana różną chemią, amfetaminą." To jest właśnie główny powód dlaczego powinna być legalna i poddawana kontroli!!! Możecie mieć różne podejście w kwestii legalizacji ale taka jest prawda!!

Nie ma osób które trafiają za 1 jointa do więzienia. No jak kurwa nie ma. Właśnie mi znajomy wyszedł ostatnio. Inny ma kuratora bo go złapali z 1.3grama. Kolejny idąc ulicą został przeszukany i znaleziono szczyptę "roślinnego suszu koloru brunatnego". No kurwa !! Czym oni zawinili? Mieli szczyote rośliny którą mieli tylko i wyłącznie dla siebie!! Ogólnie policja przeszukuję młodzież właśnie w poszukiwaniu narkotyków. PO CO? Nie lepiej by ten czas poświęcić na ważniejsze sprawy?

Pale od czasu do czasu. Zarówno te używke jak i alkohol spożywam okazjonalnie w gronie znajomych. Ani to ani to nie zrobi mi krzywdy. Ale za posiadanie mogę pójść do więzienia. Gdzie tu sprawiedliwość?
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-01-21, 0:07
"Pozytywnie, nie wyłączaj mi tego,
W tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego"

Mam jedno życie i nikt za mnie go nie przeżyje. Więc dlaczego nie mogę sobie z przyjaciółmi raz na tydzień wieczorkiem skręcić gibla i fajnie spędzić czas? Nie handluję, nie namawiam, nawet nie wspominam, że palę, dopóki ktoś wprost nie zapyta, a jestem traktowany jak kryminalista, jak margines społeczny. Cholera, coś na tym świecie, z tymi ludźmi, jest nie tak. A najgorsze, że nie widać nigdzie najmniejszej nawet szansy na poprawę. Czemu to wszystko jest tak popieprzone? Żyjemy tu wszyscy razem i cały czas wzajemnie utrudniamy sobie życie, zamiast wspierać się i czuć dobrze. Może pierdolę głupoty jak miss przed kamerą, ale za cholerę nie mogę tego wszystkiego pojąć.
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-21, 0:16
tak dla wiadomosci ogolu ta baba jest tak tepa ze ja nie wiem jakim cudem ona jeszcze wystepuje w takim programie co najwyzej powinna wystepowac w tele grze .... ten jej kurwa tekst na temat mlodziezy jest rozwinieciem dla jej jebanej debilnej inteligencji ktora reprezentuje a jest ona na poziomie 0 bo powiedziala to samo co ten facet po prawej tylko ze ona tego nie wiedziala bo jest zbyt kurwa tepa ... kto jej dal prawo do glosu ja pierdole takim ludziom powinni je zabierac bo po pierwsze sa glupi a po drugie jak sie na nich patrzy to piesc zaczyna swedziec
a wracajac do tematu legalizacji mnie to osobiscie kolo chuja lata bo mam wyjebane moga zalegalizowac wszystko amfe koke marihuanne krokodylka:P i inne gowna mnie to gowno obchodzi bo ja nie jestem jebanym debilem i jezeli wszyscy dookola mowia chodz na papierosa bo palenie jest fajne i oznacza to ze bedziesz jednym z nas to ja to pierdole ... to jest tak samo dla mnie upokarzajace jakby podszedl do mnie nazista i powiedzial chodz morduj z nami bo to jest na topie .... oczywiscie nikt tego ci nie powie wprost tak samo jak tego co o tobie mysli bo ludzka natura mu na to nie pozwala bo kazdy czlowiek jest dwulicowy ale po doswiadczeniach wiem ze jezeli bym palil fajki w szkole mialbym wiecej znajomych no ale tak jak wyzej napisalem mam na to i na takich ludzi wyjebane bo wiekszosc ludzi niestety jest debilami z wyboru i ja sie do nich nie zaliczam przykro mi.
btw. jestem za tym aby wprowadzili w szpitalach takie cos ze jezeli ktos nie chce zyc poprostu tam idzie i oni go usypiaja bo kazdy czlowiek ma prawo decydowac o swoim zyciu !
Zgłoś
Avatar
emilczasty 2012-01-21, 0:38
Jej syn też pali. Ciekawe czy chciała by żeby poszedł do pierdla jak go złapią.... Hipokryzja w całej telewizji i jak tu ma człowiek nie znający tematu się doinformować kiedy wszyscy kłamią.
I niech zejdą z Palikota, chłop chciał tylko tym wywołać debatę.
A co do mieszania zielska z amfą, pffff nigdy w życiu, paląc od 5 lat nie spotkałem się z jakąkolwiek sytuacją, czy opowieścią żeby diler czy producent dosypał coś żeby wydawała się silniejsza.
30% zioło powstało w miare naturalny proces mieszania gatunków, nie ma w tym nic nadzwyczajnego chyba, że nie wierzy się w teorie ewolucji...

Kurwa jak można karać tak samo nastolatka, który miał przy sobie niegroźną trawke tak samo jak skurwiela, który wywołał stan wojenny? To jest chore i trzeba to zmienić a nie słuchać jakiegoś tępego "profesora", który w życiu nawet trawy w reku nie mial.
Zgłoś
Avatar
Cerny 2012-01-21, 0:47
@up
Akurat chemia w trawie na naszym rynku to fakt. Plantatorzy i dilerzy wzbogacają różnymi świństwami towar i nic na to nie poradzimy w obecnej sytuacji. Trzeba się z tym po prostu pogodzić, przyjąć do wiadomości i dalej w pełni świadomym oddawać się tej przyjemności kopcenia
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie